معرفی و دانلود کتاب کنترل قدرت جنسی: چگونه با دگرگونی جنسی به یک نابغه تبدیل شویم؟

عکس جلد کتاب کنترل قدرت جنسی: چگونه با دگرگونی جنسی به یک نابغه تبدیل شویم؟
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کنترل قدرت جنسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کنترل قدرت جنسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کنترل قدرت جنسی: چگونه با دگرگونی جنسی به یک نابغه تبدیل شویم؟

راوی وی ملوانی نویسنده کتاب کنترل قدرت جنسی پس از سال‌ها سفر به نقاط مختلف جهان، تجربه، مطالعه و آشنایی با مردم و فرهنگ‌های مختلف در نهایت تصمیم گرفت تا کار و زندگی خود را متحول سازد و تمام دانشش را صرف انتقال مفاهیمی شگفت‌انگیز به دیگران کند. او راز مهمی را که تا به امروز نهفته مانده بود برملا می‌کند و مخاطبینش را با قدرت جنسی درونشان آشنا می‌سازد. قدرتی که می‌تواند تمام جنبه‌های زندگی دگرگون کند و از یک فرد، نابغه‌ای موفق بسازد.

درباره‌ی کتاب کنترل قدرت جنسی

در وجود ما قدرت‌های زیادی وجود دارند که عوامل محرکه قدرتمندی برای زندگی محسوب می‌شوند اما در این میان قدرت جنسی پایه و بنیاد تمام محرکه‌های بقا و میل به پیشرفت است. قدرتی که می‌تواند بهترین‌ها را برای ما به ارمغان بیاورد و از طرفی مشکلاتی را با خود به همراه داشته باشد.

بنابراین کنترل و هدایت صحیح آن می‌تواند نتایج خوبی به بار بیاورد و در نقطه مقابل، لجام گسیختگی آن این ثروت درونی را تباه سازد. کتاب کنترل قدرت جنسی نوشته‌ی راوی وی ملوانی به شما می‌آموزد که چگونه با دگرگونی جنسی به یک نابغه تبدیل شوید و پتانسیل‌های درونی‌تان را کشف نمایید.

راوی وی ملوانی (Ravi V. Melwani) در طول مطالعات و سفرهای خود، با مفهومی به نام دگرگونی، استحاله جنسی و نتایج قدرتمند آن آشنا شده و مایل است دانش خود را به زبان ساده به اشتراک بگذارد. او معتقد است انرژی جنسی زیادی در میان مردان وجود دارد و این انرژی می‌تواند در به وجود آمدن یک نابغه موفق، تاثیرگذار باشد.

اگرچه صحبت کردن درباره جنسیت همچنان تابو محسوب می‌شود اما راوی تصمیم گرفته تا نحوه استفاده از این نیروی درونی را با دیگران به اشتراک بگذارد. هدف از نگارش این کتاب کنترل قدرت جنسی (Success through Sex Transmutation) این است که مردم از راز قدرت جنسی مطلع شوند و با تمرین، آن را به موفقیت تبدیل نمایند.

کتاب کنترل قدرت جنسی مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به کتاب‌های روانشناسی، از طریق این کتاب با نیروی شگفتی‌ساز قدرت جنسی آشنا می‌شوند که می‌تواند در مسیر پیشرفت به آن‌ها کمک کند.

در بخشی از کتاب کنترل قدرت جنسی می‌خوانیم

برخی از موفق‌ترین افراد در جهان‌ بخش زیادی از موفقیت خود را به دگرگونی انرژی جنسی خود نسبت می‌دهند. با این حال، هیچ کس واقعاً توضیح نداده است که چگونه می‌توان این انرژی را تبدیل کرد. آن‌ها در مورد حفظ قدرت و جابجایی قدرت توضیح داده‌اند اما هیچ کس به صورت عملی نحوه انجام آن را توضیح نداده است.

یکی از نکات مهمی که افراد توضیح داده‌اند این است که افرادی که در این زمینه یاد می‌گیرند، زمانی که انرژی جنسی ساطع نمی‌شود، مقدار مشخصی از گرفتگی را در ناحیه تناسلی احساس می‌کنند. بله حتی مهاتما گاندی در زندگی‌نامه خود می‌گوید که در ابتدا، زمانی که انرژی جنسی حفظ می‌شود، ممکن است بدن احساس ناراحتی یا گرفتگی کند، اما این احساس به سرعت از بین می‌رود.

در واقع این ازدحام به دلیل وجود مواد شیمیایی و هورمونی با قدرت بالا در سیستم است که بدن به آن عادت ندارد. بسیاری از افرادی که دگرگونی را تمرین کرده‌اند می‌توانند تضمین کنند که انرژی حفظ شده در درازمدت باعث گرفتگی یا تراکم یا ناراحتی نمی‌شود. پس از چند روز تمرین، متوجه تفاوت قابل‌توجهی خواهید شد، تجربه‌ای تازه از قدرت جدید.

هدف از نگارش این کتاب ساده‌سازی متون پیچیده‌ای است که قبلاً در این مورد نوشته شده است. مردم آنقدر مطالب مختلف و گاه متناقض در مورد دگرگونی جنسیت نوشته‌اند که اهمیت آن را از دست داده است؛ بنابراین، در این کتاب تلاش شده است تا نه تنها در مورد جزئیات فنی در مورد موضوع نوشته شود، بلکه روش‌های ساده و عملی حفظ انرژی جنسی و سپس تبدیل آن به خوانندگان ارائه شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: راز قدرت جنسی
فصل 2: معنی دگرگونی و استحاله
فصل 3: تولد و زندگی
فصل 4: قدرتی که نبوغ می‌آفریند
فصل 5: چرا قدرت خود را هدر می‌دهید؟!
فصل 6: اهمیت کنترل انزال برای حفظ اسپرم
فصل 7: حفظ انرژی با حفظ BSR
فصل 8: تکنیک‌های پیشرفته برای حفظ انرژی
فصل 9: تمرین تمرین تمرین کنید
فصل 10: دگرگونی و استحاله انرژی جنسی
فصل 11: شبی به بلندای یلدا
فصل 12: موفقیت از طریق دگرگونی جنسی
فصل 13: نظریات پزشکی
فصل 14: پرسش و پاسخ
یادداشت نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کنترل قدرت جنسی: چگونه با دگرگونی جنسی به یک نابغه تبدیل شویم؟
نویسنده
مترجمابوالفضل طاهریان ریزی
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۶
زبانفارسی
شابک978-622-284-215-4
موضوع کتابکتاب‌های مسائل جنسی و زناشویی، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کنترل قدرت جنسی

سعید صابرفرد
۱۴۰۱/۵/۲۵
بهترین روش، ارضا شدن در یک چهارچوب اخلاقی و رعایت اعتدال در فعالیت جنسی هست و من هر چی تحقیق میکنم بیشتر به همین میخورم و جلوگیری از انزال و تبدیل اون خزعبل هست، بهتر است با توجه به نیاز بدن هر فرد ک متفاوت هست رابطه جنسی در قالب اخلاقی داشته باشه و اگه انحراف جنسی مثل خود ارضایی و.... را نداشته و باشه افراط در رابطه جنسی نکنه کافی هست مثل همه بزرگان، ایشون در مورد گاندی هم صحبت کردند که ایشون در سن ۳۷ سالگی رابطه جنسی را میزارن کنار که همینجور هست ولی نمیگن که ایشون ۱۳ سالگی ازدواج کردند و تا سن ۳۷ سالگی که رابطه داشتن بسیاری از موفقیت‌ها رو کسب کردند و علت اصلی اینکه ایشون رابطه جنسی رو میزارن کنار چیز دیگه هست و حاصل یک عذاب وجدان که دیگر مجال توصیف نیست
آیدا عباسپور
۱۴۰۱/۴/۲۰
سلام... این کتاب راجب انرژی جنسی و توانایی اون برای خلق و باروری صحبت میکنه، مخاطب هدف این کتاب آقایون هستند و به عنوان خانم راه کاری برای شما ارائه نداده، چون که عقیده براین هست که خانم‌ها چند انزالین، و اینکه استحاله یا تبدیل نیروی جنسی به نبوغ در آقایون هم میتونه میزان کیفیت روابط جنسی و تعددشو افزایش بده و هم میزان لذتش رو و هم اینکه از این نیرو برای موفقیت و ثروتسازی استفاده کنه به زندگی افراد مطرح جهانی که از این نیرو استفاده کردن هم تفالی میزنه...
Babak Afshari
۱۴۰۱/۴/۱۷
کتاب خوبی هست. به نوعی موید کتاب ماورا طبیعی شدن جو دسیپنزا هست. اشاره می‌کنه به مراکز انرژی در بدن و به خصوص مرکز انرژی جنسی که در مرحله اول با جلوگیری از هدر رفتن آن با استمنا، به انرژی بدن اضافه می‌کنیم و در مراحل بعد با فرستادن این جریان انرژی به مراکز بالاتر انرژی در بدن، باعث گردش انرژی در بدن و ورود به فاز بالاتری از قابلیت‌های روحی و شخصیتی می‌شویم
Tufan amini
۱۴۰۱/۵/۲۰
این کتاب راهکار‌های خوبی برای کنترل نیروی جنسی داده و یاد میده چه جور این انرژی رو ذخیره کنید. و در مسیر موفقیت خودتان استفاده کنید
سید باقر عسکری
۱۴۰۱/۴/۲۶
جالب بود ولی باید حتما چند تا کتاب در مورد انتقال انرژی از محل‌های ذخیره انرژی در بدن خونده باشی. در کل مطالب خوبی داشت
ابوذر توکلی
۱۴۰۱/۵/۴
بسیارعالی ومفیدبود
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب کنترل قدرت جنسی

برای دریافت کتاب کنترل قدرت جنسی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.