معرفی و دانلود PDF کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ

عکس جلد کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ
قیمت:
۳۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ

کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ، از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، جهت آشنایی با بزرگان جهان و توسط انتشارات آموزشی Saddleback تالیف شده و سبک محتوای این کتاب کمیک است.

چارلز لیندبرگ (Charles Lindbergh) اولین کسی است که با یک پرواز تک نفره و به وسیلۀ یک هواپیمای تک موتوره و بدون توقف از قاره آمریکا به قاره اروپا بر فراز اقیانوس اطلس پرواز کرد. این پرواز فراموش نشدنی در روزهای 20 و 21 ماه می سال 1927 میلادی اتفاق افتاد. این پرواز 33 ساعت و 21 دقیقه به طول انجامید. لیندبرگ مسافت 5800 کیلومتر و عرض 3600 مایلی اقیانوس اطلس را پرواز کرد و در بورژه پاریس فرود آمد. او بعد از این پرواز در جهان بسیار معروف شد و سپس چندین کتاب در حوره‌های گوناگون همچون پرواز و زندگی‌نامه‌اش را از خود به یادگار گذاشت که معروف‌ترین کتاب وی "ما" نام دارد.

این کتاب به بررسی اینکه زندگی چارلز لیندبرگ چگونه بود؟ برخورد او با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهید خواند، می‌پردازد.

مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، علاوه بر موارد گفته شده به آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری می‌پردازد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از خصوصیات بارز این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره کرد، علاوه بر این به علاقه‌مندان و خاصه دانش‌آموزان، ویژگی‌ها و اتفاق‌های تاریخی را آموزش می‌دهد. این مجموعه کتاب‌ها، شما را به مرزهای جدید سوق می‌دهد، اکتشاف‌های دانشمندان را نشان می‌دهد، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگد و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند.

از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر با کیفیت بالا و شکل‌های کاملاً رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌تواند شاهد بود. مطمئناً مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصاً دانش‌آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
۳۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ

برای دریافت کتاب زندگینامه تصویری خلبان چارلز لیندبرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.