معرفی و دانلود کتاب صوتی جادوی باور

عکس جلد کتاب صوتی جادوی باور
قیمت:
40000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی باور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادوی باور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جادوی باور

کلود مایرون بریستول در کتاب صوتی جادوی باور به شما نشان می‌دهد که باورها تا چه اندازه می‌توانند بر زندگی ‌اثرگذار باشند. با به‌کاربستن توصیه‌ها و پیشنهادات مطرح‌شده در این کتاب پرفروش به انسانی به مراتب موفق‌تر تبدیل خواهید شد و زندگی مطلوب‌تری را تجربه خواهید کرد.

درباره کتاب صوتی جادوی باور:

نیرویی وجود دارد که با به‌کاربستن آن می‌توانید بر مشکلات خود غلبه کنید و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. کلود مایرون بریستول (Claude Bristol) در کتاب صوتی جادوی باور (The Magic of Believing) به شرح ماهیت این نیرو پرداخته و از این طریق به شما کمک می‌کند تا به آنچه که طلب می‌کنید، دست یابید. اما این نیرو چیست؟ پاسخ در یک کلمه خلاصه شده: «باورهای هر شخص».

کتاب حاضر، اثری کلاسیک در حوزه‌ی کتاب‌های انگیزشی است که به شما نشان می‌دهد باورها تا چه اندازه قدرتمند هستند. هیچکس جز شما عهده‌دار بخت بد یا خوش شما نیست؛ بلکه، این شما هستید که با باورهایتان خوشبختی یا بدبختی را برای خود رقم می‌زنید. از این روی، اگر ذهنیت خود را تغییر دهید، می‌توانید زندگی بهتری را تجربه کنید. اثر حاضر به گواه بسیاری از خوانندگان تأثیری باورنکردنی بر آن‌ها داشته و الهام‌بخش آن‌ها در تغییر سبک زندگی‌شان بوده است.

به بیان دیگر سخت‌ترین کار جهان چیست؟‌ فکر کردن... این چیزی‌ست که کلود مایرون بریستول در این اثر شنیدنی به ما می‌گوید. بارها و بارها پیش آمده که تمام زندگی انسان با فکری که به ناگهان به ذهنش خطور کرده،‌ دگرگون شده است. سرتاسر تاریخ پر است از افرادی مصمم، با اراده‌هایی آهنین که به باورهای درونی خود پرداخته‌ و از این ‍طریق، تغییری شگرف رقم زده‌اند و تمام جریان رویدادهای انسانی را زیرورو ساخته‌اند.

با گوش سپردن به این اثر نگرشی صحیح و منطقی کسب خواهید کرد که به شما در تمامی مراحل زندگی کمک می‌کند. بنابراین، اگر می‌خواهید ذهنیت خود را تغییر دهید و باورهای منفی و افکار بازدارنده‌ی خود را کنار بگذارید، کتاب صوتی جادوی باور تمام چیزی‌ست که به آن نیاز دارید.

گفتنی‌ست مریم پورگلوی این اثر را به فارسی برگردانده و امیر فرحان‌نیا خوانش آن را برعهده داشته است. این کتاب صوتی تاکنون چندین زبان مختلف ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت به شمار می‌رود.

در نکوداشت کتاب صوتی جادوی باور:

- یکی از بزرگ‌ترین کتاب‌های انگیزیشی و الهام‌بخش که تاکنون نوشته شده است. (Norman Vincent Peale)

کتاب صوتی جادوی باور مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های موفقیت و خودسازی علاقه‌مند هستید‌، کتاب صوتی جادوی باور به شما پیشنهاد می‌شود.

با کلود مایرون بریستول بیشتر آشنا شویم:

کلود مایرون بریستول در سال 1891 به دنیا آمد. تحصیلاتش در زمینه‌ی حقوق بود و در حیطه‌ی روزنامه‌نگاری نیز فعالیت‌هایی جدی و مهم داشت. مهم‌ترین کتاب بریستول، جادوی ذهن است که در سال 1948 منتشر شد و بیش از یک میلیون نسخه از آن به فروش رسید. از این اثر امروزه به عنوان کتابی کلاسیک در میان کتب انگیزشی و موفقیت یاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی جادوی باور می‌شنویم:

امروزه اکثراً معنای کلمات خود‌آگاه و ناخودآگاه را می‌دانند. علم نشان داده که همه ما دو ذهن داریم. هرکدام ویژگی‌ها و قدرت‌های جداگانه و مجزایی دارند و هر یک در شرایط خاص قادر به یک عملکرد مستقل هستند. درک این مسئله که ضمیر خودآگاه در مغز فعالیت می‌کند دشوار نیست، زیرا هر چقدر شما تفکر متمرکز داشته باشید، آن را در ذهنتان احساس می‌کنید.

گاهی اوقات این فکر چنان قوی و طولانی است که سردرد می‌گیرید یا چشمانتان خسته می‌شود، یا شقیقه‌هایتان می‌لرزد. همچنین به طور کلی می‌توانید منبع فکر را ردیابی کنید، که شاید متأثر از آنچه دیده‌اید یا شنیده‌اید یا خوانده‌اید باشد؛ شاید ایده جدیدی برای کسب و کار یا خانه شما باشد، شاید ادامه برخی از افکاری باشد که مدت‌هاست به آن اندیشیده‌اید. خلاصه این که می‌توانید آن را با چیزی که از قبل در ارتباط با آگاهی شما بوده، ربط دهید. گاهی فکرتان به تلاش برای حل یک مشکل دشوار مشغول می‌شود و شما چنان ناتوان و ناامید می‌شوید که نمی‌توانید به راه‌حلی برسید که آن را ترک کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
58 دقیقه
فصل اول: چگونه به قدرت باور پی بردم
63 دقیقه
فصل دوم: آزمایشات انجام شده روی خمیرمایۀ ذهن
20 دقیقه
فصل سوم: واقعیت نا‌خودآگاه چیست؟
66 دقیقه
فصل چهارم: قدرت تلقین
77 دقیقه
فصل پنجم: هنر تصویرسازی ذهنی
41 دقیقه
فصل ششم: تکنیک آینه برای فعال‌سازی ناخودآگاه
73 دقیقه
فصل هفتم: چگونه افکارتان را به واقعیت تبدیل کنید
77 دقیقه
فصل هشتم: زنان و علم باور
40 دقیقه
فصل نهم: باور باعث رخ ‌دادن اتفاقات می‌شود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جادوی باور
نویسنده
مترجممریم پورگلوی
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
40000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جادوی باور

M mohamadi
۱۴۰۱/۹/۱۶
آنچه در مورد این کتاب توجه من رو بخودش جلب کرد، تجربیات کاری و سفرهای بسیار متعدد و متنوع نویسنده و سخنرانی هست که اتفاقا تاجر هم هست و در کنار همه‌ای اینها از همون دوران نوجوانی شخصیتی کنجکاو و جستجو گر داشته که با استفاده از هوش الگویی خودش از میان این همه مطالعه و تجربه نوعی خمیر مایه یکسان کشف کرده که اون رو باور داشتن می‌نامند و اگر به خاطرات و تجربیات جالب اون در زندگی نظامی او که به طور گراف گونه از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگه منتقل شده، تلگراف‌ها و پیام‌هایی که هر کدام زمینه ساز تغییراتی بودند که در نهایت از یک گزارشگر نظامی به یک معاون، سهامدار عمده یک تاجر موفق و یک سخنران حرفه‌ای بدل میشه، خواننده هم این الگویی جالب که نویسنده از میان تجربیاتش استخراج می‌کنه رو جذاب و قابل تامل می‌یابه
در کنار همه‌ی اینها به نظر من واقع گرا و تلاش گر بودن و حضور در مکان و زمان مناسب و روابط گسترده رو عامل موفقیت حتی خود نویسنده می‌دونم.
م ش
۱۴۰۲/۳/۱۴
این کتاب رو تازه تموم کردم و واقعا خوشحالم از اینکه شنیدمش. این کتاب نشون میده که چقد باورهامون مهم و تاثیر گذار هست. باور فقط باور به مسائل کلی دنیا نیست و خیلی چیز‌های جزئی دیگه‌ای رو هم شامل میشه. برای مثال، جمله‌ی من حافظه‌ی خوبی دارم/ندارم یک باوره که هرکدوم از این فعل‌ها اگه توی جمله یاشه عوض مسیر میشه. این جمله که هرکی پولداره دزدی کرده، اینم یه باوره. و شاید خیلی از آدما بگن ما عاشق پولیم پس چرا پول ب ما جذب نمیشه؟ ولی اعماق وجودشون این باور رو علیه پول دارن و چون این دیدگاه تدافعی رو دارن و باور دارن به غیر از دزدی راهی نیست ک شروع کنن و به پول برسن، باعث میشه که به پول نرسن.
و اینجاست که تغییر باورهامون نقش کلیدی رو ایفا میکنه. ما میتونیم با آرامش درون خودمون و هرجا از زندگیمون که حس میکنیم مشکلی هست، بگردیم و ببینیم چه باور محدود کننده یا مخربی داریم، و اون باور رو به مرور تغییر بدیم و اینطوری اون باور با باور جدید عوض میشه و شاهد تغییر مسیر در زندگیمون خواهیم بود. نوشتن و بیان کردن توی تغییر باور مؤثره. به طور مثال اگه میخوایم باورمون نسبت به حافظه مون رو اصلاح کنیم میتونیم از جملات تاکیدی من حافظه‌ی قوی‌ای دارم استفاده کنیم و مراقب باشیم که دفعاتی که خلاف این جمله رو بیان میکنیم رو به صفر برسونیم. و به مرور شاهد تغییر باور در درونمون خواهیم بود.
سمیه تاجیک
۱۴۰۱/۹/۲۰
در این کتاب همان طور که از اسمش پیداست به مساله باورمی پردازد و نویسنده مرتبا مثالهای مختلفی در این باره مطرح می‌کند که بیشتر حجم کتاب را همین مثالها به خودش اختصاص داده است. هر فصل از یک یا چند پاراگراف بخش آموزشی و بقیه متن پر است از مثالهایی در همان رابطه که احتمالا باعث خستگی و تکراری شدن کار و می‌شود. خوبی کتاب صوتی این است که می‌توانید مطالب را سریعتر گوش کنید از بعضی از مثالها بگذرید. اما گذشته از این مثالهای بیش از حد، مطالب آموزشی نیز در بیشتر کتابهای در این زمینه شنیده شده است البته باور مطلبی است که هر چه بیشتر تکرار شود توسط ناخودآگاه انسان بهتر قابل درک است. از نظر بنده بهترین بخش کتاب فصل 8 و اختصاص آن به زنان و اهمیت آن‌ها در زمینه باور است که چطور می‌توانند با مقوله باور زندگی بهتری برای خود و خانواده بسازند.
فائزه ابراهیمی
۱۴۰۲/۶/۴
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده کتاب جادوی باور (انرژی‌تان را آزاد کنید تا بدست بیاورید.) را گوش دادم و برام خیلی جالب بود و تصمیم داشتم مجدد به همون کتاب گوش بدم که این نمونه (راهکار قدرتمند برای دستیابی به رونق کسب و کار، ثروت و کامیابی) را دیدم که با یک نویسنده بود ولی ترجمه و آوای آن متفاوت
بود و ترجیح دادم با این آوا نیز گوش بدم و این برام جذاب و جالبتر شد، درسته مطالب یکی بود ولی خودش متفاوت بود.
این کتاب کامل باور را با شاهد مثال‌های اتفاق افتاده ثابت می‌کند و آنچه که در ذهن من به عنوان شانس معنا پیدا می‌کرد از این به بعد معنای باور را دارد. البته گفتن آسان است و عمل کردن اصله ولی پیشنهاد میدم به این کتاب گوش بدید. آن موقع است که متوجه قدرت باور خواهید شد.
از مجموعه کتابراه بابت این کتاب‌های عالی و صوتی بسیار سپاسگزارم.
Lunasa
۱۴۰۱/۱۰/۷
اول از همه ممنون از کتابراه که کتاب‌ها رو رایگان میکنه و تشویق میکنه افراد رو به کتاب خوندن❤
این کتاب واقعا کتاب خیلی خوبیه اما نکته منفی اون شاید قدیمی بودنش هست
این علم توی سالهای اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته اما این کتاب بخاطر قدیمی بودنش صرفا راجع به یک‌سری کلیات در بحث این علم صحبت خوبیه اما
میکنه
کتابه کتاب‌های خیلی جدید تر و دقیق تری هم راجع به این علم‌ میتونید پیدا کنید اما برای شروع خوبه.
یه نکته منفی دیگش اینه که بخاطر مثال‌های خیلی زیادی که توی کتاب میاره روندو خیلی خسته کننده میکنه
اما در کل کتاب خوبیه بازم ممنون کتابراه💕
فاطمه رئوفی
۱۴۰۱/۹/۸
کتاب بسیار خوبی هست. بخصوص برای جوانان و کسانی که به دنبال اهداف مهمی هستند.
《جادوی باور》رو قبول دارم، به شخصه هرجا که کارم و هدفم رو باور داشتم موفق بودم و جاهایی با قدرت باور تونستم تغییری در موقعیت ایجاد کنم.
بخشی که مربوط به جادوی باور برای زنان هست رو به بانوان و 《دختران سرزمینم》 پیشنهاد 《
میکنم مخصوصا که چند بار بشنوند.
این کتاب هدف خودش رو با مثال‌های بسیاری که آورده خیلی روشن بیان کرده. البته این مثال‌ها ما رو با افراد موفق》 آشنا میکنه و اطلاعات عمومی ما رو هم افزایش میده.
با تشکر و قدردانی از تیم کتابراه و گوینده گرامی
علی اسکندری
۱۴۰۱/۱۰/۸
کتاب خوب علمی و عملی و حقیقی است برای آنان که اهل عمل و تشنه رشد و خودسازی هستن راوی خوبی دارد، اما به زبان خیلی ساده و در خور فهم همگان نوشته نشده است و بیشتر مناسب افرادی است که از قبل با مبانی این کتاب آشنایی مختصری دارند، میتونید قبل از خرید این کتاب کتاب راز کتاب، قدرت و یا معجزه شکرگزاری و یا کتاب قدرت ضمیرناخودآگاه رو که همه نسخه‌های متنی ویا صوتی باکیفیتی دارند و مجموعه کتابراه همگی آن‌ها رو داره تهیه کنید بخونید و مثل یه موشک رشد و پیشرفت داشته باشید و به دانشتون اضافه کنید، سپاس فراوان از کتابراه
ویدا آقازاده
۱۴۰۲/۷/۵
کتاب قدیمی‌ای هست ولی اتفاقا همین قدیمی بودنش برای من خیلی با ارزش بود چون الان دیگه تقریبا همه شدن سخنران یا نویسنده‌ی کتاب‌های انگیزشی و.... که من به شخصه اصلا ۹۰درصدشون به دردم نخودرن هیچ وقت ولی بعضی کتاب‌ها و بعضی نویسنده‌ها هستن که واقعا میتونی عمیقا با مطالبشون ارتباط برقرار کنی ‌ برام خیلی جالب هست که این نویسنده بیشتر از ۵۰ یا شاید هم ۷۰ سال پیش چقد درک امروزی و دقیقی از مطالبی که تو اون زمان شاید یک درصد از مردم هم درکش نمیکردن داشته. پیشنهاد میکنم مطالعه کنین.
Fateme
۱۴۰۲/۲/۲۸
سلام ممنون از کتابراه بابت این کتاب مفید. این کتاب درمورد باور انسان و انژی باور هست. یعنی انسان هر چیزی را که اراده کند به دست خواهد اورد. همونطور که توی قران هم امده از تو حرکت از خدا برکت. مثال‌های خیلی زیادی زده شده که درک این موضوع برای افراد بهتر باشه. کتاب‌های مشابه هم هست مثل کتاب اثر مرکب و.. تقریبا در همین راستا صحبت شده. بنظر من انسان در زندگی خودش با باور و اعتماد به خود و خدای خودش به همه موفقیت‌ها خواهد رسید.
مجید وجدی
۱۴۰۱/۲/۲۹
کتابی عالیه صدای گوینده خوب و مطالب مفیده پیشنهاد میکنم حتما بخونید ارزش داره ممکنه سرنوشت شما را عوض کنه از کتابراه بینهایت سپاسگزارم این برنامه با ارئه کتابهای صوتی و متنی با قیمت مناسب کمک بزرگی به فرهنگ و ادب و گسترش کتابخوانی انجام داده
شقایق میان آبی
۱۴۰۲/۴/۲۰
من خود به شخصه به باور و جذب اعتقاد دارم.. ذهن بیشتر از اون چیزی که فکر کنیم بر رفتار و کارهای ما اثر می‌گذارد. برای هر کس حداقل یک بار اتفاق افتاده که به آن چیزی که فکر میکند برایش محقق شده.. من این کتاب را بر اساس اسمش انتخاب کردم و در حال حاضر بیشتر به این باور رسیدم که باورها جذب کننده هستند. گوینده‌ی خوبی داردو متن را زیبا به شنونده منتقل میکند.
hamidreza2516 ghasemipour
۱۴۰۱/۸/۲۶
کتابراه باعث افتخاری، در روزگاری که هیچ کس حوصله‌ی هرکاری رو نداره، اما با گوش دادن به کتاب‌های ارزشمندی که بهمون هدیه می‌دهی، روحیه و باور زیبا رو در سراسر وجودمون شعله ور میکنی 😍✌️💪✌️
joziazkol
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
اگر شما سطحی نگر باشید و یک کتاب رو بد و بدرد نخور بدونید، باید ایراد رو در خودتون پیدا کنید.. این ایراد درواقع چیزی هست که شمارو از موفقیت بازداشته..
اکثر مردم از زندگیشون بیشتر نمیخوان نه به این دلیل که احتیاج ندارن بلکه به این دلیل که کاملا مطمئن هستن که نشدنیه!! از کجا انقدر مطمئنید.. در واقع این کتاب ذهن رو جوان میکنه.
یدالله نخعی زرندی
۱۴۰۱/۱۰/۱
انسان با تکرار یک فعل به ان فعل عادت کرده و عادتها میتواند به باور انسان تبدیل شوند و این باور میتواند چه معجزه‌ها به همراه داشته باشد
این نیروی باور و اراده بود که نادرشاه افشار را یکی از بزرگترین و اخرین جهان گشای شرق نمود و این کشور ایران را از انحلال و نابودی نجات داد و این نیروی باور است که از انسان یک ابر مرد میسازد
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۹/۳
باور ساختن و در ذهن تصور کردن اهداف، بیشترین اقدام در راه رسیدن خواسته‌ها است. درفصل۵، اینکه کاری میخواهی شروع کنی به هیچکس نگو، ضمیرناخوداگاه اونو تمام شده فرض میکنه و براش تلاش نمیکنه و اینجوری انجامش طول میکشه. زنان و جادوی باور، درفصل هشتم، فصل خوبیه و ریزفاکتورهایی رو برای باورسازی زنان می‌نویسد.
مشاهده همه نظرات 184

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جادوی باور

برای دریافت کتاب صوتی جادوی باور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.