معرفی و دانلود کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید

عکس جلد کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید
قیمت:
۲۲۵۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید

کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید، اثر مری کریستنسن، راه سریع دست‌یابی به میلیون‌ها دلار در بازاریابی شبکه‌ای را به شما می‌آموزد. چه تازه‌وارد باشید چه حرفه‌ای، سراسر این کتاب حاوی مطالبی عملی است که برای هر فردی که اراده کرده وقت و انرژی لازم را به‌ کار‌بندد مفید واقع می‌شود.

اگر به تجارت بازاریابی شبکه‌ای مشغولید کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید (Be a Recruiting Superstar) را به همه توصیه کنید. مری کریستنسن (Mary Christensen) کتابی وظیفه محور، راهنمایی شفاف برای ساخت و توسعه سازمان فروشی موفق و تجارتی پرسود نوشته است.

این اصول و تکنیک‌ها در مورد هر نوع کالا و خدمات یا با هر روش معارفه‌ای از تک به تک گرفته تا آنلاین مؤثر هستند. همانطور که در عنوان فرعی کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید نوشته شده، این کتاب راهی است سریع برای ساخت یک سازمان فروش بزرگ و تشویق آن‌ها به پیروی از شما.

مری به‌ خوبی بسیاری از فواید تجارت بازاریابی شبکه‌ای و جذابیت گسترده آن را برای نسل‌ها و سنین گوناگون شرح می‌دهد. مری با جا انداختن این نکته که تجارت ما، تک‌اندازه نیست که به همه بخورد، به شما نشان می‌دهد که چطور بیشترین فایده را از داوطلب‌گیری ببرید. او به شما یاد می‌دهد که چطور بیشترین همکاران احتمالی را هدف گرفته و از همان ابتدا با آن‌ها ارتباط خوبی بسازید. همچنین مثال‌های زیادی ارائه کرده تا به شما در مسیر یادگیری کمک کند.

از تمثیل‌های فوق‌العاده و فکاهی مری در مورد انواع پرندگان برای شناسایی شخصیت همکاران احتمالی خود استفاده کنید. حتماً از تحلیل شخصیت خود و نزدیکانتان خنده‌تان خواهد کرد. همکاران احتمالی شما چه طاووس باشند چه جغد، کبوتر، سینه‌ سرخ یا عقاب، در کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید یاد خواهید گرفت که این تجارت چه فایده‌ای برای آن‌ها دارد، چگونه نزدشان بروید و چگونه آن‌ها را با انگیزه نگه دارید. یاد می‌گیرید که مردم را فعال نگه دارید و یاد می‌گیرید که تنوع افراد، تجارت شما را قوی‌تر نگه می‌دارد.

کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید در نهایت به شما کمک می‌کند که دریابید جزو کدام دسته از داوطلب‌گیران هستید و چگونه از فردی تازه‌کار به مقام یک ابَرستاره‌ی داوطلب‌گیری پیشرفت کنید. مطالعه این کتاب را جزو واجبات خود قرار دهید تا بتوانید مهار ساخت زندگی مطلوب خود را در دست بگیرید. ساده و عملی بودن، دو ویژگی مهم و اصلیِ امر آموزش در بازاریابی شبکه‌ای به حساب می‌آیند. مری کریستنسن دارای تجربیات گوناگون در حوزه‌های مختلف این تجارت است. سال‌هاست که به عنوان نتورکر فعالیت می‌کند. سخنرانی انگیزشی و الهام‌بخش است و همچنین در انجمن فروش مستقیم آمریکا فعالیت داشته و این تجارت را از جنبه‌های عملی و نظارتی نیز می‌شناسد.

بیاییم چشم‌انداز خوب و آینده‌ی مثبت صنعت بازاریابی شبکه‌ای را فدای سود کوتاه‌ مدت و یک‌ شبه نکنیم. بیاییم آموزش‌هایمان را بر مبنای «بهتر کردن زندگی» مردم طراحی کنیم و نه سرکیسه کردن آن‌ها. بیایید محصولات و فرصت کاری خود را طوری مشاوره بدهیم که آحاد جامعه از ما استقبال کرده و بخواهند که از ما بخرند و با ما همکار شوند. بازاریابی شبکه‌ای، ارزشش را دارد و ما به این صنعت مدیونیم. پس بیایید آنرا نه از راه آزمون و خطا بلکه از راه‌های درست و آزمایش شده انجام داده و نخواهیم که چرخ را دوباره اختراع کنیم. به امید آینده‌ای پربرکت و آباد برای سرزمین همیشه آزادمان، ایران. کشوری که قلبمان برایش می‌تپد.

مری کریسْتِنْسِن با بیش از سی سال تجربه راهبری در بازاریابی شبکه‌ای، کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید را نوشته است که تجربه‌ی موفقیت او در صنعت فروش مستقیم است - از جذب بیش از 1000 نفر در سال اول گرفته تا راهبری در دو شرکت بین‌المللی فروش مستقیم.

او رئیس پیشین انجمن فروش مستقیم (DSA) نیوزلند بوده و طراح یکی از اولین دوره‌های دانشگاهی فروش مستقیم در دنیا است. او کتاب «سوپر استار - کتابی که با استفاه از آن می‌توانید آنقدر پول در بیاورید که نتوانید فکرش را بکنید» را به رشته تحریر درآورده و صاحب نشریه‌ی الکترونیکی «مربی دوشنبه» است. Direct Selling Live او را سیزدهمین زن تأثیرگذار بر فروش مستقیم در سراسر جهان نامیده است.

در بخشی از کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید می‌خوانیم:

در اینجا دو سوال ساده وجود دارد. اول، دلیل اصلی اینکه مردم تجارت بازاریابی شبکه‌ای یا طرح میهمانی را شروع می‌کنند چیست؟

پاسخ این است که: آن‌ها این تجارت را شروع می‌کنند چون کسی از آن‌ها خواسته است. اغلب بازاریابان شبکه‌ای، قبل از اینکه کسی به آن‌ها پیشنهاد بدهد، توجهی به این تجارت نداشته‌اند.

جای تعجب نیست. تجارت ما، تبلیغات شفاهی است. ما وارد کمپین‌های تبلیغاتی نشده و فرصتمان را در بوق و کرنا نمی‌کنیم. ما فرصتمان را در ستون کاریابی روزنامه‌ها تبلیغ نمی‌کنیم.

تا زمانی که با همکار احتمالی خود ارتباط برقرار نکرده‌اید، او از کجا بداند این فرصت چقدر شگفت‌انگیز است؟

دوم، دلیل اصلی اینکه مردم تجارت بازاریابی شبکه‌ای یا طرح میهمانی را شروع نمی‌کنند چیست؟

و پاسخ این است که: چون کسی از آن‌ها نخواسته است! مردم خودشان نزد شما نمی‌آیند. شما باید نزد آن‌ها بروید -ترجیحاً قبل از اینکه فرد دیگری نزدشان برود. باور کنید هیچ درسی تلخ‌تر از این نیست که دوستی را در مراسم شرکتتان ببینید که شما می‌توانستید قبلاً به او پیشنهاد کار بدهید ولی نداده‌اید و او اکنون ستاره‌ی گروه فرد دیگری شده است.

هر روز هزاران نفر که هرگز تجارت بازاریابی شبکه‌ای را جدّی نگرفته بودند، قرارداد امضاء می‌کنند. خوش به حالشان، چون وقتی یک نفر برای معرفی کار نزد آن‌ها رفته، در زمان مناسب و در مکان مناسب بوده‌اند. آن یک نفر می‌توانست شما باشید.

پیش‌داوری و تعلل نکنید و جلوی خود را نگیرید. در هر فرصتی که یافتید نزد مردم رفته و از کار حرف بزنید. اگر فرصتی پیش نیامد، فرصت را بسازید. هرچه با افراد بیشتری صحبت کنید، موفق‌تر خواهید شد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
درباره‌ی نویسنده
پیش‌گفتار
مقدمه
بخش اول: برای داوطلب‌ گیری آماده بشوید
چرا مردم بازاریابِ شبکه‌ای می‌شوند و چرا نمی‌شوند؟
اصول داوطلب‌ گیری که تجارت شما را دگرگون می‌کند
چگونه با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنیم
چقدر از بازاریابی شبکه‌ای می‌دانید؟
ابزارهایتان را جمع و جور کنید
داستان موفقیت خود را آماده کنید
بخش دوم: بهترین همکاران احتمالی خود را مشخص کنید
آماده برقراری ارتباط بشوید !
داوطلب‌ گیری از میان مشتری‌ها
داوطلب‌گیری در میهمانی‌های فروش
مراجعه به افرادی که نیازمند پول هستند
علاقه‌مند کردن والدین به فرصت کاریتان
شناسایی همکاران احتمالی عالی با توجه به شغلشان
برقراری ارتباط با افرادی که قبلاً در این حرفه بوده‌اند
توجه به تفاوت‌های قومیتی
کمک به تغییر شغل صاحب‌کارها
طاووس‌ها و دیگر همکاران احتمالی عالی
چرا تجارت شما به چشم افراد کامروا می‌آید؟
به نسل Y کمک کنید تا رویاهایشان را دریابند
به نسل X کمک کنید تا به خواسته‌هایشان برسند
روشن کردن آینده برای بیبی بومرها
زنان و بازاریابی شبکه‌ای
مردان و بازاریابی شبکه‌ای
داوطلب‌ گیری از میان زوج‌ها
داوطلب‌ گیری در نزدیکی خانه
ساخت یک ارتش پاره‌وقت
جلب نظر همکاران احتمالی
روش ارجاعی
بخش سوم: به کار بستن دانش
تمرین و آمادگی
مراجعه به همکاران احتمالی
مصاحبه برای داوطلب‌گیری
همایش کاری
عاشق ایرادات بشوید
بخش چهارم: آیا ابَرستاره‌ی داوطلب‌گیری هستید؟
سبکِ داوطلب‌ گیری شما
بهترین آغاز ممکن را به اعضاء جدید خود بدهید
از همین مترجم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید
نویسنده
مترجمنیما عربشاهی
ناشر چاپیانتشارات بیان روشن
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۸
زبانفارسی
شابک978-600-97431-24
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۲۵۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید

حامد عسگری
۱۴۰۱/۸/۲۰
این کتاب در ترکیب با کتاب دعوتگر حرفه‌ای آقای تیم سِیلز، فوق‌العاده میشه و مکمل هم هستند
محمدجواد امیرآبادی
۱۳۹۸/۷/۲۸
همیشه از نوشته‌های مری کزیستینسن یاد گرفتم. عالیه این آدم
آزیتا بنازاده
۱۳۹۸/۲/۱۵
اطلاعات خوبی را در رابطه با نتورک در اختیارمون قرار داد. سپاس
Saeid Naghipoor
۱۳۹۷/۱۱/۱۵
الگو‌های دعوت عالی بودن. دریچه ذهن و خلاقیت رو باز میکنه
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید

برای دریافت کتاب ابرستاره داوطلب گیری بشوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.