معرفی و دانلود PDF کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد

برای دانلود قانونی کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد

ولی اولینز و متیو هیلی در کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد، به همۀ سؤالا‌تتان در حوزۀ برندینگ پاسخ می‌دهند و شما را از اولین تا آخرین گام برای ساخت یک برند راهنمایی می‌کنند.

برند یک سازمان، یک محصول یا خدمتی به همراه یک شخصیت است. پس این همه هیاهو برای چیست؟ با وجود حضور همیشگی برندها و برندسازی و علی‌رغم همۀ بحث‌های مطرح شده، به نظر می‌رسد تنها تعداد کمی از افراد فهمیده‌اند که برندها در واقع چه هستند. البته این امر نسبی است چرا که برندسازی می‌تواند موضوعات بزرگ و مهم و مسائل ظاهراً سرسری و جزئی را هم‌زمان شامل شود.

بسیاری از افراد در مورد برندسازی صحبت می‌کنند، اما تنها اندکی از آن‌ها می‌دانند که واقعاً این کار را چگونه انجام دهند.
ولی اولینز (Wally Olins) که به عنوان باتجربه‌ترین فرد در زمینۀ هویت سازمانی و برندسازی در جهان شناخته می‌شود، برای ارائۀ این راهنمای کوتاه و کاربردی، از تجربیات فراوان خود استفاده کرده است.

او در کتاب نخست (Olins brand book) به توصیف این موارد پرداخته است: برندها چه هستند، چگونه آن‌ها را خلق، کارآمد و حمایت کنیم. تمام جنبه‌های فرآیند مدنظر قرار گرفته‌اند، از توسعۀ ایدۀ اصلی گرفته، تا ایجاد نام و طراحی لوگو، عرضه و مدیریت یک برنامۀ برندسازی موفق. خواندن این کتاب راهنما برای همۀ افرادی که به موضوعات هویت بنگاه و برندسازی علاقه‌مند هستند، ضروری است.

این کتاب، کاربردی و راهنمایی برای پاسخ به اینکه برندسازی چیست و چگونه عمل می‌کند؟ ولی اولینز تلاش کرده تا متن کتاب از لغات تخصصی و پیچیدگی‌های بی‌مورد به دور باشد.

در انتهای هر بخش، پرسش‌های کاربردی پیشنهاد شده است. این کتاب برای کمک به متخصصان برند و همچنین دانشجویان بازرگانی به منظور طراحی و یکپارچه‌سازی موضوعات، ایجاد درکی واقعی از مسئلۀ برند و برندسازی، نوشته شده است.
هر فرد شاغل در سازمان، از مدیر ارشد گرفته تا سطوح پایین‌تر، با برند آن سازمان درگیر خواهد بود. هر کس که در دنیای امروز زندگی می‌کند، با برندسازی مواجه است. این کتاب راهنما برای یکایک شماست.

متیو هیلی (Matthew Healey) در کتاب دوم (What is branding) به طور کامل به شما می‌گوید که برندسازی چیست و مالک اصلی برند چه کسی است. او جزئیات گوناگونی از جمله برند همیشگی، اکتشاف برند، ارزش‌گذاری برند، تبلیغات، لوگو، محافظت از علامت تجاری و دارایی ذهنی و ... را بررسی کرده است.

در بخشی از کتاب برندسازی کاربردی می‌خوانیم:

برنامه‌های برندسازی گسترده به ندرت به کار برده می‌شوند. سازمانی که برای اولین بار یک برنامه برندسازی را به کار می‌برد، ممکن است کاملاً از نیازهای خود آگاه نباشد و لازم نیست در همان ابتدای امر یک قرارداد بزرگ منعقد کند. شاید برای برخی سازمان‌ها ساده‌تر باشد که به صورت مرحله به مرحله وارد این فرآیند شوند. گاهی یک بخش از سازمان مأمور یک پروژه برندسازی می‌شوند تنها به این دلیل که انجام آن را آزمایش کنند.

پیش از آن که برنامه اجرا شود برای مدیرعامل یا رئیس هیئت مدیره بسیار مهم است که یک ایده روشن از آنچه که می‌خواهند در بلندمدت به آن برسند، داشته باشند. آیا این برنامه بخشی از تغییر کامل بنگاه است؟ آیا حیات و نیروی دوباره‌ای به سازمان می‌بخشد و پیوستگی داخلی بیشتری ایجاد می‌نماید؟ آیا مجموعه‌ای واضح‌تر از ایده‌هایی درباره ظاهر سازمان ارائه می‌دهد؟ آیا موجب می‌شود شرکت به منظور بهبود کیفیت استخدام و آسان‌تر به دست آوردن نیروی کار، بهتر شناخته می‌شود؟

فهرست مطالب کتاب

کتاب اول: Wally Olins: The Brand Handbook
مقدمه
بخش 1: برندسازی درباره چیست؟
فصل اول: قابلیت دید برند
فصل دوم: معماری برند
فصل سوم: به چه دلیل و چه زمانی برندسازی مطرح می‌شود
فصل چهارم: برند به عنوان یک منبع بنگاه
بخش 2: کارآمد ساختن برند
فصل پنجم: توسعه برنامه برندسازی
فصل ششم: کنترل، هزینه و زمان‌بندی
بخش 3: اعتقاد به برندسازی
فصل هفتم: درباره شجاعت
فصل هشتم: ریسک
فصل نهم: ارزش‌گذاری برند
کتاب دوم: What is branding
برندسازی چیست؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد
نویسنده،
مترجماحمد روستا، مهسا حریری، امیر عزمی شبستری
ناشر چاپیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵۶
زبانفارسی
شابک978-964-468-454
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد

Saeed Gholamrezaei
۱۴۰۱/۵/۱
خیلی دوست نداشتم خیلی کلی و مشابه بقیه کتاب‌ها بود
Aveesoora Behdin
۱۴۰۰/۸/۲۵
به درد کسانی میخوره که بیزنس دارن
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد

برای دریافت کتاب برندسازی کاربردی: دو کتاب در یک جلد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.