معرفی و دانلود PDF کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

عکس جلد کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین
قیمت:
۳۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین، از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

اغلب ما آلبرت اینشتین (Albert Einstein) را می‌شناسیم؛ او کسی بود که تئوری نسبیت را ارائه داد. عده زیادی از بزرگان علم او را به عنوان نابغه‌ای بی‌همتا و بزرگ‌ترین دانشمند جهان می‌خوانند. بسیاری از نظریات و تحقیقات اینشتین باعث ایجاد تغییرات اساسی در روند پیشرفت علم در جهان شده و تأثیرات پایداری به ارمغان داشته است. خدمات او در راستای علم قابل ستایش است.

برخلاف همیشه این بار قصد داریم از جنبه‌ای دیگر به اینشتین بنگریم. زندگی او! حقایقی درباره زندگی باهوش‌ترین نابغه دنیا. او چگونه بود؟ در زندگی و برخورد با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهید خواند.

این مجموعه که از ویژگی‌های آن می‌توان به خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود، به علاقه‌مندان و خاصه دانش آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد؛ ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگد و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. این مجموعه همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از ویژگی‌های برجسته کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین (Albert Einstein) می‌توان به طراحی تصاویر باکیفیت بالا و شکل‌های کاملاً رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌توان شاهد بود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

Darya Fakhari
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
خیلی خوشم اومد از این کتاب به مطالب جالبی اشاره کرده بود که خیلی جاها ازش صحبت نشده بود
شایان عبدی بسطامی
۱۴۰۰/۱/۲
خوب بود اطلاعات جالبی در مورد انیشتین فهمیدم
باران واحد
۱۴۰۱/۸/۴
عااااااااااالییییییی
Hamid Naeimi
۱۳۹۸/۲/۲
سلام واقعا عالی
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین

برای دریافت کتاب زندگینامه تصویری آلبرت اینشتین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.