معرفی و دانلود PDF کتاب سوفیا و جشن جادویی

عکس جلد کتاب سوفیا و جشن جادویی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سوفیا و جشن جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سوفیا و جشن جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سوفیا و جشن جادویی

کتاب سوفیا و جشن جادویی به قلم کاترین هاپکا، ماجرای ورود جادوگری حیله‌گر به نام ساشا در یک جشن جادویی را به تصویر می‌کشد که نقشه‌های شومی در سر دارد. سوفیا در این داستان می‌آموزد که نباید به افراد غریبه اعتماد کرد.

موضوع کتاب سوفیا و جشن جادویی چیست؟

شاهزاده خانم سوفیا خیلی هیجان زده است. زیرا او به همراه تمام خانواده‌اش منتظر هستند تا جشن جادویی شروع شود. اما در این میان مهمانی ناخوانده به نام ساشا سر می‌رسد که سوفیا حس خوبی به او ندارد. ساشا یک گردنبند زیبا ظاهر می‌کند و با حیله‌گیری آن را با گردنبند جادویی سوفیا عوض می‌کند.

کتاب سوفیا و جشن جادویی مناسب چه کسانی است؟

کاترین هاپکا (Cathy Hapka) کتاب سوفیا و جشن جادویی (Sofia the first: the enchanted feast) را برای تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به قصه‌های تخیلی و آموزنده به رشته تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب سوفیا و جشن جادویی می‌خوانیم:

سوفیا به دیدن سدریک می‌رود تا ببیند چه برنامه‌ای برای جشن دارد. سدریک عصای جادویی‌اش را تکان می‌دهد و اتاق پر از آینه می‌شود. سوفیا جلوی آینه می‌رود. هر آینه او را در لباسی دیگر نشان می‌دهد. سوفیا با خوشحالی می‌گوید: وای! این خیلی عالیه!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سوفیا و جشن جادویی
نویسنده
مترجمداود سالک
ناشر چاپیانتشارات معیار اندیشه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۷
زبانفارسی
شابک978-600-5462-47-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سوفیا و جشن جادویی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سوفیا و جشن جادویی

برای دریافت کتاب سوفیا و جشن جادویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.