معرفی و دانلود کتاب ملاقات من با خودم

عکس جلد کتاب ملاقات من با خودم
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ملاقات من با خودم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ملاقات من با خودم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ملاقات من با خودم

کتاب ملاقات من با خودم نوشته علی اصغر سوادکوهی، پیله‌ی زندگی شما را از هم می‌شکافد و دگرگون می‌کند و از شما، انسانی موفق، ثروتمند، سالم و نیرومند می‌سازد تا به فضای آرامش، آسایش، نشاط و سرزندگی پرواز کنید. البته به شرطی که آن را بخوانید و به تک‌تک راهکارهایش عمل کنید!

در زندگی دو منطقه وجود دارد: منطقه امن و آسایش و منطقه خطر و کشاکش. تمام نتایج بزرگ، ستودنی و زندگی رویایی در منطقه کشاکش قرار دارد. کسی که حاضر به قدم بیرون گذاشتن از مامن گرم و راحت خود و خطر کردن نیست، دچار رنج و مرارت نخواهد شد، اما بی‌شک هیچ افتخار و دستاورد قابل ملاحظه‌ای نیز به دست نخواهد آورد.
زندگی مانند یک دریای عظیم است، کسی که می‌خواهد به گوهر مقصود برسد، باید رنج دل کندن از ساحل آرامش و رو به رو شدن با خطرات را به جان بخرد.

اگر انسان‌ها در زندگی برآورد اغراق‌آمیزی از خطرها داشته باشند و خود را غرق در ترس‌های موهوم و غیر منطقی کنند به هیچ جایی نمی‌رسند. در این شرایط باید غزل خداحافظی با احساس رضایت عمیق باطنی و شادکامی درونی را بخوانند؛ زیرا آن‌ها زنده‌اند اما زندگی نمی‌کنند.

ترس بزرگ‌ترین قاتل آرزوهاست و تعیین کننده این خواهد بود که در زندگی تا کجا می‌توانیم پیش برویم. برندگان زندگی آن‌هایی هستند که در بزرگ‌ترین نبرد زندگی، یعنی در مبارزه با اضطراب و دلواپسی‌ها پیروز از میدان بیرون می‌آیند. اگر قصد دارید رویاهایتان تحقق پیدا کنند با خود حقیقی‌تان ملاقات کنید.

در بخشی از کتاب ملاقات من با خودم می‌خوانید:

اگر شغلی جدید را آرزو دارید برای آن یک تصویر بسازید. اگر در آرزوی یافتن زوج دلخواه‌تان هستید، در این مورد یک تصویر درست کنید. اگر آرزویی برای فرد دیگری دارید، می‌توانید برای او هم تصویر درست کنید. برای آرزوی تندرستی برای خودتان یا فردی دیگر هم می‌توان تصویری درست کرد. برای حل مشکلات خانوادگی هم می‌توان تصویر درست کرد و خلاصه برای هر آرزویی که حق الهی شماست، می‌توان تصویرسازی درست کرد. اما فراموش نکنید اگر آرزوی شما در جهت آزار و اذیت دیگران باشد حتی در صورت برآورده شدن پیامدهای منفی آن به شما برمی‌گردد!

کنش ذهن، تصور و تجسم است. اگر آگاهانه آنچه می‌خواهید، به‌ شیوه‌ای سازنده مجسم نکنید، در واقع ناخودآگاه آنچه نمی‌خواهید به‌ شیوه‌ای مخرب مجسم می‌کنید و مدام به مشکلات خود می‌افزایید. پس حتماً از شیوه‌ی تصور و تجسم سنجیده و موهبت دلخواه که بهترین راه برای غلبه بر همه مشکلات است، استفاده کنید.

اگر در تجسم آرزوهای‌تان تنبلید و فقط گاهی آن را انجام می‌دهید و همین را بهانه قرار داده‌اید که اصلاً سراغ این کار نروید، لطفاً خوب گوش کنید! حداقل گاهی این کار را انجام دهید. حتی تجسمات موقتی هم ثمربخش است؛ اگرچه نه به‌ سرعت.

بسیاری ‌از افراد وقتی می‌بینند تصاویر بی‌درنگ نتیجه نمی‌دهد و موهبت دلخواه‌شان را به‌وجود نمی‌آورد، دلسرد می‌شوند. برای ایجاد دگرگونی‌های وسیعی که اثرات و ثمراتی دور دست دارند، معمولا مدت زمانی طول می‌کشد تا ذهن نیمه‌ هوشیار، این تصاویر را جذب‌کند؛ زیرا ممکن است تصویر موهبت دلخواه با تجربه‌های‌ گذشته یا اکنون تفاوت داشته باشد. اما وقتی آن‌ها را جذب کرد، این تصاویر متجلی می‌شوند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
به اطراف‌تان خوب نگاه کنید!
همه‌ی ما محتاج یک انقلاب درونی هستیم
فصل اول: منتظر خبرهای خوب باش!
فصل دوم: دوراندیشی را پرورش بده!
فصل سوم: چگونه بزرگ بیندیشم؟
فصل چهارم: تصویر ذهنی چیست؟
فصل پنجم: چاکراها و هاله انرژی با شما چه می‌کند؟
فصل ششم: ذهن خلاق، راهگشای آینده
فصل هفتم: خودت را به ‌حساب آور!
فصل هشتم: تکنیک‌های تقویت تمرکز و حافظه
فصل نهم: تصویر ذهنی و عبارات تأکیدی
فصل دهم: می‌خواهی مانند نوابغ فکر کنی؟
فصل یازدهم: راه موفقیت را پیدا کن!
فصل دوازدهم: کلیدهای موفقیت مالی را بیاب!
فصل سیزدهم: چگونه ثروتمندترین انسان دوران خودم باشم؟
فصل چهاردهم: با آداب موفقیت آشنا شو!
سخن پایانی
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ملاقات من با خودم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۹۶
زبانفارسی
شابک978-964-236-679-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ملاقات من با خودم

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ملاقات من با خودم

برای دریافت کتاب ملاقات من با خودم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.