معرفی و دانلود کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن

عکس جلد کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن

کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن نوشتۀ نانسی لوین، با ارائۀ ده راهکار سودمند و عملی به شما می‌آموزد که چگونه با بالا بردن اعتمادبه‌نفس خود، باورهایتان را تغییر داده و صاحب پول و درآمد بیشتری شوید.

دربارۀ کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن:

ارزش زمان، انرژی، عشق و سخت‌کوشی شما چقدر است؟ اگر این سؤال شما را نگران می‌کند، پس این کتاب برایتان مناسب است. اعتماد‌به‌نفس عبارت است از پویایی احساسی و سلامت ذهنی که متأسفانه نادیده گرفته شده است.

با وجود این، اگر برای خودتان ارزش قائل نشوید، انگیزۀ کافی برای ورزش، خواب کافی، تغذیۀ سالم و مراقبت از خود نخواهید داشت. اجازه ندهید چیزی شور و حال و سرزندگی شما را کم کند، اکثر انسان‌ها از تجارب دلخراشی رنج برده‌اند که احساس امنیت، اعتماد‌به‌نفس و آرامش درونیشان را از بین برده‌اند. اگر یاد بگیرید که برای خودتان ارزش قائل شوید، دیگر برای نیازتان درخواست و التماس نمی‌کنید و محتاج کمک دیگران نخواهید بود. کسانی که ضربۀ روحی دیده‌اند اغلب دیگران را بیش از خود مستحق کمک می‌دانند.

برخی از مردم علاقۀ بسیاری به پول دارند، برخی دیگر کمتر. با این حال تمامی آن‌ها زمانی که پول ندارند برای به دست آوردن آن تلاش می‌کنند. چرا پول ریشۀ تمام نگرانی‌هاست؟

آیا پول موجب آرامش می‌شود؟ بله. براساس مطالعات و پژوهش‌های نانسی لوین (Nancy Levin) نویسندۀ کتاب سزاوار (Worthy: boost your self worth to grow your net worth)، رمز موفقیت مالی در تغییر دادن شغل نیست، بلکه در تغییر باورهای محدودکنندۀ شماست و ایجاد تغییر در باورهای محدودکننده، چیزی بیشتر از آموختن مسائل مرتبط با سرمایه‌گذاری است.

نانسی لوین در این کتاب بر موضوع مهمی تأکید می‌کند: ارزش خالص مالی هر شخص، رابطۀ مستقیمی بر میزان اعتمادبه‌نفس وی دارد و موجب می‌شود شخص ریشۀ مشکلات درونی‌اش را پیدا کند و احساس شایستگی را از درون با احساس بی‌لیاقتی جایگزین کند.

در طریقت عرفان، بیشتر افراد در مواجهه با مسائل مالی با مشکل روبه‌رو می‌شوند؛ زیرا ثروت موضوعی مادی، پست و حقیر انگاشته می‌شود. خوب، وقتی پول در خدمت نفس باشد همین‌طور هم خواهد شد.

اما پول می‌تواند در خدمت دین هم باشد. وقتی‌که شما امنیت مالی داشته باشید، ‌می‌توانید کسب‌و‌کار خود را راه بیندازید، برای اهداف زندگی‌تان وقت بگذارید، غذای اُرگانیک بخرید و محبت بی‌دریغتان را به دیگران هدیه کنید. افرادی وجود دارند که کلاً از موضوعات مالی و پولی بیزارند، اما خوب متأسفانه نقش پول در دنیای امروزی اجتناب‌ناپذیر است.

پول استعاره‌ای است برای فزونی و فراوانی. داشتن این ابزار (پول) به اندازۀ کافی این حس را به صاحب آن می‌دهد که توانگر است؛ اما افراد ثروتمند بسیاری هستند که باز هم دغدغه و نگرانی مالی داشتند. توانگری آن نیست که چقدر پول دارید، بلکه نکتۀ مهم این است که احساس کنید به‌قدر کافی دارا هستید. وقتی ادعای شایستگی می‌کنید و برای زمان، مال و خوشبختیتان ارزش قائل می‌شوید و آن را ارج می‌نهید، درهای فراوانی و برکت را به روی خود باز می‌کنید. پی می‌برید که روش صحیح داشتن اوقات ‌فراغت، عشق و تفریح در زندگی است. آن‌گاه دیگر برای موفقیتتان عذرخواهی نمی‌کنید و اجازه می‌دهید نور شما روشنی‌بخش دیگران باشد.

این کتاب اثربخش، که سرشار از داستان‌های واقعی افراد است، سؤال‌ها و جواب‌هایی قابل تأمل دارد و نویسنده در ده گام به شما کمک می‌کند تا با مسائل مالی روزمره، برخورد واقعی داشته باشید، بهانه‌هایی را که از رسیدن شما به زندگی دلخواهتان جلوگیری می‌کنند، بشناسید، خودتان را از تمامی جنبه‌ها شایستۀ آسایش و فراوانی ببینید، قدرت مالی پیدا کنید و رویدادهای هیجان‌انگیزی را شاهد باشید.

کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید اعتمادبه‌نفس و عزت نفس‌تان را افزایش دهید و به فردی پولدار تبدیل شوید، این کتاب را بخوانید.

در بخشی از کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن می‌خوانیم:

پذیرش عظمت خویشتن، دیگر به معنای داشتن نقش کم‌ارزش نیست. این کار اغلب با گام‌های کوچک شروع می‌شود؛ اما در نهایت، به معنای ایجاد تغییراتی عمده در زندگی، شغل، روابط و رویاهایمان است. اگر اعتماد‌به‌نفسم را باور کرده بودم، هرگز در گذشته مرتکب مشکلات مالی نمی‌شدم. اگر ارزش خود را درک کرده بودم، نمی‌توانستم سال‌های زیادی را با نادیده گرفتن صدای نجواگر (و گاه توأم با فریاد) سپری کنم که مدام به من می‌گفت طلاق بگیر.

رویاروشدن با چنین واقعیتی برای مدتی مدید برای من ترسناک و دردناک بود. سرم را مثل شتر‌مرغ زیر شن کرده بودم و چشمم را روی واقعیت بسته بودم؛ اما من با به‌تعویق‌انداختن تصمیم‌گیری دربارۀ این موضوع که چه چیزی برای ثبات‌ زندگی بهتر لازم است، چند سال از عمرم را تلف کردم. فقط به این دلیل که کم‌کم پنهان شده بودم و نمی‌دانستم که آیا شایستگی چیزهای بهتری را دارم یا خیر.

زمانی‌که تغییر می‌کنیم و شخصیتِ وجودی جدیدی برای خود اتخاذ می‌کنیم، مجبوریم تردیدهای زیادی را تحمل کنیم. این مطلب چیزی بود که من در کتاب بپر... و زندگی‌ات نمایان می‌شود به آن پرداخته‌ام. اکثر ما به‌جای رویارویی با تردید، سال‌های مدید به الگوهای خانوادگی خود می‌چسبیم، عادات مالی والدینمان را سرلوحه‌ی خود می‌کنیم و چشم‌بندها را محکم روی چشمانمان می‌کشیم! بسیاری از ما بر این باوریم که حفظ وضعیت موجود ارمغان‌آور عشق و دوستی برای ما خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

یکپارچه
مقدمه
سرآغاز
گام اول: چشمانتان را باز کنید
گام دوم: اعتراف کنید که چه‌کسی وضعیت مالی شما را مدیریت می‌کند؟
گام سوم: فهرستی از باورهایتان بسازید
گام چهارم: بهای بهانه‌های خود را محاسبه کنید
گام پنجم: تعهدات نهفته‌ (پنهان) خود را بشناسید
گام ششم: اراده کنید که به شخصی سزاوار تبدیل شوید
گام هفتم: قدرت مالی خود را بازپس گیرید
گام هشتم: تصمیم مالی مقتدرانه‌ای اتخاذ کنید
گام نهم: آرزوهایتان را در زمینه‌ی مالی و سایر زمینه‌ها کشف کنید
گام دهم: آماده باشید تا غیرممکن را ممکن کنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن
نویسنده
مترجمرضا رامز
ناشر چاپیانتشارات بذر خرد
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات240
زبانفارسی
شابک978-622-7283-13-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن

M21 4674
۱۳۹۹/۱۲/۷
متعجبم این کتاب به نوع خودش مفید بازخوردی نداشته. کار جالب نویسنده اصلاح باورهای اشتباه مربوط به شخصیت و امور مالی هست که به شخصه خیلی خوشم اومد هرچند در ابتدای خوندنش هستم.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن

برای دریافت کتاب سزاوار: شروعی دوباره با کشف شایستگی خویشتن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.