معرفی و دانلود کتاب کلیدی به نام تمایل

عکس جلد کتاب کلیدی به نام تمایل
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کلیدی به نام تمایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلیدی به نام تمایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلیدی به نام تمایل

چری هوبر در کتاب کلیدی به نام تمایل، براساس مکتب ذن و آیین بودایی به شما کمک می‌کند تا نگرش‌ها و دیدگاه‌های خود را نسبت به اتفاقات تغییر دهید و در این دنیای مدرن شادتر، آرام‌تر و آسوده‌تر زندگی کنید.

درباره‌ی کتاب کلیدی به نام تمایل:

روزی که تصمیم بگیرید در صلح و آرامش زندگی کنید؛ اولین روز زندگی خود را آغاز کرده‌اید. حتما روزهایی را در زندگی داشته‌اید که از خود بپرسید: چرا انقدر روزها سخت و طاقت‌فرسا پیش می‌روند؟ آیا راهی وجود دارد تا شرایط بهتر از قبل شود؟

بدون شک همه‌ی ما در زندگی خواسته‌های بزرگ و کوچکی داریم که هر چقدر تمایلاتمان بیشتر می‌شود رنج و دردهایمان نیز افزایش می‌یابد! در کتاب کلیدی به نام تمایل (The Key And the Name of the Key Is Willingness) شیوه‌ی جدیدی برای خواستن معرفی می‌شود. روش‌های قدیمی برای خواستن، رنج کشیدن را برای ما به وجود می‌آورد، زیرا رضایت زندگی را تنها با رسیدن به خواسته‌هایمان تعریف می‌کنیم.

چری هوبر (Cheri Huber) در این کتاب سعی دارد تا ما را از زندانی که برای خود ساخته‌ایم، خارج سازد. او به شما کمک می‌کند تا در جایی که هستید لذت و شادی را پیدا کنید، سپس اگر تمایل داشتید، برای اهدافتان برنامه‌ریزی و تلاش کنید. با مطالعه‌ی این کتاب متوجه می‌شوید که خوشحال بودن و در صلح زندگی کردن فقط و فقط به درون خود انسان‌ها بستگی دارد. بنابراین اگر بخواهید حتما آن‌ها را به دست می‌آورید.

کتاب کلیدی به نام تمایل را می‌توانید در یک ساعت مطالعه کنید اما این یک ساعت بزرگترین سرمایه‌ی زندگی‌تان خواهد بود. همه‌ی ما همواره در زندگی در جنب‌وجوش هستیم، مدام درگیر روزمرگی هستیم و زمان کمی در اختیار داریم تا فعالیت‌هایی را که دوست داریم انجام دهیم، پس در این شرایط زمانیکه بتوانیم آرام بگیریم هرگز رخ نمی‌دهد.

در این کتاب یاد می‌گیرید تا زندگی خود را بپذیرید و در برابر مشکلات مقاومت نکنید. با انتخاب اثر حاضر، شیوه‌ی نگرش شما به جهان اطرافتان تغییر می‌کند. پس با خیالی آسوده مطالعه‌ی کتاب کلیدی به نام تمایل را آغاز کنید.

کتاب کلیدی به نام تمایل برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که در میان هیاهوهای زندگی به دنبال آرامش و حال خوب هستند، می‌توانند از آموزه‌های ارائه شده در این کتاب بهره‌مند شوند.

در بخشی از کتاب کلیدی به نام تمایل می‌خوانیم:

اگر می‌خواهی خودت را یک بازیکن تنیس بنامی، می‌توانی یک راکت و چند تا توپ قرض کنی و بیرون بروی و با راکت به توپ‌ها ضربه بزنی.

اگر می‌خواهی تنیس بازی کنی، یک راکت می‌خری، چند درس یاد می‌گیری و وقتی زمان خالی داشتی، تنیس بازی می‌کنی. اگر می‌خواهی به‌خوبی تنیس بازی کنی، یک مربی پیدا می‌کنی، درس می‌گیری و مداوم تمرین می‌کنی.

اگر می‌خواهی استاد تنیس شوی، یک مربی پیدا می‌کنی، به‌دقت هر جزء از درس‌ها را مشاهده می‌کنی، هر لحظه‌ی ممکن تمرین می‌کنی و تمام زندگی‌ات را به تمرین اختصاص می‌دهی.

زندگی ما به این صورت است؛ چون ما تصمیم گرفته‌ایم این‌طور باشد. ما می‌خواهیم بگوییم "اوه، ولی من زمانی برای توجه کردن ندارم."

اشکالی ندارد.
بهتر است بدانیم چه کسی تصمیم‌ها را می‌گیرد.
زندگی تو فراتر از تو نیست.
به یاد داشته باش فقط وقتی تمرین کن که می‌خواهی تمرین کنی؛ نه به این خاطر که "باید".
نگران نباش...
چیزی برای نگرانی وجود ندارد.
هیچ فوریتی،
هیچ عجله‌ای.
وقتی به‌ اندازه‌ی کافی از سروکله زدن، از رنج کشیدن، از ناراحت بودن خسته شدی،
متوقف خواهی شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلیدی به نام تمایل
نویسنده
مترجمصالح چاکری انصاری
ناشر چاپیانتشارات ارشدان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۲
زبانفارسی
شابک978-622-08-1068-1
موضوع کتابکتاب‌های ادیان، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلیدی به نام تمایل

مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
تو هر کاری تمایل از همه مهم‌تره و دنبال هدف رفتن و ب نتیجه فکر نکردن و با شدیدترین تمایل دنبال ‌پروژهای شخصی رفتن، کتاب خوبیه و یه جورایی چند بار باید بخونی تا درک کنی
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب کلیدی به نام تمایل

برای دریافت کتاب کلیدی به نام تمایل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.