معرفی و دانلود PDF کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی

عکس جلد کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی
قیمت:
70000 تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی

کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی شامل سوالات شیمی سال‌های 2013 تا 2021 آمریکاست که همواره از نظر استانداردها و بودجه‌های درسی شباهت زیادی به المپیادهای شیمی ایران دارد. این کتاب به‌همت مریم دهقان، مهدی قربانی و رضا کریمی تألیف و ترجمه شده و به دانش‌آموزان کمک می‌کند تسلط خود را بر مباحث شیمی افزایش دهند.

درباره‌ی کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی

از آنجا که آزمون‌های المپیادی آمریکا تنها تا پیش از سال 2012 ترجمه شده است، کتاب حاضر شما را با دیدگاه‌های تازه‌ی دانشمندان شیمی در طراحی سوالات المپیاد این درس آشنا می‌کند و به شما این امکان را خواهد داد تا دانش شیمی عمومی‌تان را ارزیابی کنید و برای شرکت در مسابقات ملی و جهانی آماده شوید.

مجموعه‌ی آیریسک، به‌عنوان بزرگ‌ترین مدرسه‌ی المپیاد ایران از سال 1386 کار خود را در زمینه‌ی اطلاع‌رسانی و آموزش استاندارد دانش‌آموزان مستعد آغاز کرده و نتایج این فعالیت با موفقیت و کسب مدال از سوی دانش‌پژوهان المپیادی بارها نمایان شده است. با خواندن کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی می‌توانید دانسته‌های علمی خود را در سطح استانداردهای جهانی به‌روز کنید و از جدیدترین سوالات المپیاد شیمی در سطح داخلی آمریکا باخبر شوید.

علاوه‌بر این‌ها به پاسخ تشریحی و کامل این آزمون‌ها نیز دسترسی خواهید داشت و با یک برنامه‌ریزی دقیق و اراده‌ی محکم مسیر موفقیت را هموارتر خواهید پیمود. در آغاز کتاب مسیر یک ساله‌ی المپیادی شما با همراهی مجموعه‌ی آیریسک، از اولین قدم تا کسب مدال جهانی پیش رویتان ترسیم شده است.

این اثر ترجمه و تألیف مریم دهقان، مهدی قربانی و رضا کریمی، به سرپرستی مرتضی خلینا است که از سوی نشر تخصصی گچ منتشر شده. نشر گچ تاکنون در این مجموعه کتاب‌ها ترجمه‌هایی از سوالات المپیادی کشورهای هند-استرالیا-بلاروس، کانادا و انگلستان ارائه کرده و کتاب حاضر یکی دیگر از این منابع کاربردی محسوب می‌شود که نیاز دانش‌آموزان المپیادی رشته‌ی شیمی را برطرف می‌کند.

کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب به دانش‌آموزان المپیادی کمک می‌کند تا با استاندارد جهانی سوالات درس شیمی آشنا شوند و با ایجاد تسلط و تقویت مهارت‌های پاسخگویی‌شان، خود را برای شرکت در این المپیاد آماده کنند.

فهرست مطالب کتاب

 

 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی
نویسنده، ، ،
ناشر چاپیانتشارات گچ
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات285
زبانفارسی
شابک978-622-7406-15-3
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
70000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی

ممد
۱۴۰۲/۱/۸
ترجمه‌ی خوب سوالات ملی آمریکا
تقریبا مطابق با سطح مرحله دوهای خودمونه
امیرحسین نوروزی
۱۴۰۲/۱/۱۶
بسیار عالی و مفید برای جمع بندی مباحث مرحله دوم هست 👌
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی

برای دریافت کتاب المپیادهای شیمی آمریکا - آزمون‌های ملی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.