دانلود کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان

در کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان اثر برایان تریسی، مطالبی را خواهید آموخت و به کار خواهید بست که هزاران و میلیون‌ها زن دیگر، پیش از این یاد گرفته و به کار بسته‌اند تا با مرد دلخواه‌شان آشنا شوند و ازدواج کنند.

الان بهترین زمان برای زندگی کردن است. هیچ زمانی بیشتر از امروز تا به این حد فرصت‌های موفقیت و شادی برای مردم وجود نداشته است. در آن واحد، مهم‌ترین تصمیم در زندگی شما، شخصی است که با او ازدواج و سازش می‌کنید. تصمیم درست در این زمینه، بیش از هر عامل دیگر، بر خوشبختی‌تان تأثیر دارد. میزبان شما در کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان (21Great Way To Meet & Marry The Man Of Your Dream)، برایان تریسی (Brian Tracy) است که اطلاعات زیادی در این مورد دارد.

برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواه‌تان، باید از درون، همان چیزی بشوید که می‌خواهید در بیرون تجربه کنید و ازآن لذت ببرید. برای آشنا شدن و ازدواج با یک شخص موفق و سعادتمند، شما باید خودتان یک شخص موفق و سعادتمند شوید. در همان حال که روی خودتان کارمی‌کنید و خودتان را بهبود می‌بخشید، بر اساس قانون جذب، همان مردی را که می‌خواهید به زندگی‌تان جذب می‌کنید.

اینجا یک قانون عالی وجود دارد: "مهم نیست که از کجا می‌آیید. تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می‌روید." هر زمانی که بخواهید، می‌توانید روی قسمت‌هایی از گذشته‌تان خط بکشید و تصمیم بگیرید که آینده‌تان از گذشته متفاوت شود. شما می‌توانید تصمیم بگیرید که در دنیای خارج همان شخص فوق‌العاده‌ای شوید که درون‌تان وجود دارد.

در بخشی از کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان می‌خوانیم:

برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواه‌تان، باید تا جایی که ممکن است، با او مشترکات زیادی داشته باشید. همان‌گونه که می‌دانید، مردان و زنان از جنبه‌های زیادی با هم تفاوت دارند، به ویژه درمورد موضوعاتی که دوست دارند در موردشان بحث و گفت‌و‌گو کنند. برای مثال زنان بیشتر اوقات دوست دارند درمورد خانواده، روابط، مشکلات شخصی، مد، بچه‌ها، شوهرشان، نامزدشان، خرید و احساسات صحبت کنند. از طرف دیگر، مردان دوست دارند بیشتر وقت‌ها درمورد کسب‌و‌کار، ورزش، پول، سیاست، اتومبیل و موضوعات مربوط به دارایی، موفقیت و اشیاء مادی صحبت کنند.

 ۵۶ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

21 روش برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان
مقدمه
گام اول: مشخص کنید دقیقاً چه خصوصیاتی را دریک مرد می‌خواهید.
گام دوم: برای هر موقعیتی، ظاهری مناسب آنموقعیت را داشته باشید
گام سوم: از نیروهای ذهنی‌تان استفاده کنید
گام چهارم: در جای مناسب جست و جو کنید
گام پنجم: پیوسته آشنایی‌های جدید ایجاد کنید تا روابط‌تان گسترش یابد.
گام ششم: دانشجوی مادام العمرباشید
گام هفتم: مدیریت پول را یاد بگیرید.
گام هشتم: یاد بگیرید که چگونه به شکلی هوشمندانه، درمورد موضوعات کلیدی مورد علاقه‌ی مردان صحبت کنید.
گام نهم: یاد بگیرید که چطور یک برنده را از قبل تشخیص بدهید
گام دهم: در خودتان سطح بالایی از خودباوری و اعتماد به نفس ایجاد کنید
گام یازدهم: یک خوش بین تزلزل ناپذیر باشید
گام دوازدهم: در خودتان یک احساس جهت دار بودن ایجاد کنید.
گام سیزدهم: از خودتان انتظارات مثبتی داشته باشید.
گام چهاردهم: به او احساس مهم بودن بدهید
گام پانزدهم: شنونده‌ی خوبی باشید
گام شانزدهم: دنبال یک رابطه‌ی سازگار باشید
گام هفدهم: خود درونی‌تان را پرورش دهید
گام هجدهم: مسئولیت کامل زندگی‌تان را بپذیرید
گام نوزدهم: کنترل کامل زمان و زندگی‌تان را به دست بگیرید
گام بیستم: آرامش خاطر را بالاترین هدف‌تان قرار بدهید.
گام بیست و یکم: در هر کاری که می‌کنید، خودتان باشید.
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان

برای دانلود کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان

نظرات کتاب 21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان

Elmira Dadras
۱۳۹۶/۱۲/۷
کتابهای آقای برایان مث همیشه عالی هستن.. این کتاب هم مث سایر موضاعات در زندگی خیلی خوب و موثر بود... و نکته‌ی مهم در این هست که ما با تغییر و نوع نگرشمون نسبت به هر موضوعی میتونیم موفق و از آرزوها و خواسته‌های زندگیمون فاصله‌ای دور و دست نیافتنی‌ای نداشته باشیم بلکه با تغییر نگرش و مثبت گرایانه و و باور قلبی میتونیم خیلی راحت با ارتقای معلومات یادگیری مهارتها و تقویت و ارتقاء شخصیتی خودمون در نهایت با پیاده سازی آموخته هامون در زندگی به راحتی تک تک اهداف و آرزوهامون رو به حقیقت مبدل کنیم و در این راستا نیروی ذهنی یکی از قویترین و راه گشاترین عامل محسوب میشه... تشکر از کتاب راه عزیز و نویسنده و مترجم محترم... برقرار باشین.
m z
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
کتاب توصیه‌های خوبی داره واین کتاب رو نه یک باربلکه چندین بار باید خواند تا دقیقا بفهمیم چی میگه ومطالبی که گفته نکات قابل توجهی هستند باید ازعمق وجود باورشون کنیم تا نتیجه بدهند وگرنه در این مورد شک داشته باشیم دلسرد خواهیم شد چیز‌های خوبی یاد میده همچنین برای تقویت اراده ومثبت اندیشی کتاب کمک خوبی میکنه برای خود باوری
سمیه شفیعی
۱۳۹۷/۹/۲
بر اساس جمله‌ای از این کتاب پایه‌های زندگیمو استوار کردم.
«از هیچ کس به هیچ دلیل ایراد نگیرید، کسی را مقصر ندانید یا از کسی شاکی نباشید. اگر قرار است کاری انجام شود فقط کار خودم است.»
مشاهد همه نظرات (۳۸)