معرفی و دانلود کتاب صوتی فرمانروایی ذهن

عکس جلد کتاب صوتی فرمانروایی ذهن
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرمانروایی ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرمانروایی ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فرمانروایی ذهن

وحیدرضا حاجیوندی در کتاب صوتی فرمانروایی ذهن، به شما کمک می‌کند تا افکار منفی و آسیب‌زا را از بین ببرید و با مدیریت ذهن‌تان، زندگی لذت‌بخشی را برای خود رقم بزنید. تمامی مفاهیم و تجارب به کار رفته در این کتاب در قالب چند داستان کوتاه ارائه می‌شود.

درباره کتاب صوتی فرمانروایی ذهن:

همه افراد در طول زندگی‌شان با شکست، ناامیدی و سرخوردگی مواجه شده‌اند و بی‌هدف و سردرگم در مسیر زندگی حرکت کرده‌اند. با این حال همه دوست دارند تا از این وضعیت خارج شوند و با توسل به قدرت درونی خود به جنگ مشکلات روند. اما راهکار بهتر این است که پیش از مبتلا شدن به چنین وضعیتی، از آن پیشگیری شود. کتاب فرمانروایی ذهن (The kingdom of the mind) در قالب چهار داستان انگیزشی و الهام‌بخش به شما کمک می‌کند تا به نظم ذهنی برسید و یک بازنگری صحیح و مثبت در افکار و نیات و رویاهای خود بکنید.

همچنین برای مدیریت ذهن خود و داشتن یک زندگی باکیفیت، مراقبت از خود لازم است. چراکه داشتن زندگی خوب و حتی مرگ خوب هم همگی هنری‌ست که باید آن را بیاموزید.

کتاب صوتی فرمانروایی ذهن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید بر قدرت ذهن خود تسلط یابید و آن را مدیریت کنید، داستان‌های آموزنده و الهام‌بخش این کتاب صوتی می‌تواند راهنمایی مناسب برایتان باشد.

در بخشی از کتاب صوتی فرمانروایی ذهن می‌شنویم:

از مرد آرمانی پرسیدم آیا این همان کشتی احمق‌های معروف نیست و او گفت چرا؟ اما من به آن کشتی احمق‌ها نمی‌گویم. چون این‌ها احمق نیستند، بلکه مشکلات زندگی و محیط بد این افراد را به‌سوی این کارها کشیده است. در حال صحبت با مرد آرمانی بودم که ناگهان کشتی شروع به چرخش کرد و مثل یک بالن یا شاید هم هلیکوپتر به پرواز درآمد. ترس تمام وجودم را گرفته بود. از مرد آرمانی پرسیدم چرا کشتی به چرخش افتاد؟ و او گفت وقتی در دام عادتی بیفتی، مثل این کشتی چرخان در آن خواهی بود و شاید تا آخر عمر معتاد عملی شوی که تو را از زندگی سالم به دور کند. این می‌تواند شامل همه عادات بد هم باشد.

از او خواستم که توضیح دهد چگونه می‌توان از این کشتی خارج شد و او بلافاصله گفت هر عادت بدی آرام می‌آید و باید آرام هم بیرون برود بنابراین بهتر است که با آگاهی و آرامش از دام این عادات بد بیرون بیاییم و تو اکنون می‌توانی با تفکرت چرخش این کشتی را آرام کنی تا از آن پیاده بشویم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
56 دقیقه
فرمانروایی ذهن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فرمانروایی ذهن
نویسنده
گویندهوحیدرضا حاجیوندی
ناشر چاپیانتشارات فرهنگستان ادب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فرمانروایی ذهن

mahsa rezaei
۱۴۰۱/۱/۳۱
بهتر از این نیست عالی‌ و مفید کاربردی
عباس
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
کتاب بسیار زیبا و تاثیرگذاری است
Behzad Torabi
۱۴۰۰/۹/۲۴
خیلی ضعیف بود و گوینده هم بد میخوند
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فرمانروایی ذهن

برای دریافت کتاب صوتی فرمانروایی ذهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.