معرفی و دانلود کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه

عکس جلد کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه

کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه نوشته‌ی آنا اوبیولز، از مجموعه کتاب‌های در راه مدرسه، فرهنگ و آداب و رسوم کشور هندوستان را به کودکان می‌آموزد.

موضوع کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه (India On the Way to School) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسر هفت ساله‌ای به نام رَمجِد است که چشم‌های قهوه­‌ای تیره دارد و در هندوستان زندگی می‌کند. رَمجِد هر روز ساعت 6 صبح از خواب بیدار می‌شود تا به مدرسه برود. او قبل از رفتن، صبحانه می‌خورد و تالی که مادرش تهیه کرده را برمی‌دارد. تالی در حقیقت مخلوطی از انواع غداها مانند برنج و سبزیجات است که معمولاً آن را در کاسه‌های کوچک روی یک سینی بزرگ تهیه می‌کنند. در کشور هندوستان، مردم از کارد و چنگال استفاده نمی‌کنند. رمحد نیز با دست راستش غذا می‌­خورد و هیچ‌گاه با دست چپ این کار را نمی‌کند! چون با دست چپ غذا خوردن یک حرکت بی‌­ادبانه در هندوستان به شمار می‌آید.

کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. این کتاب فرهنگ کشور هندوستان را برای کودکان به تصویر می‌کشد.

در قسمتی از کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه می‌شنویم:

اون‌ها به یک تقاطع با تعداد زیادی خیابون رسیدند. رَمجِد نمی‌تونست از بین اون همه دوچرخه، کالسکه‌های چینی، گاوها، مردم و ماشین‌ها عبور کنه. خوشبختانه جی‌جی رو توی این مواقع داشت. میمون حس شیشمی داشت که بهش نشون میداد کجا و چه زمانی می‌تونه عبور کنه.

بعد از اینکه بالاخره تشخیص داد که باید از تقاطع رد بشن، خیابون مورب رو انتخاب و از جلوی یک سینمای بزرگ عبور کردند. رَمجِد عاشق تماشا کردن پوستر‌های نقاشی شده‌ای بود که هر هفته عوض می‌شدند. اون در حالی که با خوشحالی از کنارشون رد می‌شد، برای خودش از روی نقاشی‌ها، یک داستان می‌ساخت.

از کنار یک سری آدمی که در حال اجرا بودند عبور کرد. یک نوازنده داشت وینا (Veena) که یک ساز سنتی هندی با 7 سیم بود می‌نواخت. سال‌های زیادی زمان میبره تا کسی بتونه به خوبی این ساز رو بنوازه. چند تا عروسک خیمه شب بازی هم همزمان با ریتم آهنگ در حال حرکت بودند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
هندوستان، در راه مدرسه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه
نویسنده
مترجمکوثر خدامی
گویندهنفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه

برای دریافت کتاب صوتی هندوستان، در راه مدرسه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.