معرفی و دانلود کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق

عکس جلد کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق

کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق، مجموعه نامه‌های عاشقانه نامداران ادبیات جهان به گردآوری کاوه میرعباسی است. تولستوی، بالزاک، مارک تواین، برناردشاو، چارلز دیکنز، گوستاو فلوبر، جک لندن، استاندال، دی‌اچ. لارنس و... بزرگانی هستند که کاوه میرعباسی در این اثر داستان عاشقی‌شان را روایت می‌کند.

نامه‌ها به نزدیکان همدل و محرمان اسرار بسان نقب‌هایی هستند به دنیای درون مشاهیر و چه بسیار جنبه‌های نهفته سرشت و شخصیت‌شان را آشکار می‌سازند؛ به واسطه‌شان درمی‌یابیم فلان فرمانروای جبار چه نازک‌دل بوده در عرصه عواطف و برعکس، شاعری شهره به لطافت احساسات و ظرافت طبع چه سفاک بوده در روابط عاشقانه. رئالیست‌ها گرچه در عرصه ادبیات می‌کوشیدند جامعه و انسان را واقع‌بینانه توصیف کنند، در خلوت عاطفی‌شان دست‌خوش خیزاب‌های شورانگیز غرقاب عشق بودند. نامه‌های گردآمده در این مجلد بر این واقعیت گواهی می‌دهند.

در قسمتی از کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق می‌خوانیم:

نامه‌ی تواین به اولیویا لانگدن
عزیزترینم، لیوی،

دیشب وقتی خودم را آسوده بر تخت یافتم (حالا دن را می‌بینم که صبحانه‌اش را خورده و به اتاقم آمده است، او پنج دقیقه‌ی دیگر هم به من سر می‌زند و حواسم را پرت می‌کند.) بله، دیشب وقتی خودم را آسوده بر تختم یافتم به خودم گفتم: «دیگران هرچه می‌خواهند فکر کنند، من که فکر می‌کنم خوشبخت‌ترین مردی هستم که تاکنون زیسته، که شادمانی اعلا را در دو روز کامل تجربه کرده‌ام و حالا هم آماده‌ام تا به وظایفم رسیدگی کنم، و این کار را نیز با شادی انجام خواهم داد.» بنابراین، سرخوش و شادمان آن سخنرانی را بدون اینکه یادداشتی همراه داشته باشم آغاز کردم و به انجام رساندم. هرچند تاوان این اعتماد به نفس را بدین گونه دادم که تاکنون هیچگاه سخنرانی‌ای آن همه پر از پرانتز نکرده بودم. تمام مدت را به لیوی، لیوی، لیوی، لیوی فکر می‌کردم. سخنرانی کوچک بی‌اهمیتم تحت تأثیر دنیای بیکران لیوی‌ام قرار گرفته بود. از این‌که چنین بی‌مبالات عمل کردم عذر می‌خواهم، زیرا که حاصل آن ناکارا بود. هرچه بود بالاخره سخنرانی‌ام را به انجام رسانیدم و بعد با وجدانی آسوده دعا خواندم، اما تنها با یاد تو بود که زبانم به دعا می‌چرخید. احتمالاً از فکر این‌که من برای تو هم دعا خوانده‌ام خنده‌ات می‌گیرد، منی که از همه التماس دعا دارم برای کسی دعا کردم که به آن نیازی ندارد. اما دعاهای من خالص و صادقانه بودند و مطمئنم که شنیده شدند.

فهرست مطالب کتاب

اُنوره دو بالزاک
نامه‌ها‌ی بالزاک
استاندال
نامه‌ها‌ى استاندال
گوستاو فلوبر
نامه‌ها‌ى فلوبر
گی دو موپاسان
نامه‌ها‌ی گى دو موپاسان
چارلز دیکنز
نامه‌ها‌ی دیکنز
جی. کی. چسترتون
نامه‌های چسترتون
دی. اچ. لارنس
نامه‌های لارنس
جرج برنارد شاو
نامه‌ها‌ی شاو
ناتانیل هاثورن
نامه‌های هاثورن
مارک تواین
نامه‌ها‌ی تواین
جک لندن
نامه‌ى جک لندن
کنت لئو تولستوی
نامه‌های تولستوی
هنریک ایبسن
نامه‌ی ایبسن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق
نویسنده
مترجمامیرحسین میرزائیان
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۳
زبانفارسی
شابک978-964-2953-41-7
موضوع کتابکتاب‌های ادبیات جهان، کتاب‌های بزرگان و مشاهیر
قیمت نسخه الکترونیک
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق

برای دریافت کتاب رئالیست‌ها در غرقاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.