معرفی و دانلود کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید

عکس جلد کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید

با خواندن کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید نوشته فیلیپ مک گرا نه فقط به علت و نحوه‌ی به هم خوردن زندگی و رابطه زناشویی خود پی خواهید برد، بلکه نحوه‌ی بیرون آمدن از این مهلکه را نیز خواهید آموخت. نکته‌ی مهم‌تر این که بدون احساس حمایت و فریب خوردگی به این آموزه‌ها و راهکارها دست خواهید یافت.

خلاصه این که نه فقط با خواندن کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید (Relationship rescue) مردانگی‌تان را از دست نخواهید داد، بلکه به احتمال زیاد آن را بازیابی خواهید کرد. چنانچه رابطه‌ی زناشویی‌تان با مشکل رو به رو شده است، صرف نظر از این که مشکل آن کوچک باشد یا بزرگ، روش سر و سامان دادن آن را به شما یاد خواهیم داد. قصد نداریم سخنان زیرکانه و تملق آمیز بگوییم، همچنین نمی‌خواهیم شما را در معرض یک مشت حرف‌های مفت خردمندانه قرار دهیم. نمی‌خواهیم از مجموعه‌ای یاوه‌های روان شناختی نظریه‌های متداول و مد روز استفاده کنیم. بلکه می‌خواهیم پاسخ‌هایی به شما بدهیم که سر راست و صریح‌اند، مهمل و بی‌معنا نیستند، و مؤثر و کارآمدند، پاسخ‌هایی که همواره مؤثر و کارآمد بوده‌اند، ولی اینک زیر خروار مطالب مهمل و بی‌معنای روانشناسی عامه پسند مدفون شده‌اند. ولی اگر خواهان نجات موفقیت‌آمیز رابطه‌ی زناشویی خود و پیوند مجدد با همسرتان هستید، باید یک پیش شرط و پیش نیاز جدی و نتیجه مدار را رعایت کنید. باید خود را واقعی کنید.

به شما قول می‌دهیم، می‌توانید همسرتان را خلع سلاح کنید و از روشنی روز به تاریکی شب تبدیل کنید، می‌توانید همسرتان را مثل موم آب کنید تا به شخص بهتری تبدیل شود، ولی این کارها تا زمانی که نخست خانه‌ی درون خود را پاک نکنید، ذره‌ای تأثیر مثبت نخواهد داشت. این سفر با شما و همسرتان شروع نمی‌شود؛ بلکه فقط و فقط با خود شما شروع می‌شود. شما باید قدرت خود را باز پس گیرید و تبدیل به شخصی شوید که به‌ دنبال کیفیت بهتر است، احترام خود را به دیگران القا می‌کند، و به چیزی کمتر از عشق فعال و همیشگی رضایت نمی‌دهد. به مرور که شما به خویشتن واقعی خود باز می‌گردید و درباره‌ی رویکرد جدید خود نسبت به عشق، زندگی، و دیدگاه‌تان تصمیم می‌گیرید، این تغییر از درون شما به بیرون بازتاب می‌شود. هدف و مقصود شما باید بسیار شفاف و واضح باشد. سر و سامان دادن به رابطه‌ی زناشویی‌تان، و نجات آن، در گروی تلاش شخص شماست. اتخاذ هر نوع رویکرد دیگری در این زمینه شکست فاجعه‌باری برای شما تضمین می‌کند. به همین جهت است که باید کار را از سر و سامان دادن خودتان شروع کنیم.

به اصول پایه‌ی تعیین شده در کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید بازگردید و با علاقه، انرژی، وشور و شوقی که از زمان کودکی‌تان سابقه نداشته است، با آن‌ها زندگی کنید. آیا به‌یاد می‌آورید زمانی که خیلی کوچک بودید و هیچ گونه آگاهی خاصی به خود و هیچ توجهی به فکر دیگران نداشتید، چقدر به رقصیدن وخواندن علاقه داشتید؟ این احساس و این روحیه‌ی نترس و شجاعانه آتشی را در وجود شما روشن می‌کند که به‌طور قطع، همسرتان را با شعله‌های مهر و محبت خود گرم و شکوفا خواهد کرد. شما آماده‌ی پیروزی هستید. زمان حرکت به سوی پیروزی و زندگی پیروزمندانه‌ی شما فرا رسیده است.

دکتر فیلیپ مک‌گرا (Phillip C McGraw) که بیشتر با نام دکتر فیل شهرت دارد، یکی از چهره‌های تأثیرگذار یک دههٔ اخیر در زمینهٔ رشد و موفقیت شخصی است. حضور مکرر و مداوم او در برنامهٔ تلویزیونی اپرا، نوشتن ده عنوان کتاب موفق و پرفروش و استقبال فوق‌العاده از برنامهٔ تلویزیونی خود او (با نام دکتر فیل)، نشان‌ دهندهٔ جایگاه و تأثیرگذاری او نزد مخاطبان فراوان است.

فیلیپ مک‌گرا در سال ۱۹۷۵ در رشتهٔ روانشناسی از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. یک سال بعد در همین رشته مدرک کارشناسی ارشد گرفت و در سال ۱۹۷۹ به اخذ مدرک دکترا نائل شد. مک‌گرا از آن زمان تا سال ۱۹۸۳، در کنار پدرش مطب داشت و به روان‌کاوی می‌پرداخت.

او در سال ۱۹۹۰ به همراه یک وکیل شرکتی تأسیس کرد تا در زمینهٔ بررسی سلامت روانی افراد در پرونده‌های حقوقی مشاوره دهند. وقتی اُپرا وینفری در سال ۱۹۹۵ به دادگاه کشانده و درنهایت در سال ۱۹۹۸ تبرئه شد، دکتر فیل نقش مهمی در تدوین لوایح و دفاعیات او داشت. آشنایی اپرا با او به دعوت برای حضور در برنامهٔ تلویزیونی اُپرا منجر شد و استقبال از این برنامه به‌ قدری زیاد بود که حضور دکتر فیل در این برنامه به‌ صورت مداوم و هفتگی در آمد.

فیل مک‌گرا یک سال بعد اولین کتابش را با عنوان راهکارهای زندگی منتشر کرد که بسیار پرفروش شد. کتاب‌های بعدی او با عنوان نجات رابطه، پذیرش واقعیت، راه‌حل نهایی وزن، اول خانواده و... همه با استقبال و موفقیت فراوان همراه شدند و اغلب آن‌ها شامل جلدهای تکمیلی در قالب دفتر تمرین هستند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار: با کانون آگاهی خود دوباره پیوند یابید تا واقعی شوید
فصل اول: آستین‌ها را بالا بزنید؛ باید اقدام کنید
فصل دوم: مسأله را تعریف کنید
فصل سوم: در هم شکستن افسانه‌ها
فصل چهارم: از بین بردن روحیه‌ی نامناسب خود
فصل پنجم: بازگشت به کانون آگاهی خود: اصول رابطه‌ سازی شما
فصل ششم: دستورالعمل موفقیت
فصل هفتم: تجدید پیوند با همسرتان
فصل هشتم: چهارده روز عشق‌ ورزی صادقانه
فصل نهم: هشدار جدی: رابطه‌ها را باید مدیریت کنید، نه درمان
فصل دهم: دکتر شما درون شماست
نتیجه گیری: نامه‌ی شخصی من به شما

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید
نویسنده
مترجمغلامحسین خانقائی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۸۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۲۳
زبانفارسی
شابک978-964-236-200-4
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید

کاربر S-i
۱۳۹۷/۲/۳۱
از نظر من اصلا کاربردی نبود. اگر قرار بود طرف مقابل به حرف‌های ما توجه کنه و این قانون‌ها رو گوش بده که مشکلی در زندگی به وجود نمی‌اومد تکالیف واقع بینانه نیست
حسین نیک خو
۱۳۹۹/۲/۷
خیلی از تفکرات انسان رو به چالش میکشونهولی تعداد تمریناتش خیلی بالاست و اگر حوصله نکنی شاید بیخیال کا کتاب بشی
Zienab Samie
۱۳۹۷/۲/۲۳
عالی بود وبسیار تاثیر گذار به گونه‌ای که من را از زندگی نکبت بار به سمت زندگی شاد هدایت کرد
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۱
در این کتاب وقتی رابطه زناشویی با مشکل روبه شده است. چگونه با تدبیر سرو سامان داد.
اعظم مستوفی فر
۱۳۹۷/۵/۲۰
سلام. بسیار عالیه. احساس میکنم که کتابخانه شخصیم همه جا همراهمه. سپاس
نوشین اسبقی
۱۳۹۸/۶/۱۴
واقعا عالی , کمک فراوانی میکنه, واقع گرا هست,
هدی محمودی
۱۳۹۹/۷/۱۶
کتاب بسیار عالی و تأثیر گذار
سونا معلم
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
خیلی کتاب عالی و مفیدی بود
Pardiss Sdi
۱۳۹۸/۱/۱
این کتاب عالیه.
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید

برای دریافت کتاب چگونه رابطه‌ی زناشویی خود را نجات دهید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.