معرفی و دانلود PDF کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی

عکس جلد کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی

کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی به قلم پدرام حکیم زاده، با تصاویری زیبا انواع اسباب‌بازی‌ها را به دو زبان فارسی و انگلیسی برای کودکان معرفی می‌کند.

به جهان امروز جهان تصویری و به تمدن آن تمدن تصویری گفته می‌شود. وسایل و ابزارهای گوناگون ارتباطی همچون رسانه‌های بصری، اینترنت، تلفن همراه، کتاب‌ها و مجلات مصور و... که روز به روز در حال افزایش هستند تنها بخشی از نفوذ و قدرت این تمدن را نشان می‌دهد. چگونه می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد؟

با شناخت زبان تصویر به سادگی می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد. با توجه به اینکه چشم و ذهن کودکان جهت دریافت و شناخت محیط، آمادگی بیشتری دارد لذا آموزش زبان تصویر به آن‌ها از امور مهم تلقی شده و کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی (A pictorial collection of Toys) قدرت شگفت‌انگیز تخیل را برای آنان آسان‌تر می‌سازد.

در مورد مجموعه فرهنگ تصویری:

در این مجموعه به شکلی جذاب و متناسب با شرایط ذهنی - روانی کودکان در مورد موضوع‌های گوناگون تصاویری آورده شده که کودکان رابه به صورت غیر مستقیم با این موضوعات آشنا کرده و آن‌ها را به کودکان می‌آموزد.

مربیان و والدین می‌توانند با طرح نمودن تمرینات مناسب با هر موضوع خاص، توجه کودکان را جلب کرده و ذهن آنان را فعال نمایند.

فهرست مطالب کتاب

توپ‌ها
عروسک‌ها
دلقک‌ها
خرس‌ها
اسب‌ها
اردک‌ها
حیوانات
ماشین‌ها
دوچرخه‌ها
قطارها
کشتی‌ها و قایق‌ها
بالگردها و هواپیما‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-600-95132-3-9
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی، کتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی

برای دریافت کتاب فرهنگ تصویری اسباب بازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.