معرفی و دانلود کتاب داستان‌های رنگی

عکس جلد کتاب داستان‌های رنگی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داستان‌های رنگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان‌های رنگی

کتاب داستان‌های رنگی نوشته‌ی هستی عظیمی، مجموعه‌ای از قصه‌های کودکانه است که با تصاویری جذاب برای کودکان به رشته‌ی تحریر درآمده.

امروزه انتخاب کتاب مناسب برای فرزندانمان از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین والدین باید دقت بسیاری بر این موضوع داشته باشند زیرا همه‌ی کتاب‌ها برای کودکان مناسب نیست، همچنین توجه به گروه سنی در آثار مختص به کودکان بسیار حیاتی است.

والدین باید توجه لازم به مطالبی که فرزندانشان می‌خوانند، داشته باشند. این مطالب باید با تفکر و دنیای آنان سازگار باشد. همچنین نگارش کلمات و جملات باید به صورتی باشد که دریافت مفهوم درست برای کودک آسان باشد. ظاهر آثار کودکانه چه از نظر ظاهری و چه از نظر محتوا باید از جذابیت شایسته‌ای برخوردار باشد تا آنان به مطالعه ترغیب شوند.

به طور عمده کودکان آثاری را برمی‌گزینند که مصور بوده و جلد جذابی برای آنان داشته باشد. از این رو کتابی که چنین ویژگی‌هایی داشته باشد در میان بچه‌ها از محبوبیت بالایی برخوردار است.

کتاب داستان‌های رنگی مناسب چه کسانی است؟

کتاب داستان‌های رنگی برای کودکان دبستانی بدون تردید محبوبیت بسیاری دارد. فرزندان شما با خواندن این کتاب می‌توانند وارد دنیایی کودکانه و جذاب شوند به شکلی که در آینده به کتابخوانی علاقمند شوند.

در بخشی از کتاب داستان‌های رنگی می‌خوانیم:

بالاخره روز تحویل هدیه از راه رسید. همه‌ی دایناسورها کنار رودخانه منتظر ایستاده بودند که ناگهان ماهی‌ها با مجسمه‌ای بزرگ از شاه ماهی و شاه دایناسور از راه رسیدند. دایناسورها بهت‌زده به مجسمه نگاه می‌کردند.

فقط چند ثانیه به تحویل مجسمه مانده بود که ناگهان سنگی بسیار بزرگ به زمین برخورد کرد.

همه ترسیده بودند. امپراطور ماهی‌ها و دایناسورها که این وضع را می‌دیدند گفتند: «ساکت باشید، نترسید، این فقط یک سنگ بود...»

چرا همه جا تاریک شد. پس خورشید کجاست؟

خانم سوفیسا با ناراحتی جواب داد: «آه! متأسفم! این ن ن یک شهاب‌سنگ است و جلوی نور خورشید را گرفته، اگر همین‌طور پیش برود همه‌ی ما نابود می‌شویم!»

فهرست مطالب کتاب

شهاب سنگ مزاحم
راز مورچه‌ها
جارو و رنگین‌کمان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داستان‌های رنگی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-6676-13-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داستان‌های رنگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب داستان‌های رنگی

برای دریافت کتاب داستان‌های رنگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.