معرفی و دانلود PDF کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها

عکس جلد کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها
قیمت:
12000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها

کامیلا دولابدویر در کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها با استفاده از روش پرسش و پاسخ به ساده‌ترین شکل ممکن، اطلاعاتی نسبتا کامل از تفاوت‌های میان نخستیان و میمون‌ها را در اختیار کودکان قرار می‌دهد.

درباره کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها:

یکی از ساده‌ترین و ملموس‌ترین شیوه‌ها برای آموزش مفاهیم علمی به کودکان استفاده از روش پرسش و پاسخ است که کامیلا دولابدویر (Camilla de la Bedoyere) برای انتقال اطلاعات درباره نخستیان و انواع میمون‌ها از آن بهره گرفته است.

کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها (Monkeys and Apes) علاوه بر این که متن ساده و روانی دارد، با تصاویری جذاب و واقعی همراه شده است تا به کوچکترین کنجکاوی‌های کودکان درباره این گونه‌ی جانوری شگفت انگیز پاسخ بدهد.

کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 7 تا 10 ساله که به مطالب علمی علاقه دارند، آموزنده و مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها می‌خوانیم:

آیا گوریل‌ها ترسناک هستند؟

معمولا گوریل‌ها حیوان‌های آرامی هستند. با این حال آن‌ها می‌توانند در هنگام محافظت از خانواده‌شان درنده باشند. نرها در هنگام نجات اعضای جوان‌تر خانواده‌شان می‌توانند جنگجویان مرگباری باشند.

آیا میمون‌ها و بوزینه‌ها دم دارند؟

میمون‌ها دم دارند،‌ اما بوزینه‌ها دم ندارند. دم به میمون‌ها برای بالا رفتن و نگه داشتن تعادل آن‌ها کمک می‌کند. بوزینه‌ها معمولا بزرگتر از میمون‌ها هستند و مغزهای بزرگتری هم دارند. گوریل‌ها، شامپانزه‌ها (چیمپ ها)، بابون‌ها، اورانگوتان‌ها، گیبون‌ها و انسان‌ها پستاندار هستند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها
نویسنده
مترجممهدی رمضانی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات25
زبانفارسی
شابک978-600-7288-43-6
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها

برای دریافت کتاب میمون‌ها و بوزینه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.