معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود
قیمت:
۴۸۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

آیا دوست دارید هرچه را که می‌خواهید داشته باشید و آن‌طور که می‌خواهید زندگی کنید؟ استر هیکس و جری هیکس با معرفی 22 راهکار عملی در خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود این آرزو را برایتان محقق ساخته است. با شنیدن این کتاب قادر خواهید بود آرامش درونی خود را بازیافته و زندگی بهتری برای خود رقم بزنید.

درباره خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود:

دنیای اطراف ما را ارتعاشات تشکیل داده‌اند. هرکسی و هر چیزی ارتعاش خاصی از خود ساطع می‌کند و توسط آن‌ها است که میزان انرژی در بدن ما تنظیم می‌شود. همهٔ این انرژی‌ها از سرمنشأ خاص خود گرفته شده‌اند و سرانجام به آن بازمی‌گردند که به آن «منبع انرژی» نیز می‌گویند. برای اینکه به چیزهایی که می‌خواهید برسید، باید به منبع انرژی هستی وصل شوید. اما این کار چطور ممکن می‌شود؟

استر هیکس و جری هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود (Ask and it is given) راه دسترسی به سرمنشأ هستی را به شما آموزش می‌دهند. کتاب حاضر شامل آموزه‌های «آبراهام هیکس» و نوارهای ضبط شده از نویسنده کتاب در طول 18 سال می‌شود. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید بر روی افکارتان تسلط داشته باشید و به ندای درونتان گوش دهید تا بتوانید سرنوشت خود را در دست بگیرید.

دنیای مدرن انسان‌ها را از سرچشمهٔ انرژی دور کرده است. نویسنده در این کتاب به شما کمک می‌کند تا دوباره به منشأ هستی برگردید و با آن رابطهٔ عمیقی برقرار کنید. تنها در این صورت است که قادر خواهید بود بزرگ‌ترین ارتعاشات عالم را به سمت خود بکشید و به‌تمامی آرزوها و اهدافی که در سر دارید برسید.

کتاب حاضر، قانون جذب و نحوه استفاده از آن برای دسترسی به اهدافتان را به شما آموزش می‌دهد. با یادگیری راهکارهای ارائه شده در این کتاب قادر خواهید بود تا به قدرت عظیم الهی درونتان پی ببرید و به آن دسترسی پیدا کنید. کتاب بخواهید تا به شما داده شود، قدرت جذب ثروت را در شما افزایش می‌دهد و با کمک آن می‌توانید به‌راحتی به آرزوها و اهداف خود برسید.

نویسنده این موضوع را به شما یادآوری می‌کند که اگر به ندای درونتان گوش دهید و آن چیزهایی که می‌خواهید را از کائنات درخواست کنید، به نیازهای شما پاسخ داده می‌شود. هرکسی این حق را دارد که از فرصت زندگی‌کردن استفاده کند و کاری کند که همه چیز طبق میل او پیش برود و این توانایی را نیز داشته باشد که مشکلات را به‌خوبی حل کند.

اگر قصد دارید بفهمید واقعاً چه کسی هستید، چه کسی بوده‌اید و آینده‌تان به کدام سمت می‌رود، قانون جذب را وارد زندگی خود کنید و از تأثیرات شگفت‌انگیز آن بهره‌مند شوید. شما تنها خالق زندگی و سرنوشت خود هستید و تنها همین لحظه مهم است که همهٔ قدرت شما در آن نهفته است. فقط باید از قدرت پنهان خود در همین لحظه آگاه شوید و به قانون جذب باور داشته باشید.

نکوداشت‌های خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود:

- این اثر یکی از قدرتمندترین کتاب‌هایی است که من تاکنون خوانده‌ام. به‌خاطر محتوای خاصی که دارد می‌تواند کل زندگی یک فرد را تغییر بدهد؛ این کتاب گنجی برای زندگی است. (نیل دونالد والش، نویسنده مکالمات باخدا)

- من ده سال است که طرفدار تعالیم ابراهیم هستم. آن‌ها بسیار به من و خانواده‌ام کمک کرده‌اند. (کریستین نورتراپ، نویسنده جسم زن، خرد زن)

- این یک کتاب عالی است! من و همسرم چندین سال است که از این تعالیم عمیق و فوق‌العاده کاربردی ابراهیم لذت می‌بریم. ما اعتماد داریم که شما نیز سود خواهید برد و آن را به همه دوستانمان توصیه می‌کنیم. (جان گری، دکتر و نویسنده کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی)

- شما خوشبختانه می‌توانید از تفکر کسانی که به طور دائم به منبع انرژی متصل هستند، استفاده کنید. علاوه بر این، کتاب به زبانی نوشته شده که به‌راحتی آن را می‌فهمید و می‌توانید فوراً آن را عملی کنید. (دکتر وین د. دایر، نویسنده کتاب نیروی قصد)

- تعالیم آبراهام هیکس، من را به اعتمادبه‌نفس، هدف و اشتیاق زندگی سوق داده است. من این ایده‌ها را به طور مداوم مطالعه می‌کنم و آن را به هرکسی که می‌توانم توصیه می‌کنم. نوشته‌های این کتاب از قدرتمندترین و تحول‌آفرین‌ترین مواردی هستند که من تاکنون دیده‌ام؛ آن‌ها را زندگی کنید. (آلن کوهن، نویسنده نفس عمیق زندگانی)

خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود مناسب چه کسانی است؟

افرادی که قصد دارند از قدرت درون خود و کائنات آگاه شوند و در زندگی به موفقیت و شادی برسند، می‌توانند از راهکارها و نکات ارائه شده در این کتاب بهره ببرند.

با نویسندگان خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود بیشتر آشنا شویم:

استر هیکس سخنران و نویسنده پرفروش آمریکایی در سال 1948 در در ایالت یوتای آمریکا به دنیا آمد. او به همراه همسرش جری هیکس (Jerry Hicks) در نوشتن و انتشار 9 کتاب با یکدیگر همکاری داشته‌اند و در سال 1986 مؤسسه «آبراهام» را تأسیس کرده‌اند. استر هیکس (Esther Hicks) با جری کارگاه‌های زیادی درمورد قانون جذب در این موسسهٔ خود برگزار کردند. وی همچنین در سال 2006 در نسخهٔ اصلی مستند مشهور «راز» حضور داشته است.

از جمله کتاب‌های دیگر هیکس می‌توان به «پول و قانون جذب»، «قانون جذب آبراهام» و «آفرینش والا» اشاره کرد.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود می‌شنویم:

حتماً براتون جای سواله که چرا هرکاری میکنین موفق نیستین. تنها دلیل این موضوع مرکز توجه شماست. شما روی چیزی متمرکز میشید که هیچ تمایلی به داشتن اون ندارید. اما همواره صدایی در پس‌زمینهٔ ذهنتون شما رو به طرف چیزهایی که نمی‌خواید یا از داشتن اون رضایتی ندارید هل میده. این صداها همون باورهای غلطی هستن که در طول زندگی دیگران در مغزتون فرو کردن. از این رو باید با سامانهٔ هدایت احساسات خودتون آشنا شید.

سامانهٔ هدایت احساسات نشون میده که شما میتونید با کمک قانون ثابت جاذبه به احساسات خودتون جهت بدید. قانون جاذبه همیشه همراه همهٔ انسان‌هاست و هرگز کسی رو فریب نمیده و دروغ نمیگه. این قانون دقیقا به ارتعاشات ارسالی شما پاسخ میده. قانون جاذبه میگه که در این دنیا چیزی وجود نداره که انسانی نتونه به اون دست پیدا کنه. شما به این دنیا اومدید که مهر بطلانی بر همهٔ نشدن‌ها و ناتوانی‌های این زندگی بزنید.

وقتی میتونید از هر جایی که هستید به آرزوهای خودتون برسید که دقیقا بدونید کجا قرار دارید. شما میدونید چی میخواید اما از موانعی که میتونن سر راهتون قرار بگیرن بی اطلاعید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۴ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
دربارهٔ کتاب
۶ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
فصل اول: چیزهایی که فراموش کرده‌اید اما به یاد آوردنش خالی از لطف نیست
۱۶ دقیقه
فصل دوم: با شناخت شما می‌توانید در هر چیزی هماهنگی ایجاد کنید
۱۰ دقیقه
فصل سوم: فرستنده و گیرندهٔ اصلی ارتعاشات شما هستید
۱۰ دقیقه
فصل چهارم: برای تبدیل شدن به انسانی شاد تنها به کمی پشتکار نیاز دارید
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: هر آنچه که از قبل می‌دانستید ارزشمند است تا به شما در تحقق تجربیات لذت‌بخش زندگی کمک کند
۷ دقیقه
فصل ششم: امواج ارتعاشی شما قابل تغییر است
۶ دقیقه
فصل هفتم: فاصلهٔ شما با خواسته‌هایتان تنها چند ثانیه است
۱۶ دقیقه
فصل هشتم: بیست و دو روش برای بهبود نقطهٔ جاذبهٔ شما (بخش اول)
۱۴ دقیقه
فصل نهم: بیست و دو روش برای بهبود نقطهٔ جاذبهٔ شما (بخش دوم)
۱۸ دقیقه
فصل دهم: بیست و دو روش برای بهبود نقطهٔ جاذبهٔ شما (بخش آخر)
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود
نویسنده،
مترجمگروه مترجمان
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

s m
۱۴۰۱/۳/۱۹
کتاب خوبی بود، اگر می‌خواهید قدرت درون خودتان و جهان کائنات را بشناسید تا به موفقیت و زندگی شاد برسید، این کتاب به شما توصیه میگردد
در این کتاب یادمیگیرید که:
شما در فرآیند آفرینش شریک هستید. نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که ناخواستنی‌ها باید وجود داشته باشند تا خواستنی‌ها مشخص از
شوند. برخی افراد اصرار دارند که این چنین جهانی درست نیست. جهانی درست است که ناخواستنی و موارد نامطلوب نباشد؛ آن‌ها خواهان جهانی هستند که تمام آن مطابق میل‌شان باشد. پاسخ ما به شما این است که قرار نیست که تمام تجربه این جهان را از سر بگذرانید، شما تنها باید به تجربه دلخواه‌تان تمرکز کنید و ناخواسته‌ها را نادیده بگیرید. به عبارت دیگر، تا وقتی ناخواسته وجود نداشته باشد، خواسته قابل تشخیص نیست. تا وقتی عنصر نامطلوبی به نام فقر نباشد، عنصر مطلوبی مانند رفاه قابل تشخیص نیست.
مشکل برخی افراد این است که فکر می‌کنند وارد جهانی ناقص شده‌اند و باید آن را درست کنند. چیزی در این جهان ناقص و بیهوده آفریده نشده و هرچیزی که هست باید باشد.
محبوبه یارضوی
۱۴۰۰/۷/۱۰
کتاب فوق العاده‌ای هست من دونسخه متفاوت از این کتاب خریداری کردم وخیلی لذت برم
صدای گوینده رو‌هم خیلی دوست دارم وهرچی گوش میدم حس خوبی بهم‌میده زیبا و گویا بیان میکنن ایشون  اگر روی مطالبی که درکتاب هست تمرکز کنیم وسعی کنیم به کار ببریم فوق العاده اثر بخشی کتاب ‌وهدف نویسنده رو بهش پی میبریم فقط کافیست ازمطالب آموزش دیده استفاده کنیم به روشی که گفته شده
Solmaz abasy
۱۴۰۱/۴/۱۱
میکرو کتاب فوق العاده‌ای بود، پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید.
یاد میگیرین که با افکار منفی که به سراغتون میاد نجنگید، بلکه اونو با فکر مثبتی جایگزین کنید، در واقع هر انرژی و احساسی که به سمت کائنات میفرستید همون‌ها به سمتتون برمیگرده، چون قانون جذب همون چیزی را که شما بهش فکر میکنید و احساس میکنید رو بهتون میده. همچنین 22روش به شما اموزش میده که به هر آنچه در ذهن دارین واقعیت ببخشین.
بهاره فولادی
۱۴۰۱/۱/۱۲
هیکس از بهترین‌های قانون جذب است. این قانون در عین سادگی بسیار پیچیده است در این کتاب نکات کلیدی داده شده بخواهید تا به شما داده شود ولی مهمتر باور داشتن این قانون و هم فرکانس با آن خواسته بودن است. در آخر هم باید بگم راوی بسیار زیبا روایت کرده بود ولی این قبیل کتاب‌ها باید چندین بار گوش شود. ممنون از کتابراه
Sana Mikail majd
۱۴۰۰/۷/۲۷
گاهی چقدر ساده میتونیم به خواسته هامون برسیم وخودمون چقدر این کار رو پیچیده میکنیم این کتاب رو به همه کسانی که واقعا نمیدونن چرا به خواسته هاشون نمیرسن ومدام دراین فکر هستن که چرابعضیا اینقدر راحت همه چیز واسشون محیا میشه پیشنهاد میکنم خواندنش خیلی مفید وخالی از لطف نیست
آرش غفاری
۱۴۰۱/۱/۲۷
همانطور که از اسم کتاب مشخصه باید بخواهیم و درخواست کنیم تا به ما داده شود.
اما اینکه فقط بخواهیم و اصلا به رسیدن به آن چیزی که خواسته ایم ایمان و باور نداشته باشیم، مطمئنا بی فایده است و برای رسیدن به چیزی که میخواهیم باید طوری ایمان حاصل کنیم و اشتیاق داشته باشیم که انگار به آن دست یافته ایم.
محمد پرماسی
۱۴۰۰/۱۲/۵
این کتاب سرشار از حال خوب، امید به آینده و... هر چیز که برای زندگی لازمه رو داره البته الفبای هر چیز که لازمه. گوش کردنش بطور خلاصه هر هفته لازمه. با آرزوی آرامش برای نویسنده، گوینده، و هر کسی که تو جمع آوری این کتاب دست داشته
منا شهریاری
۱۴۰۰/۷/۷
خیلی خوب بود صدای گوینده هم خوب بود من دوبار این کتاب رو گوش کردم
خوبی کتاب‌های صوتی اینه که میتونی هر کار دیگه‌ای هم داشته باشی گوش بدی و لذت ببری
توصیه میکنم حتما دانلود کنید تا ما رو با خودمون و افکارمان آشنا کنه
میناهستم
۱۴۰۱/۴/۵
خیلی عالی بود. فهمیدم کائنات چه قدرتی دارن خیلی چیزایادگرفتم وهمینطور بایدبخواهیم تاب ماداده شودهمه چیزب درون خودمون بستگی داره
محمد دهقان دهقان
۱۴۰۱/۱/۸
بسیار خوب و شعف برانگیز خیلی خوشحالم که تونستم این کتاب زیبا و هدایتگر را گوش کنم خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی
احسان حسن زاده امین
۱۴۰۰/۸/۱۸
جالب بود ولی بنظرم نسخه خواندنی بهتره و اینکه بیشتر کتاب 4اثر از فلورانس توصیه میکنم تا این تو این زمینه
سمیه سلیمان زاده
۱۴۰۰/۷/۲۸
خیلی خوب بود من قبلا کتابش رو خونده بودم ولی کتاب صوتی با گویندگی یه روای خوب فوق العاده است چون تو مسیر سرکار گوش میدم😍
Niloofar P
۱۴۰۱/۴/۱۴
این کتاب پاسخی است برای آن که چطور افکار خود را کنترل کنید و با داشتن افکار و اعمال مثبت، به آرزوهای خود برسید.
حسین عباسی
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
من کتاب‌های زیادی در این زمینه خواندم فضایی متفاوت و تاثیرگذار را با این کتاب تجربه کنید سپاس از کتابراه عزیز
ارسلان رحمانی
۱۴۰۰/۹/۲۵
کتاب خیلی خوبیه. گوینده هم خیلی خوب بود. بیشتر از پولی که پرداخت میکنید می‌ارزه. وسوسه شدم کتابش رو بخرم
مشاهده همه نظرات ۴۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.