معرفی و دانلود کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید

عکس جلد کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید
قیمت:
۲۱۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید

در هر سطحی می‌توان دشواری‌ها را به فرصت‌هایی برای رشد تبدیل کرد. فقط کافی است به راهکارهایی که جیمز کوزس و باری پزنر در کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید ارائه می‌کنند عمل نمایید. با شنیدن این کتاب به رهبری نمونه تبدیل می‌شوید و می‌توانید از چالش‌های سخت به‌راحتی عبور کنید.

درباره کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید:

چالش‌ها و مشکلات برای هرکسی که رهبری یک تیم یا کسب‌وکار را بر عهده دارد به وجود می‌آید. در طی سال‌های اخیر، بسیاری از کسب‌وکارها با مواردی همچون اخراج اعضا، میزان فروش ناامیدکننده و ورشکستگی مواجه شده‌اند. جیمز کوزس و باری پزنر در زمان انجام تحقیقات خود در این زمینه از هزاران رهبر کسب‌وکار خواستند تا ویژگی‌های رهبری خود را به بهترین شکل توصیف کنند.

بسیاری از افراد ادعا کردند بهترین لحظات برای آن‌ها زمانی بود که بحرانی را تجربه می‌کردند. این موضوع نشان می‌دهد با تبدیل ناملایمات به فرصت‌ها در هر شرایطی می‌تواند باعث رسیدن شما به موفقیت شود. این محققان با استفاده از نتایجی که از تحقیقاتشان حاصل شد، در کتاب گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید (Turning Adversity Into Opportunity) مجموعه‌ای از استراتژی‌های عملی را در اختیار شما قرار داده‌اند تا با کمک آن‌ها به یک رهبر خارق‌العاده تبدیل شوید.

با کمک راهنمایی‌های این کتاب می‌توانید از سختی‌ها شروعی جدید بسازید و از این طریق از چالش‌های مهم خود به بهترین شکل عبور کنید. نویسندگان کتاب حاضر به شما کمک می‌کنند تا بدون توجه به شرایط موجود، فرصت‌های جدید را پیدا کرده و با استفاده از آن‌ها در کسب‌وکار خود تفاوت ایجاد کنید. آن زمان است که قادر خواهید بود به کار خود استحکام ببخشید و سازگاری با دیگران را یاد بگیرید.

کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید مناسب چه کسانی است؟

اگر به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار قصد دارید پیشرفت کنید و در زمان‌های بحرانی همچون یک مدیر و رهبر حرفه‌ای به‌خوبی چالش‌ها را پشت سر بگذارید، راهکارهای ارائه شده در این کتاب صوتی به شما کمک زیادی می‌کند.

نویسندگان کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید را بیشتر بشناسیم:

جیمز کوزس (James M. Kouzes) و باری پزنر (Barry Z. Posner) از نویسندگان به نام آمریکایی هستند که تاکنون توانسته‌اند کتب و مقالات زیادی درباره رهبری و شیوه‌های مدیریت بنویسند. کتاب «چالش رهبری» آن‌ها با بیش از دو میلیون نسخه چاپ در دنیا یکی دیگر از آثار مشهور و پرطرفدار این دو نویسنده است.

تحقیقات گسترده‌ای بر روی کتاب‌های آن‌ها انجام شده و بیش از 500 رساله دکترا و مطالعات دانشگاهی بر اساس آثار اصلی کوزس و پزنر ساخته شده است. جیمز کوزس نه‌تنها یک محقق برجسته در زمینه رهبری به شمار می‌رود، بلکه وال‌استریت ژورنال نیز از او به‌عنوان یکی از دوازده معلم برتر اجرایی در ایالات متحده نام برده است.

جیمز کوزس و باری پزنر همچنین جایزه برجسته مشارکت و یادگیری در کار در سال 2009 را دریافت کردند که از طرف انجمن آموزش و توسعه آمریکا (ASTD) به آن‌ها اهدا شد.

در بخشی از کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید می‌شنویم:

اگر قرار بود فهرستی از رهبران تاریخی را که قبولشان دارید ارائه دهید، شرط می‌بندیم وجه اشتراک همهٔ آن‌ها این است که به چیزی معنادار پایبندند. آن‌ها آدم‌هایی هستند پایبند به اصول اخلاقی محکم. چیزهایی را که برایشان اهمیت دارد خوب می‌شناسند و برای آن‌ها ارزش قائل‌اند. ارزش‌ها و باورهایی قوی دارند که اشتیاق و پایبندی اخلاقی آن‌ها و دیگران را افزایش می‌دهد.

آن‌ها به چیزی که اهمیت دارد تعهد کامل دارند. «رادو باسو» که بعد‌ها مدیرعامل شرکت «ساپورت سافت» شد می‌گوید: «اگر ارزش‌های خود را بشناسید و کارهایتان نظم داشته باشد، سختی کار ارزش خواهد داشت. چالش‌ها، سختی‌ها و گرفتاری‌ها باعث می‌شوند با خودتان رودررو شوید. به شکلی سخت و تند به شما یادآوری می‌کنند چه چیزهایی برایتان اهمیت و ارزش دارد و هدفتان چیست.»

بسیاری از آدم‌ها، تهدیدها و خطرات زندگی و حتی شرایط دردناک را تجربه کرده و راه‌هایی را یافته‌اند که باقدرت و اراده با آن‌ها برخورد کنند. یکی از این تجربیات مربوط است به رندی پاچ، دانشمند علوم کامپیوتر که آخرین و معروف‌ترین سخنرانی خود را دانشگاه کارنگی ملانوسیتی ایراد کرد که توجه جهانیان به آن جلب شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۸ دقیقه
پیشگفتار
۷ دقیقه
شیوهٔ شماره یک: موقعیت را گسترش دهید
۹ دقیقه
شیوهٔ شماره دو: حکم را نقض کنید
۱۰ دقیقه
شیوهٔ شماره سه: به چیزی که اهمیت دارد تعهد کامل داشته باشید
۱۵ دقیقه
شیوهٔ شماره چهار: مسئولیت تغییر را به عهده بگیرید
۸ دقیقه
شیوهٔ شماره پنج: به دیگران هم مسئولیت بدهید
۱۳ دقیقه
شیوهٔ شماره شش: نشان دهید که مسئول هستید
۶ دقیقه
نتیجه: از هر فرصتی برای ایجاد تغییر باید استفاده کرد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید
نویسنده،
مترجمعلی هداوند
گویندهفریبا فصیحی تاش
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۲۱۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید

Nahid Rakhshani
۱۴۰۰/۱۲/۷
فک میکردم محتوا مرتبط تر باشه با عنوان واینکه منظور از گرفتاری، قابل تعمیم به کل جامعه، ولی همش در حال توضیح در مورد اینه که یه مدیر در این موقعیت این کارو انجام میده در آن موقعیت آن کار
بعد انقد ریتم خوانش کتاب یکنواخته که تو حتی اگه بخوای از همین کتابیم که دوسنداشتی استفاده کنی، امکانشو نداری،
Ahmadzobidi
۱۴۰۱/۶/۱۵
از سختی‌ها درس عبرت بگیر نه عقده.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید

برای دریافت کتاب صوتی گرفتاری‌ها را به فرصت تبدیل کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.