معرفی و دانلود کتاب شروعی دوباره

عکس جلد کتاب شروعی دوباره
قیمت:
۲۲۹۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شروعی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شروعی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شروعی دوباره

کتاب شروعی دوباره به قلم برایان تریسی، به شما نشان می‌دهد چگونه زندگی‌تان را از صفر شروع کنید و باقی مانده عمرتان را به بهترین بخش زندگی‌تان تبدیل کنید.

بازآفرینی زندگی یا شروع کردن هر کار جدیدی به‌ شیوه‌ای مستقیم و بی‌دردسر پیش نمی‌رود و در بلند مدت دوام نمی‌یابد. موانع و دشواری‌هایی بی‌شمار در این مسیر وجود دارند و حتی گاهی انسان در این زمینه با شکست‌هایی موقتی روبه‌رو می‌شود. آنچه در ابتدا اقدامی خوب و مناسب به نظر می‌رسد اغلب به مسیری بن‌بست منجر می‌شود، اما همیشه عاملی دیگر در مسیری متفاوت پدیدار خواهد شد.

کتاب شروعی دوباره (Reinvention) ابزارهای فکری مؤثری به شما ارائه می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بازآفرینی خودتان بپردازید و به همان انسانی که همیشه آرزویش را داشتید تبدیل شوید.

عامل مهم در زمینه‌ی بازآفرینی یا از صفر شروع کردن این است که همواره جسارت و شهامت اقدام‌کردن داشته باشید. در این باره تصمیم بگیرید که قصد دارید به چه هدف ارزشمندی برسید و سپس دست به کار شوید. بکوشید، دوباره بکوشید و بار دیگر هم بکوشید. هرگز تسلیم نشوید. به پیشروی‌ کردنتان ادامه دهید.

شما در زمینه‌ی به‌ ثمر رساندن کارهای سازنده و دلخواه‌تان هیچ‌گونه محدودیتی ندارید؛ به ‌استثنای محدودیت‌هایی که خودتان به وجود می‌آورید. وظیفه‌ی شما این است که به پربازده‌ترین انسان در حیطه‌ی کاری خودتان تبدیل شوید. بکوشید به منزله‌ی انسانی کارآمد شناخته شوید که هرگاه دیگران خواستار انجام شدن کاری هستند؛ برای انجام دادن آن‌ کار به شما اعتماد می‌کنند.

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد فروش، رهبری، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است.

تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال 1984 در شهر ونکوور بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد. برایان تریسی پیش از پایه‌گذاری این شرکت به عنوان مدیر ارشد عملیات در یک شرکت ساخت‌وساز مشغول به کار بود. او همچنین در زمینه فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، ساخت‌وساز، واردات، توزیع و نیز مشاوره مدیریتی فعالیت داشته است. تریسی تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

کتاب شروعی دوباره در این زمینه‌ها به شما کمک می‌کند:

- تعیین کنید که چه اموری برای شما به معنای واقعی اهمیت دارند.
- یک بار و برای همیشه بر شغلتان تسلط یابید و اختیار آن را به دست بگیرید.
- هدفتان را نشانه‌گیری کنید و در زمینه‌ی شغلی به خواسته‌ی واقعی‌تان برسید.
- رویدادهای غیر منتظره و به ظاهر منفی را به فرصت‌هایی شگفت‌انگیز برای رشد و پیشرفت تبدیل کنید.
- درآمد احتمالی خودتان را فراتر از حد تصورتان افزایش دهید!
- اعتماد به نفستان را تقویت کنید تا برای دستیابی به پیامدهای عالی و شگفت‌انگیز، کارهایی مخاطره‌آمیز انجام دهید و گام‌هایی بلند بردارید.

جملات برگزیده‌ی کتاب شروعی دوباره:

- اگر ندانید به کجا می‌روید؛ در انتخاب کردن راه به سردرگمی دچار خواهید شد.
- ما کمابیش می‌توانیم همه‌ی کارهای سازنده و دلخواه‌مان را انجام دهیم؛ به شرط آنکه توانایی خودمان را در این زمینه باور داشته باشیم.
- تبدیل‌شدن به انسانی که هم‌اکنون هستیم و تبدیل‌شدن به انسانی که شایستگی‌اش را داریم به راستی بخشی مهم از برنامه‌ی اصلی زندگی خواهد بود.
- اگر انسانی در مسیر دستیابی به رویاهای راستینش با اطمینان پیش رود و بکوشد به شیوه‌ای زندگی کند که تصویر آن را در ذهن پرورانده است؛ بی‌تردید با موفقیتی غیرمنتظره و معجزه‌آسا روبه‌رو خواهد شد.

در بخشی از کتاب شروعی دوباره می‌خوانیم:

نخستین گروه از کارها درحقیقت هم اضطراری و هم مهم هستند. این کارها را باید بی‌درنگ انجام دهید. کارهای اضطراری و مهم همچون جلسه‌ها یا ارتباط‌های تلفنی مهم و دیدار کردن با مشتریان مهم کمابیش همیشه از سوی دیگران تعیین می‌شوند. اما این کارها پیش‌نیاز بنیادین شغلتان هستند. اگر انجام دادن این کارها را به تأخیر اندازید؛ بی‌تردید با مشکلاتی جدی روبه‌رو می‌شوید. بسیاری از انسان‌ها در تمام طول روز کارهای اضطراری و مهم را انجام می‌دهند.

گروه دوم از کارها درحقیقت کارهایی مهم، اما غیراضطراری، هستند. این کارها اغلب مهم‌ترین پیامدها را در بلندمدت به‌ ارمغان می‌آورند. آماده کردن گزارش‌ها و طرح‌ها؛ تقویت کردن دانش و مهارت‌های شخصی؛ ورزش کردن، اهمیت دادن به سلامتی و در کنار خانواده بودن؛ در این گروه از کارها قرار دارند.

کار مهم، اما غیراضطراری را می‌توان با تأخیر انجام داد. به‌هرحال، اینگونه فعالیت‌ها ممکن است تأثیری مهم و بلندمدت را بر زندگی‌تان باقی بگذارند. وظایف و فعالیت‌های غیراضطراری، اما مهم، دیر یا زود به وظایف و فعالیت‌هایی اضطراری تبدیل می‌شوند. نوشتن پایان‌نامه‌ی دانشجویی و تهیه‌کردن گزارش برای رییس یا مشتریانتان درحقیقت نمونه‌هایی از اینگونه کارها هستند.

گروه سوم از کارها درحقیقت کارهایی اضطراری هستند که باید فوری به آن‌ها رسیدگی کرد؛ اما این کارها اهمیت چندانی ندارند. پاسخ‌دادن به تلفن، بررسی‌کردن نامه‌های الکترونیکی، گفت‌وگوکردن با همکارانی که در محیط کار به دیدارتان می‌آیند، گفت‌وگوهایی اتفاقی درباره‌ی برنامه‌های تلویزیونی و غیره را می‌توان در این گروه قرار داد

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه: دنیای همواره درحال تغییر شما
فصل اول: شما انسانی بی‌نظیر هستید
فصل دوم: به نظر خودتان چگونه انسانی هستید؟
فصل سوم: چه خواسته‌ای دارید؟
فصل چهارم: ارزش شما چقدر است؟
فصل پنجم: چگونه در هر وضعیت اقتصادی شغل مناسب و دلخواه‌مان را به‌دست آوریم؟
فصل ششم: چگونه پیشرفت کنید؟
فصل هفتم: چگونه به بیشترین و بهترین شیوه‌ی ممکن از خودتان بهره ببرید؟
چکیده‌ی کلام: هم‌اکنون چه می‌کنید؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شروعی دوباره
نویسنده
مترجمسیما فرجی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۳۵
زبانفارسی
شابک978-964-236-370-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۲۹۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شروعی دوباره

Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۶/۳
خواهش میکنم این کتاب رو صوتی در کتابراه بگذارین برای فروش و دانلود... عالی میشه بخشی رو در اپلیکیشن کتابراه طراحی کنین به عنوان جایی برای پیشنهاد یا درخواست صوتی کردن کتاب‌ها.... ممنون خیلی زیاد برای بودن و فعالیت بی‌نظیرتون...
مرتضی رعیتی
۱۳۹۸/۱/۱۲
با سلام و درود
کتاب‌های برایان تریسی مثل همیشه خوب و راهگشاست
Mahan Zarif
۱۳۹۸/۲/۴
در کتابراه با همین عنوان مطالعه کردم عالیه
علی تل سرخی
۱۳۹۸/۱/۱۴
کتابای برایان تریسی فوق العاده ست
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب شروعی دوباره

برای دریافت کتاب شروعی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.