معرفی و دانلود کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

عکس جلد کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید
قیمت:
27000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید نوشته‌ی جفری یانگ و جنت اس. کلونسو با تمرکز بر دوران کودکی ریشه‌ی اختلالات شخصیتی را مورد بررسی قرار می‌دهد و تلاش می‌کند با ارائه‌ی روش‌های ساده و کاربردی، به شما در جهت بهبود وضعیت‌تان یاری برساند.

درباره‌ی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید:

آیا نیازهای دیگران را پیش از نیاز خود قرار می‌دهید؟ وقتی شخصی که دوستش دارید ترکتان می‌کند وحشت‌زده می‌شوید یا تهدیدش می‌کنید؟ معمولاً اضطراب بلایای طبیعی، از دست دادن پول یا بیماری را دارید؟ دریافته‌اید که هر چقدر هم موفق باشید، باز هم احساس ناراحتی، بی‌لیاقتی و عدم رضایت دارید؟

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید (Reinventing Your Life) تلاش می‌کند با پرداختن به اختلالات شخصیتی، این کمبود را در میان کتاب‌های خودسازی جبران کند و به شما یاد می‌دهد چگونه چرخه‌ای را که مانع رسیدن شما به خوشبختی‌تان می‌شود متوقف کنید. دو نفر از روانشناسان برجسته‌ی آمریکایی، جفری یانگ (Jeffrey Young) و جانت اس. کلوسکو (Janet S. Klosko) اصول پیشرفته‌ی درمان شناختی را برای کمک به شما ارائه می‌دهند تا با تغییر الگوهای تفکر منفی وضعیت خود را بهبود بخشید، آن هم بدون استفاده از دارو! نویسندگان کتاب حاضر، یازده مورد از متداول‌ترین تله‌های زندگی را با شما در میان می‌گذارند و راه‌های تشخیص هر کدام را هم توضیح می‌دهند و در ادامه با راهنمایی دقیق می‌آموزند که از شر این تله‌ها و اختلال‌ها خلاص شوید.

لایبرری ژورنال در تمجید از این کتاب نوشته است:

«نویسنده با استفاده از تصاویر مطالعات موردی، هر یک از تله‌های زندگی را توصیف می‌کند، در مورد ریشه‌های آن در تجربه کودکان بحث کرده و پرسشنامه‌ای برای ارزیابی خود ارائه می‌دهد. او سپس برنامه‌ای را برای تغییر با استفاده از فنون تجربی (در تماس با فرزند درونی) گرفته تا شناختی (نوشتن یک مورد برای مقابله با تله‌های زندگی) و نیز رفتاری (مشخص کردن رفتارهای خاص برای تغییر) ارائه می‌دهد.»

مطالعه‌ی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید مشکلات و اختلالات شخصیتی خود را برای همیشه حل کنید و به واسطه‌ی این اقدام کیفیت زندگی خود را هم بهبود ببخشید، بدون شک کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید برای شما نوشته شده است؛ بنابراین فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر برای مطالعه‌ی آن اقدام کنید.

جفری یانگ را بیشتر بشناسیم:

جفری یانگ که به عنوان درمانگر، روانشناس و استاد دانشگاه آمریکایی شناخته می‌شود، در سال 1950 به دنیا آمد. این چهره‌ی مطرح، رئیس و بنیان‌گذار موسسه‌ی شناخت درمانی نیویورک به شمار می‌آید و تاکنون کتاب‌هایی برای یاری رساندن به دیگران برای کنار گذاشتن مشکلات شخصیتی نوشته است که از میان آن‌ها می‌توان به طرحواره درمانی، راهنمای تمرین برای متخصصین سلامت روان اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید:

- در برخورد با دیگران، انصاف و مساوات را سرلوحۀ کارتان قرار دهید.
- یاد بگیرید که برای رسیدن به اهداف بلندمدت باید تحمل شکست و اصطکاک را داشته باشید.
- از خودتان بپرسید آیا این نیاز فوری که برایتان پیش آمده آن‌قدر مهم است که پیامدهای منفی آن را بپذیرید؟
- همان‌طور که برای تغییرکردن تلاش می‌کنید، تشخیص‌دادن و فهمیدن هر ذره از این فرآیند از اهمیت برخوردار است.

در بخشی از کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید می‌خوانیم:

اولین چیزی که در رابطه با کارلتون متوجهِ آن می‌شویم این است که او به شدت مشتاق خشنودکردن دیگران است و به این منظور مضطرب به نظر می‌رسد. او عادت دارد با هرچیزی که می‌گوییم موافقت کند. بیشترِ بیماران بخش از اولین جلسۀ درمان وقت خود را صرف این می‌کنند تا یقین پیدا کنند آیا ما همان پزشکی هستیم که آن‌ها انتظارش را دارند یا خیر؟ اما کارلتون این‌گونه نبود. به نظر می‌رسید او بیشتر نگران این بود که ما درمورد او چگونه فکر می‌کنیم و آیا او را بیمار مورد انتظار خودمان می‌دانیم یا خیر؟

کارلتون متأهل است و دو فرزند دارد. ممکن است او را زن‌ذلیل بخوانید. همسرِ او، اِریکا بسیار مشکل‌پسند است و کارلتون هرکاری برای خوشحال‌کردن او انجام می‌دهد، اما به نظر می‌رسد که موفقیت زیادی در این راه کسب نمی‌کند.

اریکا تمامِ تصمیم‌گیری‌های خانواده را انجام می‌دهد. کارلتون در مقولۀ محدودکردن فرزندانش مشکل دارد و هرگاه درخانه، قانونی برای منظم‌کردن آن‌ها وضع می‌کند؛ احساس گناه وجود او را فرا می‌گیرد. او در صنعت نساجی کار می‌کند که پدرش آن را ایجاد کرده بود. اگرچه هرگز مایل نبود که کارِ پدرش را ادامه دهد، اما تسلیم شد و انجام این کار را بر خودش تحمیل کرد. حالا از کارش راضی نیست.

کارلتون حس می‌کند که در زندگی اسیر شده است. او به خاطر افسردگی، وارد فرآیند درمان شده است. گاهی اوقات این فکر به ذهنش خطور می‌کند که به جای دیگری فرار کند و برود آن طور که خودش می‌خواهد زندگی کند.

فهرست مطالب کتاب

قدردانی
1. مقدمه‌ای از آرون بِک
2. پیشگفتار
3. تله‌های زندگی
4. شما گرفتار کدام تلۀ زندگی شده‌‌اید؟
5. درکِ تله‌های زندگی
6. تسلیم، فرار و ضد حمله
7. تله‌های زندگی چگونه تغییر می‌کنند؟
8. لطفاً مرا تنها نگذار
9. نمی‌توانم به تو اعتماد کنم
10. هرگز به محبتی که می‌خواهم نمی‌رسم
11. من با دیگران سازگار نمی‌شوم
12. به تنهایی از عهدۀ این کار برنمی آیم
13. به زودی فاجعه رخ می‌دهد
14. من بی ارزش هستم
15. احساس شکست می‌کنم
16. همیشه کارها را به شیوه‌ای که تو می‌خواهی انجام می‌دهم
17. تلۀ زندگی: تعیین معیارهای پرتوقعانه
18. می‌توانم هرآنچه می‌خواهم داشته باشم
19. فلسفۀ تغییر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید
نویسنده،
مترجمساره حسینی عطار
ناشر چاپیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات392
زبانفارسی
شابک978-600-8392-17-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه الکترونیک
27000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

اسرین رستگاری
۱۴۰۱/۸/۲۶
اگه تازه داری خودشناسی رو شروع میکنی
اگه هیچی از خودت نمیدونی
اگه احساس خوبی با خودت نداری
این کتاب حتما کمکت میکنه😉
برای شروعش شک نکن
توجه به چند نکته در ارتباط با این کتاب ضروریه
۱ کتاب رو با سرعت نخونید بلکه سعی کنید مطالب ش و تمریناتش را مزه مزه کنید بفهمیدش بعد رد شوید.
۲. به یکبار رو
خواندنش اکتفا نکنید.
۳. خلاصه برداری کنید.
دریچه‌ی خوبی بسمت خودشناسی هست.
کتاب به کسایی که حس کردین مثل شما به این تجارب نیاز دارن توصیه کنید. با اینکه عنوان کتاب شبیه کتابای زرده ولی کتاب قویی هست و زرد نیست.
کمکت میکنه علت و راه چاره رفتارها و افکار ناخوشایندت رو پیدا کنی. ولی مطمئنا پایان راه نیست. کتابای دیگه‌ای هم لازمه بخونید تا از زوایای دیگه‌ای به خودتون و به بقیه آدما نگاه کنید.
یک نکته مهم، وقتی یک کتاب روانشناسی رو شروع کردی هر از گاهی به خودت یاد آوری کن که مکانیسم انکار رو استفاده نکنی و یا مکانیسم دفاعی فرافکنی.
R sh
۱۴۰۰/۲/۱۷
کتاب مورد نظر اطلاعات مفیدی رو در اختیارم گذاشت تا به توانم علت و ریشه بعضی رفتار هامو پیدا کنم اما مثل هر کتاب خودیاری دیگه نمیتونه کاملا درمانگر باشه چون اگر قرار بود این کتاب درمان کنه به طرحواره درمانگر احتیاجی نبود من هم در انتظار این نبودم که این کتاب نقش جلسات طرحواره درمانی رو برای من ایفا کنه... با خوندن این کتاب فهمیدم که من تنها نیستم و افراد زیادی که در کتاب نامبرده شده با تله‌ی خود مبارزه کردن و اون رو شکست دادن و این شد انگیزه‌ای برای من تا من هم با اون مبارزه کنم
معصومه حق زاد
۱۴۰۱/۹/۱۸
حتما‌ این‌ کتاب را بخوانید. درصد بالایی از حل مشکلات‌ شخصیتی و روانی‌ ما‌ وابسته‌ به آگاهی ما از منشا‌ و ریشه‌های آنها‌ است. ‌ در این کتاب بسیار دقیق و کاربردی بر روی ریشه‌های مشکلات‌ ما‌ که‌ از کودکی ما‌ سرچشمه‌ میگیرند صحبت میشه. و نویسنده‌ از این‌ منشا‌ ها‌ تحت‌ عنوان تله‌های زندگی یاد میکنه‌ و ۱۱ مورد از رایج ترین‌ و مهمترین‌ آنها‌ را معرفی و راههای درمان و یا کنترل آن‌ها را بیان می‌کند‌. برای من بسیار کاربردی بود بطوری که‌ به شدت جذب کتاب شدم و برایم‌ جذاب و آموزنده بود.
نازنین شریفی
۱۴۰۱/۸/۲۲
بیشتر رفتار و افکار انسان از کودکی در او نهادینه میشود و متاسفانه خانواده‌های ناآگاه و والدین آموزش ندیده چه بسیارند این روزها، از یکطرف بعضیها فقط به خواست مادی بچه‌ها میپردازند واز ابعاد وجودی دیگر آن‌ها غافلند و بعضی‌ها نیز خود باعث سرکوب و طرد شدن و هزاران مشکل دیگر برای کودکان خود میشوند
این
کتاب یاد میدهد که چگونه بر ترسها و عادات غلط نهادینه شده در وجود بشر غلبه کرد و چگونه خانواده‌ها بر رفتار خود نسبت به کودکان مسلط تر باشن ترجمه هم راضی کننده و روان بود
Debora
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
با سلام به عزیزان تولید کننده محصولات کتابراه. بی نهایت از کتابهای صوتی که منتشر میکنید ممنونم. لطفا این کتاب خوب رو هم صوتی کنید تا من که مشغله زیادی دارم بتونم از آن استفاده کنم. با سپاس فراون
A میرزایی
۱۴۰۱/۷/۳۰
من مدتهاست دنبال این کتاب بودم واقعا خیلی خوب و عالیه من رشتم روانشناسی هستش و توی دانشگاه هم که خیلی به آدم مطالب یاد نمیدن ولی با خوندن کتاب‌ها و کارگاه‌های روانشناسی بهم کمک شدش و این کتاب یکی از اون کتاب‌هایی هستش که هر روانشناسی باید بخونتش و یاد بگیره و به بقیه هم یاد بده. از کتابراه خواهش میکنم کتاب‌های جفری یانگ رو بیشتر منتشرشون کنه
M R
۱۴۰۰/۱۱/۲
کتابها و آثار یانگ بدون شک از تاثیرگذارترین‌ها در روانشناسی و خودشناسی هستند، واقعا بازآفرینی و دوباره ساختن زندگی فارغ از الگوهای قدیمی دوران کودکی بسیار سخته ولی اگر اتفاق بیفته تحول بزرگی در زندگی ایجاد میکنه در واقع انگار دوباره زندگی رو شروع کرده باشی.
تارا جدیدی
۱۴۰۰/۹/۱۳
کتاب در مورد تله‌های شخصیتیه
بیان ساده‌ای داره
بیشتر به شناخت تله‌ها کمک میکنه و در این مورد روان و ساده صحبت میکنه
درمورد درمانشون راهکار ویژه‌ای ارایه نداده تقریبا ولی کتاب خوبیه
برای شروع کاوش تله‌های شخصیتی خیلی کمک کننده میتونه باشه
ارزش خوندن داره
نورالله حسینی
۱۴۰۱/۱۱/۲۸
کتاب بسیار مفیدی هست من مقاله‌های یانگ روخوندم ایشون موسس طرحواره درمانی هست و این کتاب هم برای اکثر افراد معتقدم ک راه گشا و مفید هست میتونی کمک خوب و سازگاری بهشون بکنه در خود شناسی و خروج از سردرگمی و گمراهی، ب من بسیار کمک شایانی کرد
با سپاس از تیم کتابراه
زهرا مرادی
۱۴۰۰/۱۱/۴
از یک جایی لازمه که ادم بتونه مشکلاتشو خودش تشخیص بده و در جهت رفعشون اقدام کنه که گاها میشه با مطالعه یک کتاب خوب و مناسب این اتفاق بیفته. در کتاب یازده تله اصلی معرفی شده و برای کسانی که در حوزه خودشناسی میخوان کاری انجام بدن بسیار مفید و آموزنده اس.
عاطفه نکومنش
۱۴۰۰/۳/۵
بسیار کتاب اموزنده شیرین پر محتوا واقعا ادم رو ب درون خود به چالش میکشاند و اشتی با خود و کودک درون است خود شناسی بهترین کتاب توصیه میکنم ولسه هررکسی ک ارامش و راه دزست زندگی رو میخاد حتما این کتاب رو بخونه واقعا اثر گذاره این کتاب عالییییییی
عسل اعرابی
۱۴۰۱/۱۲/۱۸
این کتاب بی نظیره، مخصوصا اگر با یک تراپیست در ارتباط هستین و تراپیست میتونه تو این مسیر همراهیتون کنه، این کتاب میتونه مسیر زندگی شما رو تغییر بده
به عنوان کتاب میخوره جز کتابای زرد باشه ولی برعکس عنوانش بسیار پرمحتوا و ارزشمند برای مطالعه.
غزال سادات هاشمی
۱۴۰۱/۸/۱۹
بهترین کتابی که در زمینه طرد شدگی و طرحواره‌ها میتونه نوشته بشه این کتابه. به واسطه این کتاب خیلی خوب می‌تونید زخم‌های دوران کودکی را شفا بدید واقعی خودتو نو دوست داشته باشید و طعم آرامش را بچشید بشدت روان و قشنگ نوشته شده حتما پیشنهاد میشود
nasim tahmasbi
۱۴۰۱/۲/۱۰
این کتاب بی نظیره... مخصوصا که در روانشناسی قدیم چندان به مسئله آسیب‌های دوران رشد و کودک درون توجه نمی‌کردند؛ و با این کتاب میشه فهمید دلیل خیلی از احساسات منفی مثل خشم و درد و ترس و شرم و... همه برمی گرده به ضمیر ناخودآگاه و ضربات روحی دوران رشد👏👏
سیمین شهابی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
من از خواندن این کتاب خیلی راضی بودم چون با کمک این کتاب میتوانم متوجه بشیم که مشکلات رفتاری که الان داریم از کجا منشأ می‌گیرند و با. وب و شدن با آن‌ها میتوانیم در مورد آن‌ها تفکر و سبب شناسی کنیم و با تفکر درست به دنبال راهی برای گذر و حل آن باشیم.
مشاهده همه نظرات 125

راهنمای مطالعه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

برای دریافت کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.