معرفی و دانلود کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی

عکس جلد کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی
قیمت:
۹۹۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی

کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی نوشته موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی، شما را با فوت و فن‌های دستیابی به موفقیت آشنا می‌کند و راهکارهایی عملی برای این منظور ارائه می‌هد.

در این کتاب این‌گونه عنوان شده که سهم بیشتر موفقیت از آنِ کسانی است که عاشق هستند. اما سؤال این است که چطور می‌توان عاشق بود و به موفقیت رسید؟ در این اثر شما با نکات ریز و جزئیات مسیر موفقیت آشنا می‌شوید، نکاتی که تا به حال در هیچ کتابی آن را نخوانده‌اید.

آیا تاکنون از خودتان پرسیده‌اید برای دستیابی به موفقیت شخصی و شغلی باید چگونه عمل کنید؟ رسیدن به موفقیت و مسئولیت‌پذیری سخت نیست، اما باید اصول و قوانینی را برای رسیدن به آن رعایت کنید، از جمله امیدوار بودن و امید داشتن به آینده که از پایه‌های اصلی موفقیت است.

در این راه باید اطلاعات خود نسبت به حرفه‌ی مورد علاقه‌تان را افزایش دهید. در دنیای امروز دستیابی به اطلاعات اغلب از طریق اینترنت انجام می‌شود، اما بهتر است در هر حوزه‌ای که قصد موفقیت در آن را دارید تحصیلات مربوط به آن را نیز کسب کنید؛ زیرا برترین مدیران کسانی هستند که با دانش روز جلو می‌روند.

اگر می‌خواهید در حیطه کاری خود موفقیت روزافزون داشته باشید بهتر است در رفتار خود نیز تجدیدنظر کنید و تغییراتی در آن اعمال نمایید و رفتار خوبی با همکارانتان داشته باشید تا بتوانید اعتمادشان را نسبت به کارهای خود به دست آورید.

از دیگر نکات مهم در موفقیت احترام به دیگران است که نقطه عطفی برای همه امور تلقی می‌شود. مهربانی کردن و مثبت‌اندیشی نسبت به آن‌ها، سکوت به موقع، گوش کردن به سخن افراد و در نهایت اینکه دعا و شکرگزاری از مهم‌ترین عوامل دستیابی به موفقیت هستند.

همچنین باید تلاش کرد که چه در محیط کار و چه در منزل تا جایی که ممکن است خودتان را از غم، غصه و اندوه دور کنید و لحن خود را نیز در رابطه با همسر و فرزندانتان تغییر دهید و کاری کنید که نه فقط برای خانواده آرامش را به ارمغان بیاورید بلکه محیط خانواده بیش از پیش گرما داشته باشد. در آخر اینکه سعی نکنید همه جا و نزد هر فردی در رابطه با هر چیزی اظهارنظر کنید.

در بخشی از کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی می‌شنویم:

موفقیت دشوار نیست. اغلب انسان‌ها به راحتی به موفقیت نمی‌رسند. در واقع بیشتر مردم تمام عمر تلاش می‌کنند تا موفق باشند. خیلی‌ها نیز به این منظور به کارهای نادرست دست می‌زنند که بی‌شک به موفقیت راستین نمی‌انجامد. نمونه‌هایی از این گونه افراد را در اطراف خود می‌بینید.

ورزشکارانی که از استروئیدها یا دیگر داروهای انرژی‌زا استفاده می‌کنند. سیاست‌مدارانی که به کارهای غیراخلاقی چون زنا یا رشوه‌خواری دست می‌زنند و شمار روزافزاون گروه‌های تبهکاران. تمام این خلاف‌ها و رفتارهای زشت برای رسیدن به موفقیت صورت می‌گیرد. شگفت آنکه اغلب کسانی که به این کارها روی می‌آورند به طور کلی موفق هستند اما بیشتر می‌خواهند. با تمام این‌ها موفق شدن دشوار نیست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
فهرست و مقدمه
۵۸ دقیقه
چهارراه عاشق زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی
نویسنده،
گویندهسهیل شیراز
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۹۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی

Morteza Salimi
۱۴۰۱/۱/۱۶
گوینده صداش جذاب نبود، و کتاب نیست بیشتر نقل قول هست و نویسنده هیچی نداره بگی, حداقل میتونست, این مطالبو بخونه نظر خودشو کتاب کنه اون جذاب تر بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی

برای دریافت کتاب صوتی چهارراه عاشق زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.