معرفی و دانلود کتاب رهایی از افکار منفی: اندیشه بهتر، زندگی بهتر

عکس جلد کتاب رهایی از افکار منفی: اندیشه بهتر، زندگی بهتر
قیمت:
9900 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رهایی از افکار منفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رهایی از افکار منفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رهایی از افکار منفی: اندیشه بهتر، زندگی بهتر

کتاب رهایی از افکار منفی اثر نویسنده‌ی پرفروش نیویورک‌تایمز جول اوستین، به شما یاد می‌دهد که چگونه با راهکارهایی ویژه و حیرت‌آور، ذهن خود را برنامه‌ریزی کنید و به شادکامی‌های چشم‌گیری برسید زیرا منشأ زندگی پیروزمندانه و موفق ذهن شماست.

درباره‌ی کتاب رهایی از افکار منفی:

جول اوستین در کتاب پیش رو به شما یاد می‌دهد که چطور افکار زیان‌بار و تخریب‌کننده زندگی‌تان را نابود کنید و با مهار این افکار زندگی فوق‌العاده‌ای برای خود و خانواده‌تان بسازید. وقتی بیاموزید که افکار مخرب را نابود کنید و بر ارزش‌هایی متمرکز شوید که پروردگار به شما هدیه داده است، الطاف خداوندی از راه‌های باورنکردنی به شما خواهد رسید.

خوب است بدانید که از همان ابتدا، خداوند شما را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده که موفق، سالم، قدرتمند و خلاق باشید. وقتی افکار ناخوشایند را رها کنید می‌توانید به زندگی خارق‌العاده‌ای که خدا برای شما طراحی کرده دست پیدا کنید. هنگامی که درست بیندیشید؛ اطمینان داشته باشید که زندگی‌تان باکیفیت‌تر خواهد شد. کتاب رهایی از افکار منفی (Think Better, Live Better) راهکاری برای حذف تفکر منفی به شما هدیه می‌کند و قدرت مهار افکار و زندگی موفقیت‌آمیز را برای‌تان به ‌ارمغان می‌آورد.

ذهن ما همانند یک کامپیوتر است. به هر صورتی که آن را برنامه‌ریزی کنیم، به همان صورت عمل می‌کند. شاید قدرتمندترین، به‌روزترین و سریع‌ترین مدل کامپیوتری که تاکنون ساخته شده را با حداکثر مقدار حافظه قابل دسترس داشته باشید؛ اما اگر نرم‌افزاری اشتباه درون آن قرار دهید، آن طور که طراحی شده است کار نمی‌کند. همۀ ما مجبور به مقابله با ویروس‌های رایانه‌ای هستیم. ویروس‌ها خیلی سریع درون کامپیوتر رشد کرده و شروع به آلوده نمودن نرم‌افزار می‌کنند.

به طور مشابه، وقتی خدا شما را آفرید یک قدم عقب نهاد و گفت: یک شاهکار دیگر. نه تنها سخت‌افزار شما بی‌نقص است و قد و هیکل، ملیت و استعداد مناسبی دارید، بلکه خدا حتی نرم‌افزار درستی نیز درون شما قرار داده است. از همان ابتدا، او شما را طوری برنامه‌ریزی کرده است که پیروز، سالم، قوی و خلاق باشید. نرم‌افزار اصلی شما می‌گوید: می‌توانید هر کاری را به مدد خدا انجام دهید. او نرم‌افزار شما را طوری برنامه‌ریزی کرده است که به هر چه دست بزنید موفقیت و کامیابی به ارمغان می‌آورد. آن را طوری برنامه‌ریزی کرده است که «رهبر باشید نه دنباله‌رو، وام بدهید و قرض نگیرید، پیروز باشید نه قربانی». شما برای یک زندگی پیروزمندانه، سرشار و لبریز از ایمان برنامه‌ریزی شده‌اید. خالق‌تان شما را این‌گونه طراحی کرده است. پس به سوی پیروزی در حرکت باشید!

کتاب رهایی از افکار منفی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید تغییر و تحولات مثبتی در وجودتان ایجاد کنید و به خواسته‌هایتان دست یابید، کتاب رهایی از افکار منفی برای شماست.

با جول اوستین بیشتر آشنا شویم:

نویسنده، سخنران و کشیش خندانی که خطبه‌های تلویزیونی‌اش در ایالات متحده حدود 70 میلیون بیننده در هفته دارد و بیش از 200 میلیون نفر دیگر در بیش از 100 کشور جهان به سخنرانی‌هایش گوش می‌دهند، کسی جز جول اوستین نیست.

هفت کتابی که تاکنون نوشته در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارند و بعضی از آثارش بیش از 200 هفته در صدر جدول قرار داشتند. همچنین در سال 2006 در لیست ده انسان تأثیرگذار جهان معرفی شد.

جول اوستین (Joel Osteen) کشیش ارشد کلیسای لیکوود، بزرگ‌ترین کلیسای پروتستان‌هاست؛ عنوان و مسیری که درواقع از پدرش سرچشمه می‌گیرد. او در زمان جوانی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این کار را انتخاب کند اما سرانجام پس از مرگ پدرش در سال 1999 جانشین او شد و از آن زمان تاکنون ظرفیت کلیسای لیکوود از 5000 نفر به 56000 نفر افزایش یافته است.

سبک موعظه و فن بیان این کشیش خندان آمریکایی منحصر به فرد است. او می‌گوید که ترجیح می‌دهد بیش از اینکه به موضوع گناه انسان‌ها بپردازد، بر خوبی‌ها و مهربانی خداوند و داشتن زندگی شاد و با ایمان تمرکز کند. اوستین سعی دارد اصول کتاب مقدس را به روش ساده و با تأکید بر قدرت عشق و نگرش مثبت بیاموزد.

جملات برگزیده‌ی کتاب رهایی از افکار منفی:

- سرنوشت خود را در انتظار شخص دیگر از دست ندهید.
- هر روزی که درست فکر کنید کمی بیشتر از پیله بیرون می‌آیید.
- شما باید فهرستی از چیزهایی که در خانه ذهن شما اقامت دارند تهیه کنید.
- گاهی اوقات برای اینکه ایمانتان را نگه دارید، باید خبر‌های منفی را نادیده بگیرید.
- تنها قدرتی که برچسب‌ها ‌روی شما دارند، قدرتی است که شما به آن‌ها می‌دهید.
- شما برای داشتن یک زندگی متوسط خلق نشده‌اید بلکه درون شما بذرهایی از عظمت وجود دارد.
- مردم دائماً با گفتن این‌که چه کاری را می‌توانیم انجام دهیم و چه کاری را‌ نمی‌ توانیم انجام دهیم، به ما برچسب می‌زنند.

در بخشی از کتاب رهایی از افکار منفی می‌خوانیم:

در سال 1999 زمانی که پدرم درگذشت، من [به عنوان مشاوره] داخل موسسه قدم گذاشتم. تا آن زمان هرگز مشاور نبودم. یکشنبه، روزی پس از مراسم، دو زن در لابی مشغول گفتگو بودند. شنیدم یکی از آن‌ها ‌به دیگری می‌گفت: جوئل به اندازه پدرش خوب نیست.

دیگری پاسخ داد بله فکر نمی‌کنم موسسه‌اش دوام داشته باشد. آن موقع من سست و متزلزل بودم و احساس عدم صلاحیت و عدم پیشرفت می‌کردم و یک برچسب دیگر روی من تلنبار شد. «تو برای این کار شایسته نیستی، در حد این کار نیستی و در سطح پایین‌تری قرار داری»، دقیقاً این همان کاری است که دشمن می‌کند. او سعی می‌کند برچسب‌هایی به شما بزند تا تفکر شما را محدود کند و شما را از این که به بالاترین توانایی‌تان دست پیدا کنید باز دارد. دشمن برای جایی که هستید با شما نبرد نمی‌کند بلکه برای جایی که می‌خواهید بروید می‌جنگد. او می‌داند که خداوند در آینده چیزهای شگفت‌انگیزی سر راهتان قرار می‌دهد بنابراین سعی می‌کند که شما را دلسرد کند، شما را بترساند و باعث شود که احساس فرومایگی کنید.

کلمات همانند بذر هستند، اگر مدت زمان طولانی روی آن‌ها ‌بمانید [و تمرکز کنید] آن‌ها ‌ریشه می‌گیرند و شما به آن چه [درباره شما] گفته شده تبدیل خواهید شد.

من سعی کردم آن برچسب منفی را حذف کنم، اما کار آسانی نبود. این افکار بارها و بارها در ذهن من می‌چرخیدند. «تو چیزی را که این شغل نیاز دارد نداری، تو به اندازه پدرت خوب نیستی» مثل این می‌ماند سعی کنید برچسب روی ماشین را که مدت زمان طولانی روی سپر بوده، پاک کنید. می‌خواهید آن را بکنید اما پاره پاره می‌شود. باید دائم به کار خود ادامه دهید. من [هم] با آن افکار روز به روز می‌جنگیدم. سرانجام آن برچسب منفی را حذف کردم و به جای آن برچسب جدیدی قرار دادم: «می‌توانم با یاری مسیح همه کارها را انجام دهم. من از جانب پروردگارم نیرو گرفته‌ام، من تدهین شده‌ام».

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: ذهنت را از نو برنامه‌ریزی کن
فصل دوم: برچسب‌های منفی را حذف کنید
فصل سوم: خودت را آزاد کن
فصل چهارم: به پیروزی‌تان فکر کنید
فصل پنجم: بارداری با احتمال
فصل ششم: وعدۀ الهی در شماست
فصل هفتم: شما قادر هستید به بیشتر از آنچه تصور می‌کنید امکان‌پذیر است، دست یابید
فصل هشتم: آن چه که نیازمند هستید را دارید
فصل نهم: تاج‌تان را حفظ کنید
فصل دهم: فقط به یاد داشته باش

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رهایی از افکار منفی: اندیشه بهتر، زندگی بهتر
نویسنده
مترجممریم امامی
ناشر چاپیانتشارات ملینا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات168
زبانفارسی
شابک978-600-327-257-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رهایی از افکار منفی

فرحناز شمشادی
۱۴۰۱/۱/۳۱
این کتاب اگر چه راهکار عملی واضح نمیده اما در شناخت افکار منفی و جایگزین کردن افکار مصیب خیلی میتونه موثر باشه. مطالبی که نویسنده مطرح می‌کنه، مسایلی ست که کم و بیش در زندگی هر کسی قابل دسترسی، فقط باید بهشون توجه کنه.
صاحب نصراله زاده
۱۴۰۱/۶/۱۸
سلام، کتاب خیلی خوبی هست.
باعث میشه یادبگیریم که چطور افکارمون رو کنترل کنیم. و به عقیده من هر کاری از افکار شروع میشه.
افکار، احساس، رفتار
صدیقه زمانی
۱۴۰۱/۱۲/۳
خیلی کتاب خوب ومفیدی هست. برای من که واقعاً تاثیرگذار بود. به همه پیشنهاد میدم حتما این کتاب رو مطالعه کنند
زکریا ناصری
۱۴۰۱/۲/۱۹
کتاب‌های جول ذهن انسان را مثبت تر می‌کند و حتما توصیه میکنم با دقت بخونید تا نتیجتون عالی بشه.
مهدی بهزادی
۱۴۰۱/۱/۱۰
بسیار علی با دستایی تعمل بر انگیز ارزش وقت گذاشتن داره و برای جوان‌ها در این دوره واقعا توصیه میشه
مسیح شفیعی
۱۴۰۱/۷/۱۰
واقعاً کتاب فوق العاده‌ای هست خوندنش رو حتما به همه توصیه می‌کنم.
محسن پرنده
۱۴۰۱/۵/۱۶
سلام این کتاب کتابی است که روزانه باید گوش بدم
Neda Allahdadi
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
کتاب‌های جول اوستین بسیار عالی و کاربردی هستند.
Maryam Mirzad
۱۴۰۱/۱/۲۹
پر از حس خوب و امید و انرژی
عمران عالی مقام
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
این کتاب بسیار تاثیر گذار هست بر زندگی
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب رهایی از افکار منفی

برای دریافت کتاب رهایی از افکار منفی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.