معرفی و دانلود PDF کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان

عکس جلد کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان

کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان نوشته جنیفر فندل، از مجموعه کتاب‌های تصویری مخترعان و کاشفان، مبارزه‌های جنبش مدنی سیاهان آمریکا برای حذف تبعیض نژادی با سفیدپوستان آمریکا به رهبری مبارز بزرگ مارتین لوترکینگ را به صورت کمیک استریپ به تصویر می‌کشد.

موضوع کتاب مارتین لوتر کینگ (Martin Luther King) چیست؟

جنیفر فندل (Jennifer Fandel) در این کتاب به یک داستان واقعی با حضور مارتین لوتر کینگ می‌پردازد. مارتین لوتر کینگ جونیور در 15 ژانویه 1929 در آتلانتای جورجیا به دنیا آمد. او 4 آوریل 1968 نیز درگذشت.

مارتین وقتی 15 سال داشت، دبیرستان را تمام کرد. او یک دانش‌آموز باانگیزه بود که دو سال زودتر فارغ‌التحصیل شد. متأسفانه تحصیلاتش در مدارس سیاه‌پوستان او را برای ورود به دانشگاه، به آمادگی خوب و مناسبی نرساند. کینگ در سال اول برای ماندن در دانشگاه مورهاوس تلاش فراوانی کرد.

کینگ و همسرش کورتا اسکات کینگ، چهار فرزند به نام‌های یولاندا، مارتین لوتر سوم، دکستر و برنیس داشتند.

او در سال 1957 اولین سالی که سخنگوی جنبش مدنی بود، برای سخنرانی به نقاط مختلف دنیا سفر کرد و در آن سال 780000 مایل راه پیمود.

در سال 1959 مارتین برای دیدن محل تولد موهنداس گاندی به هند رفت، گاندی از تظاهرات صلح‌آمیز برای کسب حقوق مساوی برای مردم هند استفاده کرد. کینگ بعد از مطالعه کار گاندی مصمم شد از تظاهرات صلح‌آمیز استفاده کند.

در سال 1964 او جایزه صلح نوبل، یکی از مهم‌ترین افتخارات جهان را به دست آورد. این جایزه نشان دهنده استفاده از تظاهرات صلح‌آمیز برای تغییر قوانین بود.

کتاب مارتین لوتر کینگ برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان و نوجوانان بسیار آموزنده و مفید است.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: دنیای سیاه و سفید
فصل دوم: ما باید پیروز شویم
فصل سوم: رویای دکتر کینگ
فصل چهارم: رویا زنده می‌ماند
مطالب بیشتر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان
نویسنده
مترجمفرشید مزینانی
ناشر چاپیانتشارات عصر اندیشه
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات34
زبانفارسی
شابک978-600-5550-70-2
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان

برای دریافت کتاب مارتین لوتر کینگ: رهبر بزرگ جنبش مدنی سیاهان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.