معرفی و دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

عکس جلد کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها نوشته‌ی رابین شارما که یکی از تاثیرگذارترین آثار درباره‌ی موفقیت و روانشناسی خودسازی به شمار می‌آید، تاکنون به چندین زبان در کشورهای مختلف ترجمه شده است. این کتاب در قالب داستانی آموزنده به شما کمک می‌کند تا با سحرخیزی و انجام تمرین‌هایی خاص به خواسته‌های خود برسید.

درباره‌ی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها:

حتماً شما هم تاکنون این جمله را شنیده‌اید: سحرخیز باش تا کامروا شوی! شاید تصور کنید که این جمله چه‌قدر کلیشه‌ای و بی‌فایده است؛ بنابراین کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها (The 5 AM Club) مناسب شماست تا به قدرت شگفت‌انگیز سحرخیزی پی ببرید و زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را دگرگون کنید. رابین شارما (Robin Sharma) در این کتاب بر برنامه‌ریزی و عملی کردن آن در محدودیت زمانی مشخص تمرکز دارد، البته ناگفته نماند اجرای این برنامه پیشنهادی شارما در صورتی ممکن است که پنج صبح بیدار شوید. این نویسنده باور دارد که بدن و ذهن شما در این ساعت به خصوص قدرت و تمرکز بالایی دارد که استفاده از آن، شما را به موفقیت‌های کوچک و بزرگ بسیاری در زندگی می‌رساند.

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها شرح مکالمات یک خانم کارآفرین، بی‌خانمانی میلیاردر و آقای هنرمندی است که درباره‌ی راه‌های موفقیت با یکدیگر صحبت می‌کنند. در چنین شرایطی یکی از شخصیت‌های داستان تلاش می‌نماید تا دو نفر دیگر را از قدرت فوق‌العاده‌ی سحرخیزی آگاه کند. رابین شارما به دنبال این است که در قالب دیالوگ، به شما درس‌های مهمی در زمینه‌ی داشتن برنامه و زود بیدار شدن بدهد.

درست است که کتاب حاضر به آموزه‌های نظریه‌ای مختلفی می‌پردازد تا شما را به موفقیت برساند اما از تمرین‌های عملی نیز غافل نمی‌ماند و روش‌هایی ارائه می‌دهد که برای همه قابل اجراست. شارما بر این باور است که قدرتی در انسان وجود دارد که با بیدار شدن در ساعات اولیه‌ی صبح، می‌تواند به خواسته‌های خود برسد. عامل مهم دیگری که نویسنده برای کسب موفقیت به آن اشاره می‌کند، دوری از حواس‌پرتی است که اتفاقا راهکارهای کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها به شما در این زمینه کمک می‌کند.

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها مناسب چه کسانی است؟

اگر از جمله کسانی هستید که تابه‌امروز بارها برای سحرخیزی تلاش کرده‌اید ولی موفقیتی در این زمینه نداشته‌اید، کتاب حاضر بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها با ارائه‌ی برنامه‌ای مناسب و کارآمد شما را به موفقیت می‌رساند.

رابین شارما را بیشتر بشناسیم:

او یکی از متفکران برجسته جهان در زمینه رهبری، رشد شخصی و مدیریت سبک زندگی است که از سال 1994 تاکنون سیزده کتاب پرفروش منتشر کرده است. رابین شارما (Robin Sharma) پیش از آنکه به عنوان سخنران انگیزشی شروع به فعالیت کند، به حرفه وکالت مشغول بود اما در 25 سالگی تصمیم گرفت راه خود را عوض کند.

شارما در حال حاضر به عنوان سخنران اصلی در همایش‌های بسیاری از شرکت‌های بزرگ و قدرتمند حضور دارد که می‌توان به شرکت‌های مایکروسافت، جنرال موتورز، فدکس و... اشاره کرد.

برخی از مهم‌ترین آثار رابین شارما عبارتند از: «راهبی که فراری‌اش را فروخت، زندگی خارق‌العاده، رئیس بدون لقب، وقتی بمیری چه کسی برایت گریه می‌کند، فوق‌العاده باش، 8 هدف اصلی برای داشتن کسب و کار و...»

جملات برگزیده‌ی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها:

- جوری زندگی نکنید که انگار ده هزار سال از عمرتان باقی مانده.
- آنان که می‌رقصند به چشم آنان که نوای موسیقی را نمی‌شنوند دیوانگان‌اند.
- راستش، بعضی روزها تا قبل از ساعت صبحانه، به شش چیز مختلف باور پیدا می‌کنم.
- بیدار شدن قبل از سپیده‌دم نیکو است، چون چنین عادتی به سلامتی، ثروت و خرد کمک می‌کند.
- ما برای جشن گرفتن پیروزی‌هایمان تا ابد وقت داریم، اما برای به دست آوردنشان تنها چند ساعت.
- زندگی‌ای که از جانب طبیعت به ما عطا شده کوتاه، اما یاد و خاطرۀ زندگی‌ای که عالی زیسته شده ابدی است.

در بخشی از کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها می‌خوانیم:

کارآفرین با لبخندی کج و معوج که ملغمه‌ای از حیرت و خوشحالی بود، گفت: «اممم... جل‌الخالق!»

بعد از آنکه توانست از حالت شوک به حال و هوای مدیریتی خودش که بیشتر به آن عادت داشت، برگردد، بالآخره توانست بگوید: «ما توی سمینار شما بودیم. اممم... شما روی صحنه، عالی ظاهر شدید. من مدیریت یه شرکت فناوری رو به عهده دارم. اهل‌فن صنعت از ما با عنوان «موشک» یاد می‌کنن، چون ظرف چند سال، رشد تصاعدی داشتیم. اوضاع داشت عالی پیش می‌رفت تا اینکه مدتی قبل...» باقی حرفش را خورد.

نگاهش را از روی سخنران برداشت و روی هنرمند برد. برای لحظاتی، دستپاچه، با دست‌بندش ور رفت. خطوط روی صورتش وضوح بیشتری یافتند. و در آن لحظه، روی آن ساحل تماشایی، نگاه خسته، سنگین و زخم‌خورده‌ای روی سیمایش ظاهر شد.

سخنران پرسید: «چی به سر کسب و کارت اومد؟»

«بعضی از کسانی که روی کسب و کارم سرمایه‌گذاری کرده بودن، احساس کردن که من زیادی سود می‌برم. اون‌ها سود بیشتری می‌خواستن. آدم‌های خیلی حریصی بودن. این شد که تیم اجرایی‌ام رو بازیچۀ خودشون قرار دادن و کارمندهای کلیدی‌ام رو متقاعد کردن که علیهم صف‌آرایی کنن، و حالا هم سعی دارن از شرکت خودم بیرونم کنن. کسب و کارم حاصل تمام زندگی‌مه.» بغض گلویش را گرفت.

دسته‌ای ماهی استوایی با رنگ‌های بدیع، در آب‌های کم‌عمق لب ساحل شنا می‌کردند.

فهرست مطالب کتاب

سرلوحه
فصل 1: اقدام خطرناک
فصل 2: فلسفه‌ای روزانه برای تبدیل شدن به یک اسطوره
فصل 3: برخوردی غیرمنتظره با یک غریبۀ عجیب
فصل 4: رها کردن حد متوسط و هر آنچه معمولی است
فصل 5: ماجرایی عجیب در رابطه با به دست گرفتن کنترل صبح
فصل 6: پرواز به قله‌های بهره‌وری، مهارت و شکست‌ناپذیری
فصل 7: آماده‌سازی برای دگرگونی در بهشت آغاز می‌شود
فصل 8: روش 5 صبح: برنامۀ صبحگاهی سازندگان دنیا
فصل 9: چهارچوبی برای نمایان کردن عظمت
فصل 10: چهار زمینۀ تمرکز افراد تاریخ‌ساز
فصل 11: هدایت کشتی زندگی در امواج خروشان روزگار
فصل 12: اعضای باشگاه پنج‌صبحی‌ها، تشریفات عادت‌سازی را کشف می‌کنند
فصل 13: اعضای باشگاه پنج‌صبحی‌ها فرمول 20/20/20 را می‌آموزند
فصل 14: اعضای باشگاه پنج‌صبحی‌ها ضرورت خواب را درک می‌کنند
فصل 15: اعضای باشگاه پنج‌صبحی‌ها دربارۀ ده تاکتیک نبوغ مادام‌العمر آموزش می‌بینند
فصل 16: اعضای باشگاه پنج‌صبحی‌ها چرخۀ دوگانۀ عملکرد نخبگان را می‌آموزند
فصل 17: اعضای باشگاه پنج‌صبحی‌ها به قهرمان زندگی خودشان تبدیل می‌شوند
مؤخره: پنج سال بعد

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب باشگاه پنج صبحی‌ها
نویسنده
مترجمرضا اسکندری آذر
ناشر چاپینشر نون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۵۲
زبانفارسی
شابک978-622-665217-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

محمد
۱۴۰۱/۶/۱۱
از لحاظ کیفیت مطالب خیلی عالی بود ولی فشرده ادا شده و باید با تامل بیشتری خونده بشه.
به عنوان یک پنج صبحی و از زمانی که این کتاب رو شروع کردم، تجربه با شکوهیه که پنج صبح بری بدوی و دقیقا همون کارها رو انجام بدی و با جادوی این زمان آشنا بشی.
این روش و تاکتیک‌های دیگر این کتاب عالیه و تاثیر گذار
و نتیجه بخش.
از اوایل کتاب تصمیم به خواندن یا نخواندن نگیرید و حتما ادامه بدید. به جمله‌هایی که شاید متوجه نشدید اهمیت ندید و فقط ادامه بدید و نکته برداری کنید و سعی کنید روشن بین باشید. در کنار دیگر آموزه‌ها‌ی توسعه فردی با روش‌های توصیه شده‌ی این کتاب، در دنیای عملگرایی قرار خواهید گرفت و تمام خودتونو مشاهده خواهید کرد.
کتاب اثر مرکب رو هم چاشنی کنید و برای یک امپراطوری بزرگ محکم قدم بردارید.
به امید پیروزی
hy
۱۴۰۱/۳/۲۴
کتاب بیشتر شبیه فیلم هندی میمونه (حاصل تخیلات نویسنده) وبرخی از توصیه هاش بیشتر مضره تا مفید مثلن آب خوردن ناشتا، ولی درکل به جهت انگیزه گرفتن برای سحرخیزی و ایجاد یک تحرک مثبت درزندگی خوبه. یعنی بیشتر برای ایده گرفتن خوبه تا اینکه یه کتاب تخصصی گام به گام باشه. از لحاظ ترجمه هم که کلن ما ایرانیها مشکل داریم و ترجمه هابی روح وکلمه به کلمه هستند ودر رساندن مفهوم مشکل دارند یعنی سرگیجه میگیری وقتی کتاب‌ها رو میخونی انگار مترجمها گوگل ترنسلیت میکنند، بدون اینکه خودشون موضوع رو فهمیده باشند.
Amirreza Najafi
۱۴۰۱/۸/۶
بهترین ویژگی این کتاب از نظر من اینه که کتاب واسه افراد یا تخصص خاصی مثل نحوه ثروت مند شدن نوشته نشده و هر کسی در هر سن و مقطع و کلا هرچیزی میتونه ازش استفاده کنه که واقعا هم باعث تغییر و پیشرفت زندگی آدم میشه. با روش‌ها و برنامه‌هایی که داره و با تکرار جملاتی ساده و در عین حال خیلی مهم، به راحتی آدم رو پر از انگیزه میکنه و با قوانین خود چهار چوبی به زندگی میده که از هر لحاظ پیشرفت حاصل میشه.
چه پیشرفت از لحاظ سلامتی باشه چه ذهنی یا روحی.
مهدی جیده
۱۴۰۱/۴/۱۸
کتاب خوبیه در قالب داستان نکات انگیزشی رو ارایه داده که کتاب رو طولانی و کمی خسته کننده کرده اما مطالب جالبی درش هست که تازگی داره خوندن این کتاب نیاز به کمی صبر و حوصله داره وباید تفریحی خودندش ما انتظار داریم با خوندن یک کتاب انگیزشی باعث تحول عظیمی و برق اسا در زندگیمون بشه که این یک رویاست و خودمون باید بخایم و عملگرا باشیم هدف این کتاب هم عملگرا کردن ماست
سمیرا یزدیان
۱۴۰۱/۳/۱۱
کتاب خیلی خوبی هست راهکارهای جالبی هم میده اما خیلللللی نویسنده در فصل‌های اول فقط شاخ و برگ داده!! به نظر من کتاب تا قبل از فصل ۱۲ بیشتر حالت رمان داره تا یک کتابی که به توسعه فردی بپردازه. اما از فصل ۱۲ به بعد خیلی خوب میشه
rahele dehghan
۱۴۰۱/۱/۱۲
کتاب خوبی بود. هم انگیزه میداد. حیف که این کتابو اسفند خوندمو وقتی میخاستم متدهاشو پیاده سازی کنم خوردم ب تعطیلات عید... ولی مطمانم اگر دوباره مرور کنم و بهش عمل کنم شکی نیست که موفقیت و آرامش تنها چیزیه که دستگیرم میشه
مجتبی دائمی
۱۴۰۰/۱۱/۵
کتاب فوق العاده برای عادت به سحر خیزی، ارائه ایده و برنامه‌های کاربردی برای اجرای یکساعت اول روز که حدودا قبل از ساعت ۶ صبح تا۷ اجرامیشه و میتونه روی کل روزتون ودر نتیجه کل زندگیتون تاثیر بگذاره
Malih Karimi
۱۴۰۱/۲/۳۰
بسیار کتاب ارزشمندی ست، اما باید توجه داشت که حتما نت برداری بشه، تمامی راه کارها و قوانین اجرا بشه تا بهره مندی از این کتاب کامل بشه. امروز روز 18 هم از پیوستن به باشگاه 5 صبحی‌های من است...
Negin Habibi
۱۴۰۱/۶/۶
کتاب خیلی خوبی بود و به همه پیشنهاد میکنم این کتاب به ما کمک میکنه خودمون رو بهتر بشناسیم و در انجام هر کاری نسبت به اون کار تعهد داشته باشیم‌ تا زندگی بهتری برای خودمون بسازیم‌.
Atena Keshtkar
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
یکی از بهترین کتابایی که میتونید با خوندنش به خودتون کمک کنید به نظرم که یه بار خوندنش کمه باید هر روز یادآوری شه نکاتش امیدوارم بتون ۶۶ روز دوام بیارم😅😍♥️
Sahar Hasannejad
۱۴۰۰/۵/۲۳
بارها خوندمش و بازم میخونم. همه‌ی روش‌هایی که گفته رو به کار میبرم و معجزه شو از همون روز اول هم دیدم. خدا خیرش بده آقای شرما رو.
محمد جواد
۱۴۰۱/۳/۳
مترجمه این کتاب از خود جناب رابین شارما قشنگ تر و زیباتر تصویر سازی کرده.. یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که تا به حال خوندم
ویدا بهمن آبادی
۱۴۰۱/۲/۱۹
کتاب مفیدی واقع شده و به نظرم هرکس که از خودش و حیاتش دور شده میتونه با مطالعه‌ی این کتاب به زندگی تازه‌ای برگرده و کلی موفقیت کسب کنه
Mehdi Aziminia
۱۴۰۰/۳/۲۶
کتابی عمیق و تاثیرگذار که ارزش چندبار خوندن رو داره
بسیار توصیه میکنم
محمد علی شفیعی
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
کتابیه که قالبش شبیه کتاب حکایت ثروت و فرزانگیه ولی خب قاعدتا محتواش کمی متفاوته
مشاهده همه نظرات ۴۳

راهنمای مطالعه کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

برای دریافت کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.