معرفی و دانلود خلاصه کتاب قدرت

عکس جلد خلاصه کتاب قدرت
قیمت:
۲۸۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب قدرت

با پیروزی بر مشکلات خودتان را به زندگی سرشار از آرامش دعوت کنید! میکروکتاب قدرت نوشته‌ی راندا برن، به شما کمک خواهد کرد تا با غلبه بر سختی‌ها و مشکلات، دنیای درون خود را کشف کنید و آرامش را در زندگی‌تان بیابید.

هیچ کدام از ما تنها به دنیا نمی‌آییم. از زمان تولد، نیروهایی در درون ما قرار گرفته تا قادر باشیم از آن‌ها برای ساخت یک زندگی ایده‌آل استفاده کنیم. چه بسا که بیشتر ما وقتی از مرحله‌ی کودکی عبور می‌کنیم کم کم از قدرت‌های درونی خود فاصله می‌گیریم و آن‌ها را از یاد می‌بریم.

میکروکتاب قدرت (The Power) یادآور می‌شود که هنوز هم قادر هستیم به دوران اوج شجاعت و توانایی برسیم؛ برای رسیدن به آن تنها باید قدرت عشق را درون خود شعله‌ور کنیم. این میکروکتاب راه‌های رسیدن به یک زندگی جادویی را به شما آموزش می‌دهد؛ راه و روش‌هایی که با کمک آن‌ها می‌توانید دنیای درون خود را کشف کنید؛ زیرا وقتی از درون سرشار از عشق باشید، دنیای بیرونی‌تان بهتر می‌شود.

راندا برن (Rhonda Byrne) قدرت حقیقی را در عشق و عظمت خارق‌العاده آن مشاهده می‌کند و اعتقاد خود را مبنی بر اینکه با عشق می‌توان به قدرت زیادی رسید، مطرح می‌نماید. عشق احساسی نیست که هر شخص بی‌توجه به سطح رشد و بلوغ خود به سادگی بتواند تسلیم آن شود. این میکروکتاب دارای 12 فصل است که در هر فصل از کتاب، شما با قدرت‌های تأثیرگذار و پنهان عشق آشنا خواهید شد.

قدرت عشق بسیار بالاست، آنقدر که انسان با استفاده از آن هر آن چیزی که می‌خواهد جذب می‌کند. راندا برن این قدرت را به نمایش می‌گذارد و تأکید دارد که برای رسیدن به موفقیت باید احساسات قوی داشته باشید و عاشق کارهایی باشید که انجام می‌دهید. خواندن این میکروکتاب برای تغییر روند زندگی‌تان بسیار ضروری است، موضوعات زیادی وجود دارد که باید از آن‌ها آگاهی داشته باشید.

شما خودِ قانون جذب هستید و هر چیزی که احساس می‌کنید، به سمت‌تان جذب می‌شود. شما دائماً در حال پرورش احساسات درون خود هستید. زمانی که احساس پریشانی دارید، همان را به سمت خود جذب می‌کنید و انسان‌های پریشان و بد حال سر راهتان قرار می‌گیرند. این موضوع نشان می‌دهد که داشتن یک احساس خوب قبل از شروع روز و قبل از انجام هر کاری، چه تأثیر مثبتی در زندگی شما می‌گذارد؟ تنها زمانی خوبی‌ها را به سمت خودتان جذب می‌کنید که برای خوب بودن و داشتن احساس خوب، وقت بگذارید.

راندا برن را بیشتر بشناسیم:

راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده معروف استرالیایی است که وقتی کتاب راز را به نگارش درآورد مخاطبان زیادی را جذب خود کرد. او در سال 2004 بعد از مرگ پدرش به شدت افسرده شد و با تشویق دخترش به مطالعه کتاب‌های روانشناسی قدیمی و تحقیق درباره تفکر مثبت و قوانین جذب روی آورد.

او زندگی خود را در راه این فرهنگ وقف کرد و پس از کتاب پرفروش راز، آثار کامل‌تری مثل معجزه، قهرمان، قدرت و... را به نگارش درآورد.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از کتاب قدرت می‌خوانیم:

وقتی در مورد جاذبه حرف می‌زنیم باید بدانید که ارتباط مستقیمی با عشق دارد. وقتی به سمت چیزی خاص مثلا یک غذا یا یک سبک موسیقی جذب می‌شوید، یعنی عاشق آن غذا یا موسیقی هستید. بدون قدرت جاذبه همه چیز برای شما یکسان و بی‌معنی خواهد بود. جاذبه باعث می‌شود که بفهمید به چه چیزی علاقه دارید و می‌خواهید در چه زمینه‌ای کار کنید. بدون جاذبه شما به هیچ موضوعی، لباسی، غذایی، ورزشی و هیچ چیز دیگری علاقه‌مند نخواهید شد. این نیروی جاذبه در شما احساس دوست داشتن ایجاد می‌کند.

اصلا قانون جذب این معنا را به زندگی می‌دهد که هر چیزی که بدهید، همان را دریافت خواهید کرد. به همین دلیل است که می‌گویند: «از هر دستی که بدهی، از همان دست می‌گیری». این به تو بستگی دارد که بخواهی چه چیزی بدهی. اگر خوبی و خیرخواهی بدهی، همان را با شدت بیشتر در زندگی خود دریافت خواهی کرد، اگر بدی کنی و با افکار و احساسات پلید خود باعث رنجش دیگران شوی، هرگز روی آرامش را در زندگی نخواهی دید.

به این ترتیب تو، مانند یک آهنربا عمل می‌کنی و به سمت هر جریانی که کشیده شوی، انسان‌ها و موقعیت‌هایی را می‌بینی و تجربه می‌کنی که تو را به سمت چیزی که انتخاب کردی، هدایت می‌کنند. تو فکر می‌کنی و قانون جذب به افکار تو پاسخ می‌دهد. اگر در مسیر انگاره‌های منفی قرار گرفته‌ای، می‌توانی با تغییر افکار و باورهای خود، جریان ارسال و دریافت بازخورد از قانون جذب را به نفع خود تغییر دهی. این مهم نیازمند این است که به سمت جریانات مثبت و سرشار از عشق کشیده شوی.

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: قدرت چه مفهومی دارد؟
قدرت عشق
قوانین عشق
قدرت جاذبه عشق
افکار مثبت و افکار منفی
فصل دوم: قدرت بی‌کران احساسات
خوب، یعنی خوب
فصل سوم: تکرار احساسات
فصل چهارم: قدرت و آفرینش
تخیل
فصل پنجم: احساسات، خلق کننده هستند
فصل ششم: زندگی تسلیم خواسته‌های شماست
فصل هفتم: راه‌هایی برای رسیدن به قدرت بی‌کران درون
کلید سپاسگزاری
کلید بازی
فصل هشتم: قدرت بی‌کران درون و ثروت
فرصت را برای افزایش پول، غنیمت بشمارید
شغل
فصل نهم: قدرت معجزه‌آسای درون و روابط
راز موجود در روابط
فصل دهم: قدرت جادویی درون و سلامتی
فصل یازدهم: قدرت بی‌کران درون و شما
به تماشای فیلم زندگی خود بپردازید
فصل دوازدهم: قدرت بی‌کران جاودانه درون و زندگی
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب قدرت
نویسنده
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۲
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک
۲۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب قدرت

محمود زمانی
۱۴۰۰/۱/۶
کتابهای راندا برن را خیلی دوست دارم. چون باعث تغیر دیدگاهم به جهان هستی شده. بسیار کتابهای مثبتی است. وخدا را سپاسگذارم که با این کتابها آشنا شدم.
سهیلا اصغرزاده
۱۴۰۰/۸/۲۷
حس خوبی بهم دست میده لذت میبرم از خوندن این کتاب. و دیدگاهم رو نسبت به محیط پیرامونم تغییر داده، میخوام بارها این کتاب رو بخونم.
neda bagheri
۱۴۰۰/۵/۱۰
این کتاب فوق العادس و شمارو ترغیب میکنه که همیشه انرژی و حس مثبت داشته باشید ودرهمه حال سپاسگذار پروردگار یکتا باشید
مهدی یوسف زاده
۱۴۰۰/۲/۲۸
ارزش خوندن داره چون حداقل سودش اینه که روی افکارمنفی تاثیربسزایی داره و باعث میشه مشکلات درزندگی مفهومی نداشته باشن
Azadeh Omidi
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
ابن کتاب به من خیلی کمک کرد زندگیم را در مسیر جدیدی قرار دا‌د و پیشنهاد می‌کنم بخوانید
نگین جهانشاهی
۱۴۰۰/۵/۲۸
من عاشق راندا برنم و اینم جز کتابای خوبشونه مختصر و مفید همه چیو توضیح میده.
حتما مطالعه کنید
Maryam Salehi
۱۴۰۰/۵/۲۵
یکی از اون کتابهای اساسی تو زندگی هر فرد میتونه باشه و ب نظرم باید هزاران بار اون رو مطالعه کرد.
سجاد قاسمی
۱۳۹۹/۹/۲۰
کتاب عالی و درجه ۱ که هر انسانی در طول عمرش باید بخواند و نخوانده از دنیا نره
سهراب محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
بسیار عالی، ولی بسیار انگیزه دهنده
برای افزایش توان و اراده بسیار عالیه
مهدی پورامین
۱۴۰۰/۸/۲۲
سپاسگزارم از این کتاب که دیدگاه من رو نسبت به دنیا و خودم عوض کرد
علی رضا میرزایی
۱۴۰۰/۷/۱۷
فوق العاده بود تمامی نکاتی رو اجرا کردم و واقعا تاثیراتش رو توی زندگیم دیدم
سمانه مقیمی
۱۴۰۰/۵/۶
بسیاااااار عالی‌. کتاب قدرت مکمل کتاب راز هست و خواندنش خالی از لطف نیست
m asgari
۱۳۹۹/۱۲/۵
بسیار اموزنده. وکاربردی. درزنگی است. متشکرررررم
محمد الماسی
۱۴۰۱/۲/۴
راندا برن فوق العاده است همه کتابهایش عالی است
شهاب احمدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
بسیار اثر گذار بود همه بخوانید تا بدونید چه قدرتی دارید
مشاهده همه نظرات ۲۷

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب قدرت

برای دریافت خلاصه کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.