دانلود کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق به قلم کارل ام. اولمستد با ارائه نکاتی کاربردی برای ایجاد نظم در دفتر کار یا محل سکونت خود، به شما کمک خواهد کرد تا تغییری شگرف در روند زندگی خود ایجاد کنید.

آیا به دنبال آن هستید تا پول بیشتری به دست بیاورید و تجارت‌تان رشد کند؟ آیا می‌خواهید به‌ سرعت به زندگی عشقی‌تان برسید؟ به دنبال ایجاد هماهنگی در خانه‌تان هستید؟ پس تنها لازم است درهم‌ ریختگی‌ها را کنترل کنید قبل از اینکه آن‌ها شما را کنترل کنند.

کارل ام. اولمستد (Carol M Olmstead) در کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق (Feng Shui Secrets‏ 365) به شما نشان خواهد داد که بهسازی‌های فنگ شویی در خانه و محل کارتان می‌تواند تمام موارد گفته شده را برایتان محقق سازد. به عبارت دیگر، کلیه چیز‌هایی که خواهان آن هستید با درک پایه‌های فنگ شویی آغاز می‌شود.

فنگ شویی چیست:

فنگ شویی هنر قرار دادن اشیاء به ‌گونه‌ای هماهنگ با جهان طبیعی است. محیط داخلی ما بر آنچه جذب می‌کنیم تأثیر بسیاری دارد. وقتی انرژی مسدود یا غیرمتوازن می‌شود، کامیابی، سلامتی و روابط ما می‌تواند به جهت مخالف تحت تأثیر قرار گیرد. فنگ شویی، مثل طب سوزنی در خانه است؛ جریان انرژی مثبت را باز می‌کند، انرژی منفی را دور می‌کند و به شما کمک می‌کند بدون استفاده از سوزن به اهدافتان برسید.

بر اساس علم و هنر 5 هزار ساله‌ی چین، وقتی مردم دیدند چگونه محیط اطرافشان بر زنده ماندن یا پیشرفت کردنشان تأثیر می‌گذارد، فنگ شویی شکل گرفت. در چین باستان، مردم شهرهایشان را به ‌صورت گوشه‌های هم ‌محور طراحی می‌کردند که توسط دریاچه‌ها، تپه‌ها، دره‌ها، باغ‌ها و گردشگاه‌ها احاطه شده بود. وقتی زندگی روستایی مردم به جوامع شهری تبدیل شد، آن‌ها این فنون فنگ شویی را تغییر دادند تا با محیط متناسب شوند. بنابراین این موضوع منجر به ایجاد چندین مکتب و شیوه‌ی اصلی در فنگ شویی شد.

در بخشی از کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت،هماهنگی و عشق می‌خوانیم:

همچنان که فنگ شویی رشد کرد و به کشورهای مختلف رسید، فرهنگ‌های گوناگون در عمل تفسیر خود را از این فنون داشتند. به همین دلیل به‌ اندازه‌ی شیوه‌های معماری و طراحی داخلی، سبک‌های فنگ شویی وجود دارد.

اگر تازه با فنون فنگ شویی آشنا شدید، در استفاده از اصول آن گیج خواهید شد. مکاتب اصلی فنگ شویی از اصول مشترک استفاده می‌کنند؛ اما شیوه‌های متفاوتی دارند؛ برای مثال، مکتب قالب بر موقعیت مساعد ساختمان برحسب عوامل طبیعی اطراف سطح زمین تأکید دارد. مکتب قطب‌نما برای تصمیم‌گیری در مورد موقعیت مناسب و نامناسب ساختمان، طرح‌ریزی کف زمین و طرح‌بندی اتاق‌ها از قطب‌نما استفاده می‌کند. مکتب کلاه‌ سیاه (که مکتب سیاه نیز نامیده می‌شود)، بر استفاده از رنگ و موقعیت اشکال تأکید دارد.

اگر تعداد زیادی از کتاب و مقاله‌های مربوط به فنون فنگ شویی را مطالعه می‌کنید که پیشنهاداتی از مکاتب مختلف ارائه می‌کند، ممکن است با پیشنهادات و توصیه‌های متضاد رو به ‌رو شوید (که شما را خسته می‌کند). در حالی توصیه‌های مکاتب فنگ شویی مختلف برای شاگردان خود مکتب مفید است؛ اما لازم نیست شما برای رسیدن به توازن و هماهنگی شخصی با تمام فنون این مکاتب مختلف آشنایی داشته باشید و آنچه در زندگی واقعی شما غلط است را اصلاح کنید.

 ۹۷ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-233291-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کشف رازهای فنگ شویی
چهار سؤال فنگ شویی
پنج اصل قدرتمند فنگ شویی
نکات فنگ شویی تقویم 365 روز
ژانویه
فوریه
مارس
آوریل
می
ژوئن
ژوئیه
آگوست
سپتامبر
اکتبر
نوامبر
دسامبر
درباره‌ی نویسنده

راهنمای دانلود کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

برای دانلود کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

نظرات کتاب 365 راز فنگ شویی: نکته‌های روزانه برای جذب ثروت، هماهنگی و عشق

نیلوفر معتبر
۱۳۹۹/۸/۱۵
درباره ترجمه یه نکته هست که اگه کلمه‌ای تو متن، اسم خاص بود یا نیاز به توضیح داشت، تو ضمیمه درجش می‌کنن و شرحش میدن... اما نیاز نیست که کلمه‌های عادی با معانی واضح رو، ضمیمه کرد!
کتاب هم‌ حاوی نکات جالب و جدیدیه که آدمُ ترغیب می‌کنه به تغییر...
فرشته شاه محمدی
۱۴۰۰/۲/۲۲
در کل کتاب خوبیه. هرجا نظم و نظافت باشه. فرشته‌ها به آن مکان رفت و آمد میکنند. ولی به نظر من فنگ شویی بعضی جاها به خرافات هم نزدیک میشه. خیلی نباید خودت رو درگیر کنی.
سارا حیدری
۱۴۰۰/۲/۶
کتاب خوبیه فنگ شویی اصلیه که باید ما ایرانیا هم باز هم مثل گذشته کشورمون بهش برگردیم کاش کتاب فنگ‌شویی با فرهنگ ایرانی هم بود مثل استفاده از کاهگل حوض آبی رنگ وسط حیاط و....
مشاهد همه نظرات (۲۶)