معرفی و دانلود کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت

عکس جلد کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت
قیمت:
19000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت

کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت نوشته‌ی ریچارد شریدان به شما می‌آموزد که به عنوان یک رهبر به اصالت و خلاقیت فردی دیگران اهمیت بدهید و در حالی که کسب و کار را به سوی پیشرفت می‌برید، انگیزه و تعامل کارکنان خود را حفظ کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی:

ممکن است شما هم صبحی بیدار شوید و با ترس به روز کاری خود فکر کنید، ریچارد شریدان (Richard Sheridan) زمانی دقیقاً در چنین موقعیتی قرار داشت. این نویسنده در شرکت اینترفیس سیستمز کار می‌کرد و مدیر بخشی از آن بود اما به‌ حدی از کار خود می‌ترسید که قبل از رسیدن به محل کار از مسیر اصلی منحرف می‌شد و وقتی به خود می‌آمد که دیگر خارج از شهر بود.

شریدان پس از مدتی به این نتیجه می‌رسد که باید به عنوان رهبر نشاط داشته باشد و در ادامه او تمایل داشت کارکنانش شادی واقعی را در محل کار تجربه کنند. در نهایت توانست این رویا را در شرکت خود به حقیقت تبدیل کند. میکروبوک مدیر شادی شرکت (Joy, Inc) نیز درباره‌ی شیوه‌ی رهبری شریدان در شرکت خودش است. این کتاب صوتی نشان می‌دهد که چگونه هر سازمانی می‌تواند با روش‌های بهتر تیمی پرشورتر داشته باشد و نتایج بهتر، پایدارتر و سودآوری را به دست آورد.

کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید به مدیری موفق تبدیل شوید و دنیای تجارت به سود برسید، شنیدن این میکروبوک را از دست ندهید.

نکوداشت کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت:

- یک کتاب راهنما تا به عنوان یک رهبر بدانید چگونه می‌توانید در حالی که کسب و کار خود را با سودآوری رشد می‌دهید، افراد خود را نیز به سوی پیشرفت سوق دهید و با آن‌ها تعامل خود را حفظ کنید. (Forbes. com)

- کتاب مدیر شادی شرکت درباره‌ی روشی سازماندهی کار به شمار می‌آید و نتیجه‌ی آن به حدی منطقی، کارآمد و پرسود است که باید تعجب کنید که چرا همه این کار را نمی‌کنند. (Bo Burlingham)

در بخشی از کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت می‌شنویم:

آیا در محل کار خود واقعی‌تان را نشان می‌دهید یا شخصیتی متفاوت در اداره و خانه دارید؟ مردم زیادی احساس می‌کنند نمی‌توانند در محل کار خود واقعی‌شان باشند. زمانی سازمانی غیرانتفاعی به نام الیس پلیس از شرکت مرنلو بازدید کرد تا تجاربش را در اخیار قرار دهد. این سازمان به جوانان کمک می‌کند تا رنج از دست دادن یکی از اعضای خانواده‌ی‌شان را بروز دهند.

یکی از تمرین‌هایی که در این‌جا انجام می‌شود، استفاده از ماسک پلاستیکی سفیدرنگی است که احتمالاً در مهمانی بالماسکه دیده باشید. به نوجوانان گفته می‌شود که روی ماسک از احساساتی بنویسند که باد دیگران درباره‌ی آن‌ها صحبت می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
30 دقیقه
میکروبوک مدیر شادی شرکت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت
نویسنده
مترجمزهرا احمدی
گویندهندا پوریان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت

برای دریافت کتاب صوتی میکروبوک مدیر شادی شرکت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.