معرفی و دانلود کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه

عکس جلد کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه
قیمت:
۱۱۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه

ام. سوسا در کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه، وجه دیگری از تجربیات و آموزه‌هایی که برخی از آن‌ها را در جلد یک این اثر شگفت‌انگیز مطرح کرده بود، بیان می‌کند؛ تمرکز او در کتاب حاضر بیشتر بر روی لطمه‌های روحی و روانی‌ای است که پس از پایان یک رابطه بر فرد وارد می‌شود.

درباره کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم:

پایان یک رابطه، تراژدی تلخی در زندگی انسان‌هاست. حتی قوی‌ترین افراد نیز پس از جدایی از محبوب خود، دستخوش عواطف غیرقابل مهاری نظیر حسرت و اندوه می‌شوند. در چنین شرایطی تصمیم‌گیریِ عاقلانه و مهار احساسات کاری بی‌اندازه دشوار است.

در کتاب اشتباهات یک زن (The Mistakes of a Woman) یاد می‌گیرید که پس از به فرجام رسیدن یک رابطه، چگونه ذهنیت و احساسات خود را مدیریت کرده و از تصمیمات عجولانه و بدون فکر اجتناب کنید.

ام. سوسا (M. Sosa) در جلد دوم کتاب اشتباهات یک زن، همچون جلد نخست، مطالب را با استفاده از تجربیات شخصی‌ خود شرح می‌دهد؛ لحن او در این اثر ساده و صمیمی‌ست. او با تمام معضلاتی که به عنوان نویسنده شرح و بسطشان داده، آشناییِ قبلی دارد. همین امر وی را قادر ساخته تا با هوشمندی تمام زیر و بم‌های یک شکست عاطفی را دریابد و با شما در میان بگذارد.

در این کتاب می‌خوانید که چرا انسان‌ها پس از جدایی، مایلند همچنان در گذشته زندگی کنند؛ و اینکه چگونه می‌توان خود را از گردباد این گذشته بیرون کشید. همچنین می‌آموزید که چرا پس از پایان یک رابطه، خاطرات مربوط به آن معمولا شیرین‌تر از آنچه واقعا بوده‌اند به نظر می‌رسند.

به طور خلاصه، این کتاب به ریشه‌یابی بحران‌های عاطفیِ عمیقی می‌پردازد که عدم توجه به آن‌ها می‌تواند تبعاتی جبران‌ناپذیر در پی داشته باشد.

کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای تمام زنانی‌ که تجربه‌ی رابطه‌ای شکست‌خورده را داشته‌اند خواندنی و ثمربخش است.

جملات برگزیده کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم:

- رها کردن سخت است ولی ماندن کنار فرد اشتباه حتی از آن هم سخت‌تر است.
- من مخالف ایده‌ی مصالحه و آشتی نیستم، ولی کاملاً مخالف این هستم که از خوشحالی خودتان به خاطر فردی که سابقاً در زندگیتان بوده بگذرید.
- شما زیبا هستید. اینکه کسی شما را ترک کرده به این معنی نیست که دیگر نباید بدرخشید.
- مشکل اینجاست که گاهی موقعیت کوچکی را بارها و بارها مورد بررسی قرار می‌دهید، آنقدر که فراموش می‌کنید زندگی کنید!

با ام. سوسا بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی دو کتابِ اشتباهات یک زن و دوراهی‌ست. سوسا چندین سال است که افکار و تجریبات ارزشمند خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد و به همین سبب به شهرت زیادی رسیده است. موضوعاتی که سوسا به آن‌ها می‌پردازد، اغلب درباره زنان و مشکلات‌شان است. او همواره از خوانندگان خود می‌خواهد که در وهله‌ اول به خود و دیگری احترام گذاشته و سپس، روابطشان را بر پایه‌ی عشقی بی‌شائبه بنا کنند.

در بخشی از کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم می‌خوانیم:

یکی از دلایلی که صادقانه می‌توانم اعتراف کنم خودم هم چند باری به خاطرش گناهکار بوده‌ام این است که ما عاشق حس عاشقانه‌ای می‌شویم که روزی آن را تجربه کرده‌ایم؛ عاشق حس هیجانی می‌شویم که طرفمان روزی باعث شده بود در وجود ما زنده شود. این واقعیت که چنین خاطراتی می‌توانند تأثیری به این بزرگی روح ما بگذارند برای من واقعا حیرت‌انگیز است. چون نشان می‌دهد چطور چیزی که زمانی قلبمان را تسخیر کرده بود، می‌تواند تا آخر عمر با ما همراه باشد. همینطور نشان می‌دهد که ما چطور می‌توانیم توقع‌هایی غیرواقع‌بینانه در مورد آینده داشته باشیم.

وقتی انتظار دارید همراهتان کارهایی انجام دهد که شاید هیچ‌وقت از عهده‌ی انجام دادنشان برنیاید، در مورد آینده‌اش توهمی در ذهنتان پدید می‌آورید که فقط ساخته و پرداخته‌ی ذهن و باور خودتان است؛ ولی او در واقعیت اینطور نیست و شاید هم هیچ‌وقت به جایی که شما از او انتظار دارید نرسد. در نتیجه شما شخصیتی غیرواقعی برای او در ذهنتان متصور شده‌اید و سال‌ها و حتی شاید چند دهه هم این تصور را در ذهنتان نگه می‌دارید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی مترجم
خداحافظی با روابط گذشته‌ام
عصبانیت ممنوع!
بیش‌ ازحد فکر کردن... بیش‌ از حد آنالیز کردن
ترک احساس پشیمانی
به خودتان بی‌توجه نباشید
تعقیب
او با یک دختر جدید آشنا شده
فرایند التیام‌ یافتن
استرس ممنوع! دوباره زندگی کن!
هیچ‌وقت از مرد خوب ناامید نشو!
شروعی تازه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه
نویسنده
مترجمسونیا سینگ
ناشر چاپیانتشارات مجید
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۲
زبانفارسی
شابک978-964-453-138-5
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه

فافا فافا
۱۴۰۱/۲/۲۷
بسیار عالی بود. بنظر من هر زنی که نیاز به هوشیاری و موفقیت رو در خودش احساس میکنه با خوندن این کتاب میتونه بخودش کمک کنه.
لادن باغبان
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
معرفی این کتاب به دوستام باعث شد خیلی خیلی حال روحیشون بهتر شه واقعا خ صمیمانه و واقعی نوشته شده👌🏻
laya yousefi
۱۴۰۰/۸/۲۵
کتاب خوبی بود
به نظرم لازمه که دختر خانمها این کتاب رو مطالعه کنند و از دید دیگه به رابطه نافرجام نگاه کنن
سارا
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
عالی بود خیلی تعریفش رو شنیده بودم و دیدم واقعا تعریفی بوده
یاسمن بهادری امین
۱۴۰۰/۸/۱۳
خوندنش بد نیس میارزه ولی انچنان هم عالی نبود.
زهرا درانی
۱۴۰۰/۵/۲۸
عالی بود... ترجمه روانی داشت من بسیار لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه

برای دریافت کتاب اشتباهات یک زن - جلد دوم: شروعی تازه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.