معرفی و دانلود PDF کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1

عکس جلد کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1

کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1 نوشته‌ی سارا دیویس و دان سیرت، با زبانی ساده و تصاویر باکیفیت شمارش اعداد را به کودکان آموزش می‌دهد و مقدمات یادگیری ریاضیات را برای آن‌ها فراهم می‌کند. این کتاب علاوه بر پرورش هوش ریاضی، در زمینه‌های مختلفی مثل افزایش خلاقیت و یادگیری مهارت‌های زندگی کمک‌کننده و مفید خواهد بود.

درباره‌ی مجموعه اولین کتاب آموزشی من

این مجموعه از کتاب‌ها شامل آموزش‌هایی کاربردی برای کودکان است که علاوه بر اینکه آن‌ها را سرگرم می‌کند، باعث افزایش خلاقیت و علاقه‌ی آن‌ها به کسب مهارت‌های مختلف می‌شود. مجموعه اولین کتاب آموزشی من برای کودکان دوست داشتنی و جذاب بوده و آن‌ها را از همان سنین خردسالی به یادگیری و آموختن علاقه‌مند و مشتاق می‌کند.

کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1 مناسب چه کسانی است؟

سارا دیویس (Sarah Davis) و دان سیرت (Dawn Siret) کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1 (My first 123) را برای کودکان 3 تا 6 سال تهیه کرده اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1
نویسنده،
مترجمحوا میرمحمدی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-964-7834-91-9
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1

برای دریافت کتاب اولین کتاب آموزشی من: 3 2 1 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.