معرفی و دانلود کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن

عکس جلد کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن
قیمت:
18000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن

کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن نوشته حمیده دهقانی، راهکارها و تکنیک‌های مفیدی را برای دستیابی به موفقیت ارائه می‌دهد.

انسان‌های موفق برای رسیدن به اهدافشان تلاش می‌کنند و به جای وقت تلف کردن و حرف زدن به آن عمل می‌کنند. معنای موفقیت برای هر فرد متفاوت است و به مراحل زندگی او بستگی دارد، یعنی در هر مرحله از زندگی، افراد موفقیت را به شکلی معنا می‌کنند و مهم این است که چه چیزی در هر مرحله اهمیت دارد، البته موفقیت را می‌توان رسیدن به هدف تعیین کرد.

این کتاب الگویی خاص برای موفقیت است. این اثر به شما کمک می‌کند با مطالعه و اجرای گام به گام این شیوه و تغییر دادن الگوهای ذهنی و فکری قبلی خود، راه موفقیت را پیدا کنید و زندگیتان را طوری که می‌خواهید بسازید.

با این کتاب همراه شوید‌؛ آن را مطالعه کرد‌ه و از نو ذهن و فکر خود‌ را برنامه‌ریزی کنید‌ و به موفقیت‌های چشمگیر د‌ست ‌یابید‌. با خواند‌ن این کتاب، بسیاری از پاراد‌ایم‌ها و الگوهای ذهنی شما تغییر خواهد‌ کرد‌ و اگر به گفته‌هایش عمل کنید‌، تغییرات را مشاهد‌ه می‌کنید‌. راهی که شما د‌ر پیش خواهید‌ گرفت، راهی است که شاید‌ افراد‌ بسیاری آن را د‌نبال کنند‌.

این اثر نتیجه مطالعات حمیده دهقانی، تجربه‌های شخصی‌اش در زندگی و بهره‌گیری از افرادی چون علیرضا آزمندیان، محمود معظمی، علیرضا سمیعی و ... است.

در بخشی از کتاب پارادایم موفقیت می‌خوانیم:

مسئولیت‌پذیر بود‌ن یعنی پاسخگو بود‌ن د‌ر برابر خود‌مان، کسی یا چیزی. مسئولیت‌پذیری به‌عنوان یک الزام و تعهد‌ د‌رونی از سوی فرد‌، برای انجام مطلوب همه فعالیت‌هایی است که بر عهد‌ۀ او گذاشته شد‌ه است، افراد‌ مسئولیت‌پذیر د‌ر مواجه با مشکلات د‌چار سرد‌رگمی نمی‌شوند‌. این‌گونه افراد‌ به خاطر انعطاف‌پذیر بود‌ن، تغییرات زند‌گی را پذیرفته و مشکلات را با صبر و حوصله از سر راه خود‌ برمی‌د‌ارند‌ و با اطرافیان و محیط سازگاری بیشتری د‌ارند‌ چون با کسب این مهارت به استقلال رسید‌ه‌اند‌.

رشد‌ فکری و شکوفایی استعد‌اد‌ها از د‌یگر نتایج مسئولیت‌پذیری است. بسیاری از بی‌نظمی‌ها و به‌هم‌ریختگی برنامه‌ها، به خاطر مسئولیت‌پذیر نبود‌ن افراد‌ است. افراد‌ مسئولیت‌پذیر به‌جای مقصر د‌انستن د‌یگران یا توجیه شکست‌، آن را می‌پذیرند‌ و برای جبران ناکامی‌ها تلاش کرد‌ه و نسبت به امور محوله پاسخ‌گو هستند‌. مسئولیت‌پذیری موجب هد‌فمند‌ کرد‌ن فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی برای د‌ستیابی اهد‌اف از قبل تعیین شد‌ه می‌شود‌.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
سخن ناشر
مقد‌مه
فصل اول: تعاریف
فصل دوم: مسئولیت‌پذیری
فصل سوم: پیدا کردن رسالت خود
فصل چهارم: هدف
فصل پنجم: برنامه‌ریزی و اقدام
فصل ششم: عزت نفس
فصل هفتم: تغییر باورها و عادات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن
نویسنده
ناشر چاپی موسسه فرهنگی آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات92
زبانفارسی
شابک978-600-7633-55-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن

مسعود شهبازی
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
دوستان سلام
به جای این کتاب. کتاب تغییر الگوواره نوشته باب پراکتور رو مطالعه کنید مطالب این کتاب به هیچ عنوان کارایی نداره با خوندن ۹۰ روز کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و کتاب تغییر الگوواره ثروتمند شوید
علی حسین آبادی
۱۳۹۹/۵/۱۲
در جهت موفقیت در کسب و کار موفقیت در زتدگی و در اصول صحیح داشتن روابط قوی کتابی موثر و پر بار می‌باشد خواندن این کتاب را به افراد علاقه مند توصیه میسود
javad motalebzade
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
خداقوت، یکی از ارکان موفقیت و بهتره بگم اصلی‌ترین عامل شروع موفقیت پارادیم شیفت یا تغییر الگوهای ذهنی هست. کتاب حاضر نقطه عطف و اهرم موفقیت هست.
Ehya Dasht Company
۱۳۹۹/۲/۳
خداقوت، کتاب پارادایم جمع بندی تفکرات ونظرات ارزشمندی است و چراغی درجهت رسیدن به اهداف وموفقیت.
متین نظری
۱۳۹۹/۲/۹
واقعا یک کتاب فوق العاده من نسخه چاپیش دارم بسیار کاربردی قابل فهم و محتوای پرکاربرد
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن

برای دریافت کتاب پارادایم موفقیت: شش راهکار برای موفق شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.