دانلود کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

برایان تریسی کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته را در راستای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ مالی نگاشته است اما مطمئنا رموز ذکر شده در این کتاب به قدری موثر و کارآمد هستند که شما می‌توانید در هر کاری از آن‌ها استفاده کنید.

کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته (The 21 Success Secrets of Self-Made Millionaires) ماحصل 15 سال تحقیق، آموزش و تجربۀ شخصی برایان تریسی (Brian Tracy)، پیرامون میلیونر‌های خودساخته است. تمامی صفحات این کتاب حاوی ایده‌ها و طرح‌های مهمی هستند که تریسی پس از مطالعۀ کتاب‌ها و مقاله‌های بی‌شمار در زمینۀ منابع مالی به آن‌ها رسیده است. این طرح‌ها و ایده‌ها تماماً در قالبی ساده، آزموده شده، اثبات شده و قابل دسترس مطرح شده‌اند تا شما بتوانید بلافاصله پس از مطالعۀ کتاب، آن‌ها را در زندگی خود به کار ببرید.

تریسی میلیونر‌های خودساخته را کانون اصلی بررسی‌های خود در این کتاب قرار داده است، چرا که آن‌ها ویژگی‌ها و رفتارهای خاصی از خودشان به نمایش گذاشته بودند که به ‌راحتی قابل‌ درک بوده و مورد بررسی قرار می‌گرفتند. این میلیونر‌های خود ساخته، از صفر شروع کرده و با انجام مداوم کارهایی مشخص توانسته بودند دارایی خود را به بیش از یک میلیون دلار برسانند.

به گفتۀ تریسی در کتاب 21 راز موفقیت، مهم‌ترین عامل در دستیابی به موفقیت مالی، پول نیست، بلکه شخصیتی است که شما برای رسیدن به آن موفقیت مالی باید بدان تبدیل شوید. قطعا این مطلب اصلی‌ترین رمز رسیدن به موفقیت مالی در تمام دوره‌های زندگی شما خواهد بود، حال چه شما به ثروت زیادی دست پیدا کنید و چه نکنید.

با مطالعۀ این کتاب قطعا درهای تازه‌ای به روی شما گشوده خواهد شد و نکات و ایده‌های بکری به ذهنتان خواهد رسید. رمز اصلی موفقیت شما در به خاطر سپردن این نکات و عمل به آن‌هاست، زیرا در صورت عمل به هر یک از این نکات، موفقیت‌تان حتمی می‌شود. هر یک از این رموز موفقیت، شما را در راه رسیدن به زندگی فوق‌العاده‌ای که به دنبالش هستید، یاری خواهند کرد. پس از سفر خود در راه رسیدن به موفقیت لذت ببرید.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی، سخنور، مدرس و مشاوری کار کشته است، که ریاست شرکت مشاوره و آموزش بین‌المللی برایان تریسی را نیز برعهده دارد. او همچنین خود یکی از میلیونرهای خودساختۀ دنیاست.

جملات برگزیده‌ی کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته:

- آغوش خود را به روی انبوه مشکلات گشوده و با تلاش و کوشش به آن‌ها خاتمه دهید.
- ترس از شکست، از خود شکست مهلک‌تر است.
- شکل‌گیری شخصیت شما طی پنج سال آینده، به دو عامل بستگی دارد: 1) افرادی که ملاقات می‌کنید 2) کتاب‌هایی که می‌خوانید.
- خیال از واقعیت هم مهم‌تر است.
- پیروزی، امری موقت و زودگذر نیست، بلکه یک امر دائمی و همیشگی تلقی می‌شود.

در بخشی از کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته می‌خوانیم:

یکی از خصوصیات بارز میلیونرهای خودساخته این است که آن‌ها با دقت می‌اندیشند و به ‌سرعت تصمیم می‌گیرند. آن‌ها خود را مقید می‌کنند تا به تمام تصمیماتی که گرفته‌اند جامۀ عمل بپوشانند. در انجام کارها خیلی سریع عمل می‌کنند و به ‌سرعت هم به نتیجه می‌رسند. اگر متوجه خطایی در کار خود شوند، به‌ سرعت خطای خودشان را اصلاح کرده و به سراغ کار دیگری می‌روند.

رمز موفقیت و پیروزی، تلاش و کوشش است. افراد موفق افرادی قاطعند که خیلی بیشتر از دیگران خود را محک می‌زنند. مطابق با قانون احتمالات، اگر شما برای رسیدن به موفقیت راه‌های گوناگون و زیادی را امتحان کنید، احتمال اینکه بتوانید در زمان درست به شیوه‌ای درست برسید هم متقابلاً افزایش می‌یابد. از طرف دیگر افراد ناموفق، افرادی سست و بی‌اراده‌اند. آن‌ها می‌دانند که باید بعضی کارها را انجام داده و از انجام بعضی دیگر خودداری کنند، اما از آن جا که ثبات شخصیت نداشته و ارادۀ لازم را ندارند، قادر به گرفتن تصمیمات قاطع نیستند. در نتیجه در مشکلات زندگی خود غرق شده و هرگز طعم خوشحالی، خوشبختی و موفقیت را نمی‌چشند. آن‌ها هرگز به ثروت و یا استقلال مالی دست پیدا نکرده و هیچ‌گاه در زندگی‌شان به سر و سامان نمی‌رسند.

اگر شما قاطع و عمل‌گرا باشید و کارهایتان را هدفمند انجام دهید، سطح کیفی زندگی‌تان هم به ‌طور کلی بالاتر می‌رود. در آن صورت هر روز بیشتر از دیگران کار می‌کنید و از افرادی که اطراف شما هستند جلوتر خواهید بود. در حقیقت شما از سطح بالاتری از انرژی، اشتیاق و انگیزۀ خود استفاده می‌کنید و این مسئله موجب نشاط و شادی زندگی‌تان هم خواهد شد. در نهایت این حجم از انرژی، شما را سریع‌تر از قبل به سمت اهدافتان سوق خواهد داد.

 ۹۶ صفحه، ۲۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-641289-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دربارۀ مؤلف
پیش گفتار
پیش گفتار مترجم
مقدمه
1: به رؤیاهای بزرگ بیندیشید
2: مسیر حرکت را به سمت هدف مشخص کنید
3: کارفرمای خودتان باشید
4: کاری را انجام دهید که به آن علاقه مند هستید
5: در کار خود بهترین باشید
6: طولانی تر و سخت تر کار کنید
7: زندگی خود را به صورت مادام العمر، وقف یادگیری نمایید
8: ابتدا حقوق خودتان را بپردازید
9: تمام جزئیات و مطالب مرتبط با حرفۀ خود را بیاموزید
10: خود را وقف خدمت به دیگران کنید
11: با خودتان و دیگران کاملاً صادق باشید
12: مهم‌ترین اولویت‌های خود را مشخص کرده و سپس با تمام توان بر روی آن‌ها تمرکز کنید
13: به سرعت عمل و مورد اعتماد بودن مشهور باشید
14: خود را برای فتح قله‌های موفقیت آماده کنید
15: در تمام کار‌های خود، رعایت نظم و انضباط فردی را تمرین کنید
16: خلاقیت و استعداد‌های ذاتی خود را شکوفا کنید
17: با افراد درست نشست و برخاست داشته باشید
18: به سلامت جسمانی خود اهمیت دهید
19: قاطع و عمل گرا باشید
20: هرگز به خود اجازۀ انتخاب شکست را ندهید
21: آزمون پشتکار را با موفقیت پشت سر بگذارید
جمع بندی

راهنمای دانلود کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

برای دانلود کتاب 21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  21 رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته