معرفی و دانلود PDF کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله

عکس جلد کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله

کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله از والت دیزنی، داستان شاهزاده‌ای است که به دلیل حسادت نامادری‌اش، مجبور می‌شود قصر را ترک کرده و برای نجات جانش به جنگل پناه ببرد و در آنجا ماجراهای متفاوت و جذابی را تجربه می‌کند.

موضوع کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله:

کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله (Snow White and the seven dwarfs) شاید معروف‌ترین داستان کودکان باشد که برای خالق خود، یعنی والت دیزنی (Walt Disney) شهرتی جهانی را به ارمغان آورد. سفید برفی، شاهزاده‌ای جوان و زیبا است که نامادری‌اش به او حسادت می‌کند و تصمیم می‌گیرد او را بکشد. شاهزاده با کمک یکی از شکارچیان قصر فرار می‌کند، اما خطرهای بیشتری در کمین اوست و سفید برفی باید برای مقابله با آن‌ها بسیار شجاع و قوی باشد.

درباره مجموعه داستان کودک قصه‌های جورواجور:

قصه‌های جورواجور مجموعه‌ای از قدیمی‌ترین داستان‌های دنیاست که خواننده را به دنیایی از جادو می‌برد و کودکان امروز را با قصه‌های خاطره‌انگیز گذشته آشنا می‌کند.

اقتباس‌های هنری از سفیدبرفی و هفت کوتوله:

انیمیشن‌ها و فیلم‌های مختلفی بر اساس این داستان ساخته شده، اما انیمیشن سفید برفی که در سال 1937 ساخته شد، همچنان به عنوان معروف‌ترین و البته محبوب‌ترین اقتباس آن شناخته می‌شود.

کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله مناسب چه کسانی است؟

مخاطبان اصلی این داستان، کودکان 7 تا 9 سال هستند.

در بخشی از کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله می‌خوانیم:

در زمان‌های گذشته در یک قلمرو دور، شاهزاده‌ای جوان، زیبا و دوست‌داشتنی به نام سفید برفی زندگی می‌کرد. نامادری او، ملکه‌ای ظالم و مغرور بود. او هر کسی که زیبا‌تر از خودش بود را رقیب خود می‌دانست و به همین دلیل از دخترخوانده‌اش سفید برفی متنفر بود و همیشه به او حسادت می‌کرد. ملکه دارای یک قدرت جادویی بود. او آینه‌ای شگفت‌انگیز داشت که می‌توانست با او صحبت کند...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله
نویسنده
مترجممعصومه حسین نسب
ناشر چاپینشر فرواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات25
زبانفارسی
شابک978-622-5679-10-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله

برای دریافت کتاب سفیدبرفی و هفت کوتوله و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.