معرفی و دانلود کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

عکس جلد کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

عباس اژدرالدینی در کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم، به آموزش یک روش مطالعه و برنامه‌ریزی خودکار جهت موفقیت در کنکور پرداخته و چگونگی موفقیت خود در این آزمون را شرح می‌دهد.

کنکور، همواره برای کسانی که آن را مقابل خود می‌بینند پر از استرس و نگرانی بوده و خاطره‌ای پرغرور برای تمام افرادی که آن را با موفقیت گذرانده و در دانشگاه مورد علاقه خود در حال تحصیل هستند، بر جای گذاشته است. کنکور تا این اندازه بی‌رحم است که سد راه آرزوی 99 درصد از داوطلبانش شده و آن‌ها را به راه دیگری که هیچ علاقه‌ای به آن ندارند، سوق می‌دهد.

اما این آمار تنها ظاهرش وحشتناک است. آمار افرادی که در مقابل کنکور از پیش بازنده‌اند، آنقدر زیاد است که شاید کمتر کسی انتظار آن را داشته باشد. حدود 90 درصد داوطلبان پیش از رفتن به جلسه کنکور، خود را بازنده می‌دانند و آن روز جزو سیاهی‌لشکرها حساب می‌شوند. تعداد زیادی نیز برای دل والدین خود یا توقع دیگران در کنکور شرکت می‌کنند.

بنابراین حدود 10 درصد داوطلبان واقعا برای رقابت حاضر می‌شوند. از آن 10 در صد نیز تنها نیمی از آن‌ها، جدیت یک رقیب واقعی را دارند. در بین این پنج 5 درصد، داوطلبانی که روش مطالعه مناسبی ندارند، آن‌هایی که از منابع خوبی استفاده نمی‌کنند، آن‌هایی که معدل‌های بالا را با تبحر در تست زدن اشتباه می‌گیرند و... چنان زیاد است که عملا هر دانش‌آموز یا دانشجویی با هر معدلی امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را خواهد داشت.

عباس اژدرالدینی در مقدمه کتاب بیان می‌کند:

در سال دهم تحصیل، معدلم به 10/47 رسید. در سه سال اول دبیرستانم 23 واحد درس مردود شدم. معمولا در کلاس چیزی متوجه نمی‌شدم. آنقدر به وقت گذرانی با دوستانم، شرکت در مسابقات ورزشی مختلف و تماشای فیلم‌های سینمایی علاقه داشتم که هیچ وقتی برای مطالعه‌ام باقی نمی‌ماند. اما در کتاب «چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم» به شما آموزش داده‌ام که:

- چطور بعد از اخذ دیپلم، آنقدر به مطالعه علاقه‌مند شدم که حتی تفریحات مورد علاقه‌ام نیز نمی‌توانستند بین من و کتاب‌های درسی‌ام فاصله ایجاد کنند.
- چطور مطالب درسی تا سال‌ها بعد از قبولی در دانشگاه در حافظه ضعیفم باقی ماند.
- چطور بدون دسترسی به معلم‌هایم، در تست زدن تبحر پیدا کردم.
- چطور منابع تستی و کمک آموزشی‌ام را انتخاب کردم.
- و چطور برای پاسخگویی به تست‌ها، دیگر کمبود وقت نداشتم.

مهم نیست که چه معدلی دارید و تا چه حد از رقبای خود عقب هستید. من این حقیقت را در کتاب «چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم» اثبات می‌کنم.

این کتاب داستان واقعی ابداع شیوه برنامه‌ریزی خودکار و روش مطالعه کنکوری من است.

در بخشی از کتاب چگوه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم می‌خوانیم:

بیشتر مشکل من با نوشتن انشاء این بود که چیزی برای نوشتن به ذهنم نمی‌رسید. اما آن لحظه داشتم از روی کاغذ سفید انشاء می‌خواندم. چند دقیقه بعد متوجه شدم که دارم زیاده‌روی می‌کنم. بنابراین دفترم را ورق زدم. [انگار به صفحه بعدی وارد شده‌ام.] سرانجام خواندن انشایم تمام شد. نمی‌دانید چه استرسی از من برداشته شد. آرامش پیدا کردم و به سمت نیمکتم به راه افتادم که معلم انشاء صدایم زد: «کجا؟ دفترت را امضاء نکردم.» وای خدای من. این قسمتش را فراموش کرده بودم. او بعد از خوانده شدن انشاءها، آن‌ها را امضاء می‌کرد.

به طرف او رفتم و دفترم را تحویل دادم. خواستم برایش توضیح دهم ولی او آنقدر خشن بود که حتی اجازه صحبت کردن به من نداد. «نمی‌خواد چیزی بگی. خودم پیدایش می‌کنم.» از اول دفتر تا آخر دفتر ورق زد. از آخر دفتر تا اول دفتر ورق زد. دوباره چند صفحه اول را ورق زد. سپس با عصبانیت پرسید: «پس کجاست این انشایت؟»

خجالت زده جواب دادم: «آقا، ما انشاء ننوشتیم.» ناگهان در اثر شدت ترس و تعجب از نفس کل دانش‌آموزان کلاس صدا درآمد: هییییی...» اما بازدمی در کار نبود. نفس‌ها در سینه‌هایشان حبس شده بود. خود معلم انشاء هم خشکش زده بود. نگاهش از من برداشته نمی‌شد. مردد بود که چه تصمیمی بگیرد. بعد از مدتی مکث گفت: «این بار به خاطر حضور ذهن خوبی که داشتی، تنبیهت نمی‌کنم و چون تو را تنبیه نمی‌کنم، با بقیه هم کاری ندارم. همگی کتاب‌های آمادگی دفاعی‌شان را بگذارند روی میز.»

و آن روز دیگر نام کسی را برای خواندن انشایش نخواند. تقریبا در همه جلسات زنگ انشاء، من همچنان انشاء نمی‌نوشتم. اما خوشبختانه تا آخر سال دیگر از من نخواست که انشایم را بخوانم.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
دوران تحصیل تا قبل از کنکوری شدن
مقطع ابتدایی
مقطع راهنمایی
مقطع دبیرستان
و اما ایام پشت کنکور
بعد از ازدواج
سطرهای نمونه
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۰
زبانفارسی
شابک978-622-702648-1
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی کنکور
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

م الف
۱۳۹۹/۳/۲۶
من نویسنده کتاب رو میشناسم. واقعا این کار رو انجام داده و در این کتاب میگه چقدر بازیگوش بوده، چقدر درس افتاده، واقعا معدلش به ده و نیم میرسه اما در نهایت با روش ابداعی خودش موفق میشه که در کنکور قبول بشه. روش مورد استفاده هم کاملا منطقی است. با یک مثال چند صفحه‌ای کاملا توضیح داده.
خاطرات اول کتاب زیاده اما هدفداره.
ستایش کوثری
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
کتاب بسیار ضعیفی بود بیشتر انگار فقط نویسنده خواسته یه چیزی بنویسه در این مورد تموم بشه بره به شدت داستان ضعیفی داشت و بدون شک چیزی که روی نویسنده جواب داده قرار نیست روی بقیه جواب بده پس به نظرم ایده خوبی نیست که هرکی کنکور قبول میشه پاشه بیاد کتاب بنویسه
ماه ب
۱۴۰۰/۲/۳
خیلیی جالب بود. من هم روش ایشان رو ادامه میدم و نتیجه رو همینجا می‌نویسم دو ماه دیگه
معصومه بی آبی
۱۳۹۹/۴/۷
کتاب تاثیرگذاری هست برای کنکوریها، با آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان کنکور
مهدی رابطی
۱۳۹۹/۳/۲۶
زبانی نرم و متنی دل نشین از خصوصیات بارز قلم جناب اژدرالدینی است
فاطمه صالح
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
چیزی نبود ک انتظارش رو داشتم،، بیشتر شبیه مجله بود تا یه کتاب
متنش زیاد ب آدم اون حس لازم رو انتقال نمی‌داد
محمد جواد ربیعی
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
دیدگاه جالبی را در مورد کنکور به من آموخت همچنین اهمیت مرور در کنکور
سید مصطفی حسینی نژاد
۱۴۰۰/۴/۷
عالی و مختصر توضیح داده بودند برای کسانی که اول را هستن خوبه
فیروزه عسکری
۱۳۹۹/۷/۹
نحوه و زمان مرور‌هایی که ارایه دادن خیلی خوب بود
ناهید نبی زاده
۱۴۰۱/۲/۱۰
واقعا متاسفم که کتبی با چنین کیفیت پایینی مجوز چاپ میگیرند
یاس یاسی
۱۴۰۱/۱/۲۲
کتابی که موفقیت رو به صورت واضح، واقعی و اصولی آموزش میده.
مختار فرشید
۱۴۰۱/۱/۱۵
خیلی از این که این کتاب راخواندم راضیم
Zaynab Vahdani
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
راهکاری خیلی خوبی بود
محمدرضا حیدری
۱۴۰۰/۷/۲۹
بیشتر بر پایه مروره ولی به درد من که نخورد...
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم

برای دریافت کتاب چگونه با معدل 10/5 دانشگاه سراسری قبول شدم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.