معرفی و دانلود کتاب بزرگترین راز

عکس جلد کتاب بزرگترین راز
قیمت:
18000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بزرگترین راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بزرگترین راز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بزرگترین راز

کتاب بزرگترین راز این فرصت خارق‌العاده را به شما می‌دهد که با قدرت درونی و شگفت‌انگیز خود آشنا شوید و به بهترین نحو ممکن از قانون جذب برای سعادت زندگی‌تان بهره بگیرید! راندا برن خالق مجموعه کتاب‌های خودباوری، نحوه استفاده از قانون جذب را به شما می‌آموزد. این اثر در سال انتشارش توانست عنوان پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز را به خود اختصاص دهد!

درباره کتاب بزرگترین راز:

برای افشای راز نهایی و بزرگ زندگی آماده‌اید؟

اغراق‌آمیز نیست اگر پدیده‌ای به نام «راز» را یک تحول عظیم در باور مردم جهان تلقی کنیم. سال 2006 با انتشار نخستین کتاب از راندا برن (Rhonda Byrne) جرقه‌های نوین خودباوری و اعتقاد به قانون جذب در ذهن بسیاری از افراد دنیا روشن شد و محبوبیت روزافزون نوشته‌ها و مستندات راندا برن را بیشتر و بیشتر کرد؛ تا جایی که مترجمان در گوشه گوشه جهان به فکر ترجمه این آثار به زبان مبدأ افتادند.

اکنون کتاب بزرگترین راز (The Greatest Secret) جدیدترین اثر راندا برن، ترکیبی از آموخته‌های پیشین او با رویکردی نوین است. شاخص‌ترین مضمون کتاب «راز» آن بود که به شما بیاموزد چگونه به اهداف و آرمان‌هایتان دست یابید، چگونه به فردی که در رویاهایتان می‌بینید نزدیک و نزدیک‌تر شوید. نکته اینجاست که قواعد و قانون‌هایی که در آن کتاب ذکر شده بود همچنان پا بر جا هستند و صحت محتوای آن خدشه‌دار نشده است. اما با خوانش جدیدترین نسخه از کتاب راز، شما می‌توانید از تمامی موانع، مشکلات و انرژی‌های منفی دوری کنید!

در حقیقت رازی بزرگ و بنیادین در این کتاب فاش شده است که برای شما سعادتمندی در پی دارد. با هر قدمی که به در جهت انجام تمرین‌های طلایی این کتاب برمی‌دارید، پیش به سوی زندگی شادتر و بی‌دردسرتری می‌روید. نکته جذاب و بسیار مهم این اثر این‌جاست که تاثیر مطالب گفته شده را شما فورا در زندگی‌تان مشاهده خواهید کرد.

خواندن کتاب بزرگترین راز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

به راستی اگر شیفته مطالعه آثار الهام‌بخش و انگیزشی هستید و باور دارید که تغییر تفکرات‌تان می‌تواند جهان شما را دگرگون کند، مطالعه کتاب بزرگترین راز را به شما توصیه می‌کنیم. زیرا نویسنده این اثر یکی از سردمداران ادبیات انگیزشی است.

جملات برگزیده کتاب بزرگترین راز:

- شادی زمانی رخ می‌دهد که به هیچ‌چیز وابسته نباشیم، حتی به جسم خودمان. (فرانسیس لوسیل)
- راز من این است. برایم مهم نیست چه اتفاقی بیفتد. (کریشنامورتی)
- این جهان و کائنات، یک ترکیب روانی هستند. (لستر لونسون)
- فکر انرژی اولیه‌ای است که از خدا نشئت گرفته و بنابراین خالق زندگی، الکترون‌ها، اتم‌ها و تمام حالت‌های انرژی است. (پارا ماهانسا یوگاناندا)
- به دلایلی غیرقابل‌توضیح، رایج‌ترین عنصر تمام تجربیات، یعنی هوشیاری، خود را مخفی نگه داشته است. (دیپاک چوپرا)

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

مجله تایم او را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های جهان معرفی می‌کند. راندا برن تهیه‌کننده و نویسنده مجموعه راز است. وی با تالیف کتاب راز و ترویج تفکر خودباوری و قانون جذب در جهان مطرح شد و به شهرتی باورنکردنی رسید. این بانوی الهام‌بخش، با تالیف کتاب‌های دیگری پس از سال 2006 توانست جایگاه و محبوبیت خود را در سراسر جهان حفظ و حتی بیشتر کند. از جمله کتاب‌های او می‌توان به «معجزه سپاسگزاری»، «قهرمان»، «راز هستی» و «قانون جذب» اشاره کرد. آثار ارزشمند این نویسنده پرطرفدار، تا کنون به بیش از 50 زبان ترجمه است.

در بخشی از کتاب بزرگترین راز می‌خوانیم:

ما در دنیایی مادی هستیم و هرچیز مادی روزی از بین خواهد رفت. وابستگی، ضمانت می‌کند که با از بین رفتن آن چیز، ناراحت می‌شویم. اما اگر همه‌چیز را عمیقا دوست داشته باشید و برای آن‌ها شکرگزار باشید، وقتی از بین بروند، هرگز آن مقدار از درد را تجربه نخواهید کرد.

من در دوران کودکی و بزرگسالی، رابطه‌ای بسیار نزدیک با مادرم داشتم. او برایم بیشتر از یک مادر بود؛ او بهترین دوست من بود. قبلا از مرگ او بسیار می‌ترسیدم چون نمی‌توانستم زندگی بدون او را تجربه کنم و بدون او هیچ‌چیز ارزشمندی در زندگی‌ام نمی‌دیدم. وقتی راز را کشف کردم، به خاطر خانواده و مادرم بسیار شکرگزار شدم. برای تمام لحظات با او بودن سپاسگزاری می‌کردم. دائما تمام کارهای کوچک و بزرگی که کرده بود و خیلی برای من ارزشمند بود را به او می‌گفتم. دائما به او می‌گفتم که چقدر دوستش دارم. بنابراین وقتی مادرم از دنیا رفت، آن‌طور که قبلا فکر می‌کردم زجر نکشیدم. به جای آن، احساس کردم عشقی که به او داشتم زیاد شد و از تمام کائنات بزرگ‌تر شد و تا امروز این عشق تغییری نکرده است.

شما عشق هستید و عشق نقطه مقابل وابستگی است. عشق به همه‌چیز آزادی و اجازه آمدن و رفتن می‌دهد. بدون توجه به این که چه اتفاقی رخ دهد، عشق همه‌چیز را می‌پذیرد و به همه‌چیز اجازه حضور می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب

آغاز
فصل اول: پنهان در ملأعام
فصل دوم: بزرگ‌ترین راز افشا شد
فصل سوم: آشکارسازی ادامه دارد
فصل چهارم: دارید خواب می‌بینید... وقت بیدار شدن است
فصل پنجم: رهایی از ذهن
فصل ششم: درک قدرت احساسات
فصل هفتم: پایان احساسات منفی
فصل هشتم: پایان رنج
فصل نهم: رفع باورهای محدودکننده
فصل دهم: شادی پایدار
فصل یازدهم: جهان: همه‌چیز خوب است
فصل دوازدهم: پایان؛ پایانی وجود ندارد
تمرینات بزرگ‌ترین راز

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بزرگترین راز
نویسنده
مترجمامیرحسین محمدزاده مقدم، محمد محمدزاده مقدم
ناشر چاپیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات236
زبانفارسی
شابک978-622-6673-91-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بزرگترین راز

امیرعلی سلیمانی
۱۴۰۲/۱/۱
بزرگترین عیب این کتاب نظریّه غلوّآمیز بودن آن است. که تا حدّ زیادی شکل شعار و تبلیغات به خود گرفته است. با این که نویسنده کتاب، مدّعی تجربی بودن مطالب خود است ولی حقیقت این است که مطالب این کتاب از راه روش تحقیق تجربی به اثبات نرسیده است. اینکه ما بگردیم و صدها و یا حتّی هزاران مورد موافق با این و نظریّه پیدا کنیم موجب اثبات شدن آن نمی‌شود. در علوم تجربی، باید کلّیّت یک قانون فرضی به اثبات برسد. برای مثال اگر ما آب تمام چشمه‌ها دریاها و... را آزمایش کنیم خواهیم دید که همه هادی جریان الکتریسیته هستند امّا حقیقت علمی این است که آب خالص هادی جریان الکتریسته نیست. پس به صرف استقراء و مشاهده صدها و هزاران مورد نمی‌توان به قانون علمی دست یافت.
Sepid Mmm
۱۴۰۲/۱/۲۰
کتاب راز کتاب خوبی بود و سبک نگارش روانی نیز داشت و از ترجمه خوبی نیز بهره مند شده بد
فقط چندین عیب داشت
اول اینکه نویسنده ابتدا ادعا میکنه مطالبی که گفته شده تجربی ان و تجربه شده‌اند ولی در ادامه نشان می‌دهد چیزی‌هایی که گفته می‌شود جز حدس و گمان چیزی بیش نیست
برای این هم راهکار ارائه می‌دهد
راهکار روانشناسی تلقین و از یان طریق قدرت تلقین و میگه ولی چیزی جز فریب دادن خود نیس
در ادامه دنیا و عالم رو طوری معرفی میکنه که انگار جزئی از تصورات انسان است و اگر انسان به آن فکر نکند از بین می‌رود چون درواقع اصول و اصل مهم چیزی که تصور می‌شود همین هس هر چیزی که حاصل تصور و فکر و خیال است اگر لحظه‌ای به او فکر نکنی از بین می‌رود... بعد انسان را به عنوان تنها موجود معرفی میکنه که دارای آگاهی است ولی چنین چیزی نیست انسان فقط چند قدرت بیش از سایر موجودات دارد قدرت تفکر، اختیار، عقل. سایر موجودات نیز عقل دارند ولی در حد و اندازه دنیای خودشان و اینکه انسان را ببریم عرش و حسابش را از دیگر‌ها جدا کنیم آن هم خوب نبود به نظرم
ولی بازهم ممنون
حمید روزبهی
۱۴۰۲/۱/۷
توی کتاب یک مورد متناقض وجود داره اول ادعا میکنه که چون درک ما از کائنات از طریق ذهن انجام میگیره پس تمام عالم محصول ذهن بشر یا اونطور که گفته میشع اگاهی هست! در جای دیگه ادعا میکنه که فقط بشر دارای اگهی هست و نه سایر جانداران این یعنی اگر انسانی نباشه به فرض علف هم نیست در حالی که بدون وجود هیچ هم انسانی علف برای گوسفند قابل تشخیص و داری معنی و خیلی هم شباهت به علفی که ما درک میکنیم داره! پس باید بگیم همه حیوانات و حتی همه جانداران هم دارای اگاهی و روح هستند که ابن با جمله صریح کتاب تناقض داره. در مجموع مطالبی که بیان میشه از جنبه روانشناسانه مفید و کاربردی هست ولی چون مفاهیم قابل اثبات نیست در حد فرض و حدس و گمان باقی میمونه یا به قول نویسنده باید از طریق شهود (و شاید تلقین: کاری که معمولا ادیان انجام‌ میدن!) درک بشه که دراین صورت پیوندش با مطالب علمی تلاشی بیهوده به نظر میرسه و از ارزش مطالب هم کم میکنه انگار نویسنده اعتماد کامل به حرفهاش نداره که دست نیاز به سمت علم دراز کرده!
Meti
۱۴۰۲/۱/۳
کتاب راز به شما آموخت که چطور به هرچیزی که می‌خواهید برسید، به هرکس که می‌خواهید تبدیل شوید و هرچیز که می‌خواهید را داشته باشید. چیزی تغییر نکرده است؛ قواعد و قانون‌های آن کتاب مثل همیشه پابرجا هستند. این کتاب بزرگ‌ترین کشفی که انسان می‌تواند انجام دهد را آشکار می‌کند و راه رهایی از منفی‌ها، مشکلات و تمام چیزهایی که نمی‌خواهید را به شما نشان می‌دهد
تا به حال احساس شکست داشته‌اید؟ نگران بوده‌اید؟ استرس داشته‌اید؟ عصبی بوده‌اید؟ احساس کرده‌اید به شما توهین شده یا صدمه خورده‌اید؟ احساس ناراحتی، بی‌حوصلگی یا دلسردی داشته‌اید؟ اگر هرزمان هرکدام ازاین احساسات را داشته‌اید، طبق گفته آنتونی دملو زندگی‌تان آشفته و بی‌نظم است!
ممکن است فکر کنید که طبیعی است که در طول روز احساسات منفی به شما هجوم بیاورند. اما نباید زندگی این‌طور باشد. می‌توانید زندگی‌تان را کاملاً به دور از ناراحتی، نگرانی، صدمه و ترس سپری کنید. در کل بعضی قسمت‌های این کتاب مشابه کتاب راز است
سیدمهدی حسینی
۱۴۰۲/۱/۲
سلام خدمت دوستان
نقد کتاب؛
در برخی از بخش‌های کتاب راز گاه شاهد غلو و کلی‌گویی هستیم. موضوعی که باعث می‌شود مطالب موجود در کتاب تا حد زیادی تبلیغاتی و شعارگونه به نظر برسد.
بااینکه راندا برن در کتاب خود بیان می‌دارد که نوشتن کتاب بر اساس مطالبی تجربی است و به بررسی صدها اثر مکتوب تاریخی است. و
پرداخته اما بررسی اسناد تاریخی دقیقاً نمی‌تواند لزومی بر علمی یا صحیح بودن هیچ نظریه‌ای باشد. در علوم تجربی باید با انجام بررسی‌های دقیق آزمایش‌های صحیح به تأیید یا رد یک نظریه پرداخت.
برخی از منتقدین کتاب نه‌تنها که قابل‌اثبات بودن نظریه قانون جذب را نمی‌پذیرند، حتی مدعی هستند که اثبات علوم تجربی با ابزار آزمایش غیرممکن است. چراکه آزمایش در بحث چنین موضوعی نه قابل‌بررسی است و نه منجر به شناسایی موارد نقض می‌شود.
مهم‌ترین نکته در بررسی واقعی بودن کتاب راز این است که نه‌تنها نویسنده توجیه فلسفی و منطقی از خود بروز نداده است، مطالب موجود در کتاب به اثبات تجربی هم نرسیده‌اند.
ایراد دیگری که به قانون جذب و داستانهای کتاب راز وارد است خودمتناقض بودن این مفهوم و نظریه است. بدین معنا که قانون جذب می‌گوید به هرچه فکر کنید از کائنات دریافت خواهید کرد. پس چرا هنوز محققان اثبات این نظریه پس از سال‌ها هنوز هم نتوانسته‌اند به یک محک صحیح برای رد یا پذیرش نظریه قانون جذب نرسیده‌اند؟
قربانعلی خدایاری
۱۴۰۲/۱/۲
روح روح روح همه می‌دانیم که روح پیش از حیات جسمانی بوده و پس از حیات جسمانی نیز خواهد بود. راز بزرگی در کار نیست. شاعران و عارفان و متفکران ایران تا قبل از شروع دوره مدرن و ورود افکار غربی دائم این نکته را گوشزد کرده‌اند و بعد از آن نیز همین کار را کرده‌اند ولی در رویاروردیی تفکر مدرن و همه گیر شدن آن کمی از نفوذ خود را از دست داده‌اند. عمرخیام، سنایی غزنوی، مولوی بلخی، حافظ، محمود شبستری، منصور حلاج، شهاب الدین سهروردی، خواجه عبدالله انصاری و عارفان به نام و گمنام فراوان دیگر که با تاثیر گرفتن از آیات قرآن که بارها اشاره به خواب بودن ما می‌کند و اشاره می‌کند که بسیاری تنها با مرگ بیدار خواهند شد، سعی داشته‌اند که اطرافیان خود را بیدار کنند و با به میراث گذاشتن نوشته‌ها و اشعار خود برای ما بسیاری را بیدار کرده‌اند. تفاوت نگاه مادی گرایانه انسان غربی به روح در سراسر سطرهای کتاب نمایان است. انسان شرقی کاستی‌های خود در شناخت حقیقت روح را دارد چون می‌داند کسی که به این حقیقت برسد حکایت گنگ خواب دیده است که زبان بیان حقیقت را ندارد و این راز با کشف و شهود درونی و فردی گشوده می‌شود. حقیقت روح و اینکه چیست و چگونه کار می‌کند تا به امروز قابل بیان با کلمات نبوده است. اینکه بخواهیم روح جاری در افراد را یکسان بدانیم ادعای بزرگی است که دلیلی برای آن آورده نشده. آگاهی یا هوشیاری نامیدن روح مشکل را حل نخواهد کرد. انسان مدرن و انسان پست مدرن حقیقتی جز بعد مادی و حسی برای انسان قائل نیست. اینکه در کتاب سعی شده بعدی غیرمادی معرفی شود پیشرفت است و نشان از ترک برداشتن تفکر مدرنیته و پست مدرن دارد ولی این آغاز راه است نه پایان راه. این گوهری است که از صدف مکان بیرون است.
محمد امین پیشدار
۱۴۰۲/۱/۱
این کتاب به تبیین ادامه دادن محبوبیت مفهوم "قانون جذب" در جامعه می‌پردازد. این کتاب در ادامه دو کتاب قبلی نویسنده با نام‌های راز و قدرت منتشر شده است.
در این کتاب، روندا بیرنه به بیشترین اسرار جهانی که در ارتباط با "قانون جذب" و "نیروی داخلی" هستند، پرداخته است. او در این کتاب، به دنبال رسیدن به
راهکارهایی است که به ما کمک می‌کنند تا با تغییر نگرش و فکر خود، بازارهای متفاوت را جذب کنیم و رویای خود را تحقق بخشیم.
با این حال، اگرچه این کتاب به طور کلی از دید خودکامگی و تمرکز بر روی خود و تحقق رویاهای شخصی استفاده می‌کند، اما به نظر می‌رسد در برخی موارد، به یک اندازه بیش از حد به این موضوع تأکید شده است. برای مثال، این کتاب به صورت مستقیم به موضوعاتی مانند سلامتی، پول، و موفقیت در کار، اشاره می‌کند.
به طور کلی، "The Greatest Secret" یک کتاب جذاب و الهام‌بخش برای افرادی است که به دنبال بهبود زندگی خود هستند. با این حال، بهتر است این کتاب را با نگاهی منصفانه و کمی انتقادی مطالعه کنید، زیرا در برخی موارد، به نظر می‌رسد مفهوم "قانون جذب" به طرزی بیش از حد ساده‌سازی شده و به عنوان یک راهکار جامع برای بهبود زندگی، پرفراز و نشیب‌هایی دارد
Alireza Mohammadkhani
۱۴۰۲/۱/۲
با احترام ذهن ما خیلی سیال است. وقتی شما این کتاب را خواندید دنبال نشانه‌هایی هستید که ذهنیت مثبت این کتاب رو تاکید کنند درحالی که اون نشانه‌ها قبل‌تر هم بودند پس چرا اون موقع بهشون توجه نکردید؟ چون تا اون موقع کتاب رو نخوندید ‌پس عملا کائنات هیچ کاری برای شما نمی‌کنند.
حال شما شاید بپرسید: که در
شواهدی این کتاب هست رو چی میگی؟ خب هر چیزی در این جهان ممکنه. کتاب راز فقط مدارکی که در تاکید ادعای خودش هست رو ارائه می‌کنه و کلی شواهد که خلاف ادعا هست رو فراموش می‌کنه اگر روزی قانون جذب برای شما کار نکرد طراحان این قانون به شما می‌گویند که شما روی خواسته تون خیلی تمرکز نداشتید و ایرادی به این قانون وارد نیست.
در کل بگم ذهن مثبت شما تصمیماتی رو انتخاب می‌کنه که در نهایت شما رو به هدفتون می‌رسونه و این نیاز به تلاش داره
هادی دهمیری
۱۴۰۲/۱/۳
نویسنده جمله‌های زیادی رو فقط نقل قول می‌کند!! حال چرا اسم کتاب رو گذاشته بزرگترین راز!!!!! خود جای سوال دارد. بنظرم میاد که کوشش دارد آشنایی‌اش با اندیشه‌های عرفان ایرانی (مولانا) رو تحت شناخت یک راز بزرگ جا بزند!! در حالیکه هنوز هیچ درکی از این اندیشه‌ها ندارد. درست مثل یک بچه‌ی هیجان زده است. را بطور حتم اگر بتوانید اندکی خود از چنگال سندرم مرغ همسایه غاز است!!!! برهانید و کتابهای خود مولانا، عطار و یا حتی کتابهایی استاد زرین کوب مثل پله پله تا ملاقات خدا را بخوانید، خیلی به درک حقیقت اینگونه مطالب نزدیکتر می‌شوید تا با خواندن این کتاب.
نویسنده در دو کتاب راز و قدرت نیز همین سبک تهی بودن از اندیشه را دارد! چیزی را شنیده و بسیار چیزها را نشنیده!!!!
ولی با گنده گویی آدای فهمیده‌ها رو در می‌آورد.
پونه
۱۴۰۲/۷/۱۵
خیلی خوبه به خصوص ترفند خوش آمدید و آگاهی برای دست و پنجه نرم کردن با افکار ناخوشایند و افسردگی خیلی بهم کمک کرد هر چند در مورد مفهوم رنج باهاش موافق نیستم به هر حال ما هر کاری بکینیم هم باز یه رنجی داریم به صرف تغییر فکر که نیست بله میشه با تغییر نوع نگرش مون به رنج از عذاب دادن خودمون دست بکشیم اما رنج چیزی نیست که بشه ازش رها شد در واقع همین رنج است که باعث رشد ما می شود بدون رنج ما انسان ها با خصیصه راحت طلبی که داریم هرگز به خود تکانی نخواهیم داد، بقیه نکاتش هم خوب بود هر چند بعضی جاها کلیشه ای به نظر می رسید و زیادی توضیح میداد و آدم گم میشد توی متن نمی دونست چی می خونه اما نکات عملی هم داشت و داشتن خلاصه در آخر هم فصل به شدت عالی بود سپاسگذارم
joziazkol
۱۴۰۲/۴/۳۰
با خوندن نظرات میتونم بگم متاسفانه بیشتر مردم با کتاب‌ها هم حتی مثل محصولات دیگه مصرف گرایانه برخورد میکنن.. ینی خیلی جاها میشه دید که گفته میشه من ایم سبک رو دوست دارم یا این سبک رو دوست ندارم انگار اصلا مهم نیست نویسنده چی میگه انگار به گفته‌ها توجه نمیکنن و چیزی رو میخان که با خوندنش احساس خوب و راحتی داشته باشن.. بیشتر مردم با قانون جذب مخالفت میکنن در حالی که حتی یه درصد هم درک نکردن که موضوع و بحث اصلا چیه! بیشتر اون کسانی هم که این کتاب هارو پذیرفتن مثل مواد مخدر باهاش برخورد میکنن.. اگر به کتاب‌ها توجه کنید به وضوح درمورد این نوع رفتار بسیار صحبت میشه و دقیقا همون چیزیه که باید تغییر کنه..
محمد
۱۴۰۲/۱/۳
شاید بتونیم یه قسمتی از راز رو منکر بشیم اما نمیشه تاثیر مثبت استفاده از راز رو در زندگی انکار کرد. استفاده از راز یعنی امیدوار باشی و حتی اگه اتفاق مورد نظر تو نیفتاد، یعنی هر لحظه بتونی شکرگذاری کنی و احساست رو خوب بکنی و از خوب به عالی برسی. به شرطی کسی برداشت نکنه که به تلاش نیاز نداره چون کسی که یقین داشته باشه به چیزی که براش خوبه میرسه این هیجان و اشتیاقش نمیذاره که تلاش نکنه و اونوقته که حتی با تلاش کردن لذت بیشتری نصیبش میشه و علاوه بر نتیجه از مسیر هم خوشش میاد.
از تکنیکاش گهگاه استفاده میکنم مخصوصا شکرگذاری و تجسم. که علم هم فواید عجیب ایندو رو اعلام کرده
Narges Jamalipak
۱۴۰۲/۱/۱۳
به نظر من هر کسی باید حداقل صد بار در زندگی ش این کتاب رو بخونه و مرور کنه
اگر می‌خواین زندگی تون متحول بشه و سال هاست که نمی‌تونین اینکار رو انجام بدید این کتاب رو بار اول بخونید و کلمه به کلمه‌اش رو قورت بدید بعد متوجه میشوید دلیل این همه مشکل توی زندگی تون همون داستانهاییه که برای خودتون در هر
مورد چیزی تعریف کردید و خودتون هم باورش کردید اگه طلاق گرفتید و یا هر روز شغل عوض میکنید و خودتون هم علتش رو نمیدونید این کتاب رو مطالعه کنید بهترین عیدی عمرم رو امسال از کتابراه گرفتم و نمی‌دونم با چه زبونی ازش تشکر کنم
یعقوب دادگر
۱۴۰۱/۷/۱۷
با عرض سلام و ادب،
به نظرم، انتقاد سالم و بی‌غرض، نوعی وظیفه محسوب شده و موجب پیشرفت امور می‌باشد....
ترجمه کتاب حاضر، با توجه به دریافت سخنان صوتی از مترجم‌های دیگر، از ترجمه ضعیفی برخوردار است و انتخاب چینش کلمات و تکمیل جمله‌بندیها نارسا بوده و دلنشین نیستند،
و حتی در بعضی جملات، حق مطلب
نویسنده بزرگ (خانم راندا‌ برن) ادا نشده است...
به امید موفقیت روزافزون آقایان محمدزاده مقدم
با سپاس🙏🏻💐
دادگر از تبریز
میلاد غلام زاده بایگی
۱۴۰۲/۱/۴
با این مدل نگرش موافق نیستم
کلیشه‌ای بودن: برخی قسمت‌های این کتاب ممکن است برای بعضی از خوانندگان بسیار کلیشه‌ای و خسته‌کننده به نظر بیایند، زیرا بعضی اصول که در این کتاب مطرح شده‌اند، پیش از این بارها و بارها مطرح شده‌اند و به خوبی در ذهن بسیاری از افراد باقی مانده است.
بی افزایش منطقی: در برخی
قسمت‌ها، از دانش‌های شناختی شیطان‌صفتی تخیلی استفاده شده است. این یکی از نقاط ضعف این کتاب است که در نهایت، می‌تواند باعث عدم پذیرش دیدگاه‌های کلی نویسنده شود
مشاهده همه نظرات 157

راهنمای مطالعه کتاب بزرگترین راز

برای دریافت کتاب بزرگترین راز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.