معرفی و دانلود کتاب نتورکر خود ساخته

عکس جلد کتاب نتورکر خود ساخته
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نتورکر خود ساخته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نتورکر خود ساخته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نتورکر خود ساخته

کتاب نتورکر خود ساخته نوشته‌ی محمود محمدی ارمندی، به شما روش‌های کاربردی و مفیدی برای پیروزی در بازاریابی شبکه‌ای یاد می‌دهد که با به کارگیری آن‌ها به موفقیت مالی چشمگیری دست پیدا می‌کنید.

بازاریابی شبکه‌ای چیست؟

نوعی از استراتژی فروش است که شرکت محصولات خود را بدون حضور واسطه و بدون تبلیغات، به صورت مستقیم به دست مشتری می‌رساند و در صورت راضی بودن مشتری از محصول، می‌تواند آن را به دیگر افراد یا شرکت‌ها معرفی و در قبال کارش سود دریافت کند.

موضوع کتاب نتورکر خود ساخته چیست؟

زمانه دگرگون شده است. دوره مشاغل ثابت و مادام العمر، طی شده و شما دیگر قادر به ادامه دادن راه و مسیر پدرانتان نیستید. آن‌ها بازماندگان صنعتی و ما فرزندان عصر اطلاعات هستیم! از خصوصیات بارز این عصر، دگرگونی‌های سریع و غیرقابل پیش‌بینی آن می‌باشد. شما دیگر نمی‌دانید در آینده چه اتفاقی ممکن است رخ دهد. اگر بخواهید با این تغییرات در تمامی زمینه‌های زندگی سازگار شوید باید بسیار قوی و ثابت قدم باشید! همه می‌دانیم که دوران بازی‌های ایمن طی شده و افرادی موفق می‌شوند که قدرت ریسک بالایی داشته باشند.

در عصر حاضر، به آموزش‌هایی نیاز است که شما و به ویژه فرزندانتان را برای زندگی در دنیای آینده، بیمه کند! مدرسه‌ای که درس‌هایش، به سبک دوره‌ی صنعتی و در جهت پرورش رویاهای بی‌فکر و بدون پیشرفت نباشد بلکه در جهت رشد انسان‌هایی کارآفرین و و خلاق باشد؛ مدرسه بازاریابی شبکه‌ای! همانطور که «هنری فورد» می‌گوید: «بیزینسی که به جز پول، چیز دیگری تولید نکند، بیزینس بی‌روحی است!»

بازاریابی شبکه‌ای یکی از بهترین و اقتصادی‌ترین راه‌های رسیدن به مالکیت شغل، درآمد مستمر و رسیدن به استقلال مالی در عصر اینترنت می‌باشد. بازاریابی شبکه‌ایی شغلی فراتر از یک بیزینس عادی است و موجی می‌باشد که سوارانش را برای زندگی در قرن بیست و یکم آماده می‌کند. یک مدرسه انسان‌سازی که در آن درس‌هایی را فرا می‌گیرید که برای زندگی، به ویژه در دنیای آینده، به آن‌ها نیاز دارید، همان چیزهایی که در مدارس و دانشگاه‌ها تدریس نمی‌شود!

رابرت کیوساکی می‌گوید: بازاریابی شبکه‌ای کلاس درس جهان واقعی، برای افرادی است که می‌خواهند مهارت‌های جهان واقعی کارآفرینی را بیاموزند. در بازاریابی شبکه‌ای، آموزش‌ها فراتر از بحث‌های تئوری، و بیشتر تجربی است. پول در تجارتی جاری نمی‌شود که بهترین کالا یا خدمات را ارائه می‌دهد، بلکه پول در تجارت‌هایی جاری می‌شود که بهترین رهبران هوشمند را دارند.

در بخشی از کتاب نتورکر خود ساخته می‌خوانیم:

رندی گیج می‌گوید: «همه جانب احتیاط را رعایت می‌کنند، چون فکر می‌کنند هوشمندانه‌ترین کار است. ولی در اقتصاد جدید امروز، جانب احتیاط را رعایت‌کردن، بزرگ‌ترین ریسکی است که می‌توانید انجام دهید. تمام قوانین تغییر کرده‌اند و در آینده بیشتر هم تغییر می‌کنند. فناوریِ آشوبگر، روندهای فرهنگیِ در حال تغییر، فروپاشی نظام آموزشی، فساد و تخلّفات دولتی و جامعه‌ای که از یک سو در حال تکامل است، هدف را تغییر داده‌اند. و این تغییر همچنان در حال تغییر است و هر روز بر سرعتش افزوده می‌شود. میلیون‌ها نفر بی‌هدف و سرگردان مانند زنبورهای کارگر به شکل گروهی پرسه می‌زنند و شرکت‌هایی که این افراد را به کار می‌گیرند رو به نابودی‌اند، چون نمی‌توانند با دنیای جدید رقابت کنند.

اگر دیوانگی به این معنا باشد که با انجام چندین باره یک کار به روش یکسان انتظار نتیجه متفاوتی داشته باشیم، این افراد و شرکت‌ها دیوانه‌های محض‌اند. دکتر «کن دایچوالد» فیل بزرگی را به تصویر می‌کشد که دهه‌های متوالی را سپری می‌کند. بیشتر شرکت‌ها شدیداً این فیل را تعقیب می‌کنند و به پشت آن تیر می‌زنند. ولی در اصل کاری که باید انجام دهند این است که به جلوی فیل برسند و چاله بزرگی حفر کنند. افرادی که در این اقتصاد جدید به موفقیت می‌رسند به جای اینکه ساده لوحانه به اتفاقات گذشته واکنش نشان دهند، در نوک پیکان روندها خواهند بود. مهم نیست که فرد حقیقی باشید یا شرکت. برای خلق ثروت و رسیدن به موفقیت در دنیای امروز، باید تفکر انتقادی داشته باشید و خِرَدِ متداول را کنار بزنید؛ چون نه تنها الگوی اقتصادی فعلی به درستی کار نمی‌کند؛ بلکه به سمت فروپاشی جدّی روانه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول: توانگری [پرزنت اخلاقی- توحیدی]
فصل دوم: علمِ تاجری [پرزنت ایمان و باور]
فصل سوم: قانون «جذب (مشیّت)» و باورهای منفی فرهنگی مربوط به توانگری [پرزنت روان شناختی]
فصل چهارم: تجارت جامع [پرزنت علمی – فلسفی]
فصل پنجم: نتورکِر خود ساخته [پرزنت سیستمی]
فصل ششم: دانشِ مستقلِ «موضوع شناسی» [پرزنت فقهی]
منابع و ماخذ/ ارجاعات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نتورکر خود ساخته
نویسنده
ناشر چاپینشر رستان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-817822-4
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نتورکر خود ساخته

سیدرضا قرشی زاده
۱۳۹۹/۵/۱۱
حاج آقای آرمندی عزیزم، بسیار بسیار ممنونم، کتاب بسیار عالی است، ان شاءالله همیشه سالم و سلامت و موفق و زیر سایه اهل بیت علیهم السلام باشید. ارادتمند
مصطفی حامدی یکتا
۱۳۹۹/۴/۱۴
کتاب خیلی عالی است.
توصیه به همه نتورکرها مخصوصا دوستان مذهبی.
رفع کل آبجکشنهای شرعی بصورت واقعی و بدون چون و چرا.
سید حسین صهری
۱۴۰۰/۳/۱۴
نتورکرهای خودساخته همیشه موفقیت‌های بزرگتری رو کسب میکنند.
امیر خوشخو
۱۴۰۰/۳/۱
با سلام، کلیه مطالب نتورکی گفته شده و بسیار عالی.
محسن بی غش دل
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
کتاب کاربردی در زمینه بازاریابی شبکه‌ای است
الیاس نظری
۱۳۹۹/۷/۴
مفید بود و تو رفع ابجکت شرعی عالی بود
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب نتورکر خود ساخته

برای دریافت کتاب نتورکر خود ساخته و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.