معرفی و دانلود کتاب ازدواجتان را شخم بزنید

عکس جلد کتاب ازدواجتان را شخم بزنید
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ازدواجتان را شخم بزنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ازدواجتان را شخم بزنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ازدواجتان را شخم بزنید

کتاب ازدواجتان را شخم بزنید اثر معصومه دانه کار به مهم‌ترین موضوعی که زندگی زناشویی بسیاری از زنان و مردان متأهل را تهدید می‌کند، یعنی ترک وفاداری نسبت به همسر و ورود به یک رابطه آسیب‌زا که تحت عنوان خیانت یا روابط فرا زناشویی از آن یاد می‌شود می‌پردازد.

بیشتر همسران همواره از خود سؤال می‌کنند: چرا این روزها مثل آغاز ازدواج‌مان روابط گرم و عاشقانه‌ای نداریم؟ چرا من مهم‌ترین فرد در زندگی همسرم نیستم؟ آیا او به من خیانت کرده است و با شک و تردیدی که به همسرم دارم با او بمانم یا او را ترک کنم؟ و...

در این کتاب از داستان‌های واقعی استفاده شده است برای مثال بیان چگونگی شکل‌گیری این گونه روابط، ارائه توصیه‌های ساده و کاربردی برای پیشگیری از ایجاد این روابط و در نهایت تصمیم‌گیری عاقلانه در صورت مواجه شدن با مساله خیانت با کم‌ترین آسیب برای همسران و فرزندانشان.

خواندن کتاب ازدواجتان را شخم بزنید به‌ویژه برای آنان که در دوران آشنایی قبل از ازدواج بسر می‌برند و همسران جوانی که در ابتدای دوران زندگی زناشویی‌شان قراردارند توصیه می‌شود. کتاب کوچک" ازدواجتان را شخم بزنید" می‌تواند آغازی نو برای یک زندگی زناشویی ایمن‌تر و شادتر باشد.

همیشه برای عبور از اشتباهات راهی هست. همیشه برای بازسازی ویرانه‌ها هم، دستانی قوی و کار آزموده وجود دارند. این مجموعه یکی از هزاران راه و یکی از هزاران دست است که می‌تواند به یاری شما آید تا از شکل‌گیری روابط خارج زناشویی پیشگیری کنید، یا اگر به‌ هر علتی ایجاد شد راهنمایی کلیدی باشد تا با آرامش و منطقی از آن رهایی یابید. قرار نیست در این مجموعه همه علت‌ها و همه راه‌کارها گفته شود بلکه می‌تواند چتری باشد تا در لحظۀ نیاز، پناهی برای شما بسازد که خود را به مکانی امن برسانید و در آرامش، وضعیت خود و انتخاب‌های خود را ارزیابی کنید و آماده حرکت در مسیر جدید باشید. اولین گام‌ها را با این مجموعه بردارید.

در بخشی از کتاب ازدواجتان را شخم بزنید می‌خوانید:

در واقع بیشتر زوج‌ها تمایل دارند طرف مقابل را آن‌گونه که خود دوست دارند تغییر دهند و فقط تغییراتی را می‌پسندند که خود، آن‌ها را تعریف و تأیید می‌کنند. به عبارتی همهٔ انسان‌ها معمولا با پذیرش تغییراتی که خود ایجاد می‌کنند هیچ مشکلی ندارند اما وقتی احساس می‌کنند به تغییر کردن وادار می‌شوند، یا دیگران برای ایجاد تغییرات در آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند به‌شدت مقاومت می‌کنند و این، کلید طلایی حل مسئله است.

بیشتر همسران می‌دانند ازدواج آن‌ها با چه مسائلی مواجه است، آن‌ها می‌دانند زندگی زناشویی مطلوبی ندارند و حتی می‌خواهند که زندگی و ازدواج بسیار بهتری داشته باشند؛ اما یک نکتهٔ خیلی مهم دیگر هم وجود دارد که به شدت به آن باور دارند؛ آن‌ها می‌خواهند به روش و شیوهٔ خود تغییراتی ایجاد کنند؛ و همین نکته سبب مقاومت می‌شود. در واقع باور به این اصل مهم، حق طبیعی همهٔ انسان‌هاست؛ و شکستن یک اصل طبیعی مقاومت ایجاد می‌کند. اکنون دو پرده نمایش از یک موقعیت یکسان در رابطهٔ یک زن و مرد را مرور می‌کنیم. به‌این‌ترتیب کنش و واکنش همسران در مقابل تحمیل تغییرات را که هر روز در زندگی بیشتر زوج‌ها اتفاق می‌افتد، به‌خوبی مشاهده می‌کنید.

فهرست مطالب کتاب

کلام آغازین
1- او دیگر عاشق من نیست
2- مهم‌ترین فرد زندگی شما کیست؟
3- اولین کسی که باید تغییر کند
4- وفاداری
5- همسران چه چیزهایی به همدیگر می‌بخشند
6 – ازدواجتان را شخم بزنید
7- هنرمندانه زندگی کنید
8- آنکه رها کرد و رفت، آنکه پذیرفت و ماند
9 - لطفا با همسرتان درگیر شوید
10 – چه کنم؟
کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ازدواجتان را شخم بزنید
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات راز نهان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۲
زبانفارسی
شابک978-600-448-136-6
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ازدواجتان را شخم بزنید

هدی نیکوزاده
۱۳۹۶/۱۱/۲۱
شاید مواردی بود که همه می‌دونن شنیدن و یا خوندن ولی باید یه بار بهشون یادآوری بشه... پس این کتاب رو بخونین
محبوبه سلیمی
۱۳۹۶/۱۱/۹
خیلی عالی بود. آموزنده و کاربردی. خوندن این کتاب رو توصیه میکنم.
منا کافی
۱۴۰۰/۸/۲۹
نکاتی بسیار خوبی داشت. ممنون از نویسنده کتاب که روان و ساده تمام‌موضوعات رو مطرح کرده بودند.
هادی مشتاقی
۱۳۹۸/۹/۲۴
بسیار عالی و کاربردی تا اینجا که نصف بیشترشو خوندم... به بقیه هم توصیه میکنم
فاطیما نظری
۱۳۹۷/۴/۱۱
بسیار مفید، موجز و کاربردی بود به همه زوج‌ها پیشنهاد میدم مطالعه کنن
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب ازدواجتان را شخم بزنید

برای دریافت کتاب ازدواجتان را شخم بزنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.