معرفی و دانلود PDF کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه

عکس جلد کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه

در کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه از نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و برنده مدال کلدکات و جایزه گودریدز مو ویلمس، فیگی می‌خواهد از همه دوستان و آشنایانش تشکر کند اما فیلی نگران است که نکند او یادش برود از یک نفر که خیلی مهم و ارزشمند است تشکر کند.

این کتاب پرفروش در سال 2016 برنده جایزه بهترین کتاب تصویری گودریدز شده است.

موضوع کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه چیست؟

این بار فیگی خیلی خوشحال است و احساس خوشبختی می‌کند. نظر او این است که چیزهای بسیاری هست که به خاطر آن‌ها باید سپاسگزار باشد. پس تصمیم می‌گیرد از تمام کسانی که دوستشان دارد و برایش مهم هستند تشکر کند. فیلی هم به شدت او را تحسین می‌کند و همراه فیگی برای تشکر کردن از همه راه می‌افتد اما فیلی نگران است. او می‌ترسد فیگی از کسی که خیلی دوستشان دارد و برایشان مهم است، تشکر نکند و از یادش برود. به نظر شما منظور فیلی چه کسی است؟ آیا واقعا فیگی او را فراموش می‌کند؟

کتاب با تشکر از همه (The Thank You Book) بیست و یکمین و آخرین جلد از مجموعه داستان‌های فیلی و فیگی است که تاکنون منتشر شده است.

درباره مجموعه‌ی داستان‌های فیلی و فیگی:

نخستین کتاب‌های این مجموعه آموزنده و هیجان انگیز در سال 2007 انتشار یافتند. شخصیت‌های اصلی آن‌ها فیلی و فیگی دو دوست صمیمی هستند: فیگی یک خوک صورتی، بازیگوش و خندان است درست بر عکس دوستش، فیلی، یک فیل خاکستری عینکی ناامید و نالان.

متن کتاب‌های مجموعه داستان‌های فیلی و فیگی (An Elephant and Piggie Book) در قالب مکالماتی نوشته شده است که بین شخصیت‌های کتاب صورت می‌گیرد. در بعضی قسمت‌های کتاب گاهی دیالوگ‌هایی خطاب به شما نوشته شده است و به این ترتیب شما را هم عضوی از داستان می‌کند و این اتفاق یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کتاب‌های مجموعه فیلی و فیگی به شمار می‌رود. موضوع اصلی این مجموعه کتاب‌های تصویری مفاهیم و ارزش‌های زندگی چون دوستی، کمک کردن، حل مشکلات و... است. مو ویلمز خالق مجموعه داستان‌های فیلی و فیگی نویسندگی و تصویرگری این کتاب‌ها را انجام داده است.

کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه مناسب چه کسانی است؟

بخشی از داستان این کتاب به وسیله تصاویر و تغییر حالتی که در چهره و حالت بدنی شخصیت‌های کتاب ایجاد شده، روایت می‌شود و کودک با مشاهده آن‌ها ادراک احساسی و تصویری‌اش تقویت می‌شود، به همین دلیل بلندخوانی این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است.

کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن یاد گرفته‌اند هم از خواندن جمله‌های کوتاه و روان داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه لذت خواهند برد. استفاده از جمله‌های کوتاه و کادرهایی که نوشته‌های کتاب در آن قرار دارد، این امکان را به وجود آورده تا توجه کودک را به طور ویژه به کلمات و حروف جلب کند و به ذهنشان برای سواد آموزی و آشنایی با حروف و لغات جدید تمرین دهد.

مو ویلمس را بیشتر بشناسیم:

نویسنده، تصویرگر، صداپیشه و پویا نمای آمریکایی مو ویلمس (Mo Willems) در سال 1968 در ایالت ایلینوز متولد شد. او با معدل بسار بالا از مدرسه هنر دانشگاه نیویورک فارغ التحصیل شد. ویلمس از کودکی به کشیدن کاریکاتور و خلق شخصیت‌های کارتونی و نوشتن داستان برای آن‌ها علاقه داشت. پس از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شد و یک سال به دور دنیا سفر کرد، در نیویورک کار حرفه‌ای خود را با نویسندگی و تصویرسازی برای مجموعه تلویزیونی سسمی استریت، یک مجموعه انیمیشنی و عروسکی آمریکایی شروع کرد و تا سال 2002 شش جایزه امی به خاطر نویسندگی یک سریال کودک برای فعالیت در این پروژه برنده شد.

مو ویلمز از سال 2003 بیشتر وقتش را صرف نویسندگی و تصویرگری کتاب‌های کودکان کرد. بیشتر آثار او به زبان‌های مختلف ترجمه و چاپ شده‌اند و بر اساس آن‌ها انیمیشن و تئاترهای کودک ساخته شده است. ویلمس در طول فعالیت حرفه‌ای خود جوایز و افتخارات بسیاری کسب کرده تا جایی که نیویورک تایمز او را از بزرگ‌ترین استعداد‌های قرن حاضر خوانده است. کتاب‌های به «کبوتر اجازه نده اتوبوس براند» و «نافل بانی» برنده مدال کالدکات و مدال کارنگی شده‌اند. در سال 2008 و 2009 هم به خاطر کتاب‌هایی از مجموعه فیلی و فیگی برنده جایزه تئودور سیوس گیزل (Theodor Seuss Geisel) شد. در سال 2019 در جشنواره کتاب بروکلین به عنوان بهترین و برجسته‌ترین نویسندگان این جشنواره معرفی شد.

در بخشی از کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه می‌خوانیم:

می‌خواهم از همه آن‌هایی که برایم مهم هستند تشکر کنم!
از همه؟
همه‌ی همی!
امکان ندارد! آخرش یادت می‌رود از یک نفر تشکر کنی. یکی که خیلی هم مهم است!
من... از... همه... تشکر می‌کنم! یک تشکر دسته جمعی!
وای!
ما که رفتیم!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۵
زبانفارسی
شابک978-600-8675-39-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه

برای دریافت کتاب داستان‌های فیلی و فیگی 21: با تشکر از همه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.