معرفی و دانلود کتاب منطقه قرمز

عکس جلد کتاب منطقه قرمز
قیمت:
۱۱۹۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب منطقه قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب منطقه قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منطقه قرمز

کتاب منطقه قرمز به قلم حمیدرضا حسنی رمانی در باب درهم‌تندگی عشق و ارزش‌هاست. نویسنده در این اثر به داستان زندگی محمدرضا می‌پردازد؛ مردی که داوطلبِ کار در پالایشگاه اربیل عراق می‌شود و بنا به این تصمیم زندگی‌اش دگرگون می‌گردد.

کتاب منطقه قرمز مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان‌های عاشقانه‌ی فارسی علاقه دارید، از مطالعه‌ی کتاب منطقه قرمز غافل نشوید.

در بخشی از کتاب منطقه قرمز می‌خوانیم:

خداوند برای چی به انسان اختیار و شعور داده تا راه تکامل را با آرامش و صلح طی کنند آیا اینها فاقد شعور و اختیارند آیا باید به دید یک روبات قاتل به آن‌ها نگاه کرد نه یک انسان و حتی یک حیوان- آیا آن‌ها ارزش دلسوزی دارند- محمد باصدای جاسم از افکار خود بیرون آمد- جاسم با یک دوربین و کمی غذا برگشته بود. ساعتی از ظهر گذشته بود صدای انفجار و تیر اندازی از طرف شهر العسگر کمتر شده بود محمد با دوربین به شهر نگاه کرد. از پرچم‌های بزرگ و سیاهی که داعش بر روی دکل‌ها و ساختمان‌ها نصب کرده بودن خبری نبود- نفربرها و خودروهای ارتشی و مردمی عراق در اطراف شهر پرسه می‌زدن محمد به جاسم گفت فکر می‌کنم داعشی‌ها از شهر فرار کردن و شهر دست ارتش افتاده جاسم جواب داد خیلی از داعشی‌ها به روستاها و مناطق اطراف رفتن اینجا هم زیاد آمدن این جوری که اینها مستقر می‌شن انگار بعدش می‌خوان به اینجا حمله کنن.

محمد کمی به فکر فرو رفت با دوربین به اطراف نگاه کرد و گفت فکر نمی‌کنم نیروهای ارتشی تازه العسگر را گرفتن برای اونها مهم همین بوده و برای پیشروی ریسک و عجله نمی‌کنن نیازی هم به این کار ندارند و من فکر می‌کنم اگر هم بخوان در چند روز آینده حمله کنن اینجا با بمباران نیروهای ائتلاف مواجه می‌شه در هر صورت اینجا ماندن خطرناکه. محمد به جاسم می‌گه فکر می‌کنی مخابرات اینجا کار می‌کنه؟

جاسم گفت نمی‌دانم اگر هم سالم باشد داعشی‌ها از آن استفاده نمی‌کنند چون مرکز آن در شهر العسگر است. جاسم که از نگاه خیره محمد به آنتن مخابرات متوجه منظور آن شده بود گفت اصلاً فکر رفتن به آن جا را از سرت بیرون کن چون داعشی‌ها به هر کس مشکوک بشن آنرا در جا می‌کشن. همین الان کلی زن و بچه را وادار کردن جلوی شهرک رفت و آمد کنن تا سپری باشد برای آن‌ها و هر کس قبول نکنه از گورهای دسته جمعی سر در میاره.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب منطقه قرمز
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات یوحنا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۸
زبانفارسی
شابک978-600-7767-62-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۱۹۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب منطقه قرمز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب منطقه قرمز

برای دریافت کتاب منطقه قرمز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.