معرفی و دانلود کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

عکس جلد کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

آنتونی رابینز در کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز، به شما کمک می‌کند تا با به کارگیری قدرت درون‌‌تان، رویاها و آرزوهای شخصی خود را به واقعیت تبدیل کنید و با انجام تمرین‌هایی کاربردی به موفقیت شغلی و شخصی نزدیک شوید.

درباره کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز:

آیا رسیدن به آرزوها آسان است؟ آیا می‌توان با استفاده از قدرت درون و انجام تمرین‌هایی به موفقیت و آینده‌ای عالی رسید؟ کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز (Unlimited Power) به شما می‌آموزد که چرا همه نمی‌توانند به خواسته‌های خود برسند و شما چگونه می‌توانید با اعتماد به نفسی بالا، یک انقلاب درونی ایجاد کنید و قدم در راه موفقیت و زندگی بهتر بگذارید.

در واقع همه نیاز دارند تا یک مربی و راهنما، مسیر را به آن‌ها نشان دهد و با تشویق و روحیه‌دهی مناسب، به جنگ با مشکلات بروند؛ کسی که قدرت درونی افراد را رها کند و برنامه عملی خوبی پیش روی‌شان بگذارد؛ چون بیشتر مردم نمی‌دانند که از زندگی چه چیزی می‌خواهند. اما بدتر از آن کسانی هستند که می‌دانند، اما فعالیتی برای رسیدن به هدف خود انجام نمی‌دهند و بدون هیچ تلاشی فقط منتظر و امیدوار هستند تا به چیزهایی که دوست دارند برسند.

کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز، همان چیزی‌ است که به دنبالش هستید و می‌توانید به آن اعتماد کنید؛ چرا که با شنیدن این راهنما یاد می‌گیرید که قدرت شخصی خود را آزاد کنید، سرنوشت خود را شکل دهید، آنچه را که می‌خواهید به دست آورید، منابع موفقیت و شکست زندگی‌تان را بشناسید، هدف گذاری کنید تا آینده جذاب داشته باشید، نبوغ مالی درون خود را آزاد کنید تا به ثروت برسید، ترس‌ها را به اعتماد به نفس تبدیل کنید، به سلامتی روح و جسم‌تان اهمیت بدهید و در نهایت خودتان را برای یک موفقیت کامل آماده کنید چون زمان عمل کردن فرا رسیده است.

کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر آرزوی موفقیت و پیشرفت شخصی دارید و می‌خواهید با اعتماد به نفسی بالا از پس تمامی مشکلات بربیایید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

آنتونی رابینز را بیشتر بشناسیم:

بیش از 30 سال است که شور درونی و تلاش بی‌وقفه‌ی آنتونی رابینز (Tony Robbins) به مردم کمک کرده تا از سطح عادی زندگی خود فراتر بروند و نسبت به گذشته خود با هر میزانی موفق‌تر شوند؛ تغییر و موفقیتی که در امور تجارت، روابط عاطفی، خانواده، امور مالی، بهداشت و ... اتفاق افتاده است.

رابینز از طریق کتاب‌ها، برنامه‌های صوتی، محصولات بهداشتی، سمینارهای زنده و مربیگری شخصی به بیش از 50 میلیون نفر در بیش از 100 کشور جهان کمک کرده تا زندگی و تجارت خود را تغییر دهند. او سرنوشت عجیب و هیجان‌انگیزی داشته؛ چرا که هم با روسای جمهور کشورها ملاقات کرده، هم با قهرمانان دنیای سرگرمی و ورزش و تجارت. البته فعالیت‌های او به این حوزه‌ها محدود نمی‌شود و علاقه شخصی به صاحبان مشاغل کوچک، والدین و دانش‌آموزان هم دارد.

آنتونی رابینز که اکنون 60 سال دارد، سال‌هاست که در امور انسان دوستانه و خیریه نیز فعالیت می‌کند و بنیادی به نام خودش تاسیس کرده؛ با هدف کمک به جوانان، بی‌خانمان‌ها، گرسنه‌ها، زندانیان، سالخوردگان و زندانیان. در واقع او اعتقاد دارد اگر ما به اندازه کافی نعمت داشته باشیم که به فرصت‌های اقتصادی و ثروت منجر شود، پس به همان اندازه نیز می‌توانیم آن را به دیگران منتقل کنیم چون از کسانی که چیزهای زیادی دارند، انتظار بیشتری می‌رود.

کتاب‌ها و مقالات متعددی همچون غول درون (1993) از رابینز به چاپ رسیده که همگی در حوزه موفقیت، خودیاری و بهبود شرایط کسب‌وکار افراد است و جز پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های جهان بوده‌اند.

در ادامه جملاتی از آنتونی رابینز را می‌خوانید:

- سعی نکنید کامل باشید بلکه فقط یک نمونه عالی از انسان باشید.
- اگر نمی‌توانی، باید انجام دهی و اگر باید انجام دهی پس حتما می‌توانی.
- زندگی را کاملاً زندگی کنید در حالی که هنوز زنده‌اید. همه چیز را تجربه کنید؛ مراقب خود و دوستان‌تان باشید؛ لذت ببرید؛ دیوانه باشید؛ عجیب باشید.
- من به این باور رسیده‌ام که تمام شکست و ناامیدی گذشته برای من سخت بوده اما انگار پایه و بنیانی شد برای درک جدید من از زندگی امروز که باید از آن لذت ببرم.

در بخشی از کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز می‌شنویم:

من تمامى موفقیت زندگى‏ام را مدیون یک توانایى عمده مى‏دانم. توانایى در «مدیریت احساس». من آموخته‏ام که چگونه مى‏توانم احساسات‏ام را کنترل کنم و هر روز خود را موظف مى‏دانم که براحساس‌هایم احاطه داشته باشم. افراد معدودى داراى چنین توانایى‏اى هستند. اغلب مردم از قدرت خود استفاده نمى‏کنند زیرا احساسات ناخوشایند به آن‌ها اجازه‏ى بهره گرفتن از قدرت‏شان را نمى‏دهد.

با کنترل احساسات مى‏توان تمام قابلیت‏هاى وجودى را افزایش داد؛ قابلیت انعطاف، انرژى جسمانى و حرکت و تنفس. براى به دست آوردن توانایى کنترل احساس باید خود را براى طرح سؤلات قدرت‏بخش شرطى کرد؛ سؤلاتى که فکر ما را بر تعالى، خوشى، لذت و موفقیت متمرکز مى‏کند.

میان شما و کسى که به عنوان الگوى موفقیت برگزیده‏اید تفاوتى وجود ندارد جز اینکه او مى‏تواند از فکر و جسمش، بى هیچ محدودیتى استفاده کند زیرا آموخته است چگونه بر احساسات‏اش احاطه داشته باشد. شاید این کار را کاملاً ناآگاهانه انجام دهد، اما مهم این است که مى‏تواند از این توانایى بهره بگیرد. خیلى‏ها هستند که توانایى به پایان رساندن کارهاى بزرگ را دارند، بدون اینکه چگونگى انجام آن را آموخته باشند. به خاطر داشته باشید هرچه بدان توجه کنیم، فکر خود را بر آن متمرکز نماییم و تلاش کنیم هر روز درباره‏اش فکر کنیم، به صورت باورى قدرتمند در مغزمان نقش خواهد بست. اهمیتى ندارد آنچه فکر خود را بر آن متمرکز مى‏کنید تا چه اندازه نامتحمل به نظر برسد، همین که تمام فکر شما را به خود معطوف کرده است باعث مى‏شود هر روز بیشتر از روز پیش براى آن تلاش کنید. هر روز با روز قبل متفاوت‏تر خواهید شد و هر روز به آنچه مى‏خواهید نزدیک‏تر خواهید گردید زیرا فکر و جسم‏تان در اختیار آن قرار گرفته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۸ دقیقه
هفته اول - روز اول: قدرت درونی
۲۶ دقیقه
روز دوم: نیروهای کنترل کننده زندگی - بخش یک
۲۸ دقیقه
روز دوم: نیروهای کنترل کننده زندگی - بخش دو
۳۵ دقیقه
روز سوم: حلقه‌هاى ارتباطى
۲۸ دقیقه
روز چهارم: NLP، کلید طلایى تغییر - بخش یک
۳۰ دقیقه
روز چهارم: NLP، کلید طلایى تغییر - بخش دو
۲۷ دقیقه
روز پنجم: رسیدن به خواسته‌هاى خود -بخش یک
۳۰ دقیقه
روز پنجم: رسیدن به خواسته‌هاى خود -بخش دو
۳۶ دقیقه
هفته دوم - روز ششم: تکنولوژی پیشرفت - بخش یک
۳۲ دقیقه
روز ششم: تکنولوژی پیشرفت - بخش دو
۴۴ دقیقه
روز هفتم: راز موفقیت
۴۶ دقیقه
روز هشتم: باورهای خود را تغییر دهید
۲۶ دقیقه
روز نهم: تنظیم اهداف
۲۷ دقیقه
روز دهم: یک فهرست کامل برای موفقیت
۲۸ دقیقه
هفته سوم: روز یازدهم: عادت‌ها
۴۲ دقیقه
روز دوازدهم: شرط موفقیت
۳۹ دقیقه
روز سیزدهم: موفقیت مالى
۲۸ دقیقه
روز چهاردهم: نحوه‌ى کنترل ثروت - بخش یک
۱۹ دقیقه
روز چهاردهم: نحوه‌ى کنترل ثروت - بخش دو
۳۰ دقیقه
روز پانزدهم: روز پانزدهم: رها کردن ترس - بخش یک
۲۳ دقیقه
روز پانزدهم: روز پانزدهم: رها کردن ترس - بخش دو
۲۹ دقیقه
هفته چهارم: روز شانزدهم: کارشکنى در کار خود - بخش یک
۳۲ دقیقه
روز شانزدهم: کارشکنى در کار خود - بخش دو
۳۸ دقیقه
روز هفدهم: جسم سالم
۳۸ دقیقه
روز هجدهم: روابط موفق
۲۳ دقیقه
روز نوزدهم: رویارویى با مشکلات
۳۷ دقیقه
روز بیستم: موفقیت جاودان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

HSM 5
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
بهترین کتابی که تا حالا خوندم این کتاب یه راهنمای واقعی هست برای کسانیکه میخوان از شر مشکلاتشون خلاص شن و به موفقیت و ارامش برسن فوق مفید خواهد بود شدیدا توصیه میکنم برای تغییر نگرشتون به سمت دید مثبت حتما ازین کتاب استفاده کنید
Soheil Alipour
۱۴۰۰/۱۱/۱۱
کتاب بسیار مفیدی است، که البته عمل کردن به آن برخلاف گفته‌های نویسنده کتاب به هیچ عنوان ساده نیست. هنوز نتونستم به دستورالعمل‌های آن به طور کامل عمل کنم. اگر به دنبال یک چالش برای خودتان هستید این کتاب می‌تونه براتون مفید باشه.
زهرا هاشمی
۱۴۰۰/۱۰/۱۵
توصیه می‌کنم بعد از تمام کردن ۲۰ روز دوباره از اول کتاب را گوش دهید تا راه حلها در ذهنتان تثبیت شود.
صدای گوینده بسیار گرم و مسلط بر متن بود. 👍
مهوش مولودی
۱۴۰۰/۱۱/۴
این کتاب خیلی عالی وکاربردیه مدتی بود خریده بودم ومیلی به خوندنش نداشتم ولی بالاخره شروع کردم گوش دادن عالیه واقعا حتما بگیریدوگوش کنید
غلام رضا قنبری
۱۴۰۰/۵/۳
این کتاب یکی از بهترین‌های آنتونی رابینز است گویی چکیده تمام راهکارهای موفقیت را در این کناب ارائه داده است بسیار کتاب ارزشمندی است
Zohre Karbalaeizadeh
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
نظراتش بسیار کاربردی ومن مطالعه این کتاب رابارها
توصیه میکنم آرزوی موفقیت روز افزون برای همه رهپویان
Mahsa Rezaie
۱۴۰۰/۵/۲۵
تقریبا خلاصه‌ای از به سوی کامیابی (آنتونی رابینز) که 4جلده، هست
مجذوب کنندست و عالی
ماندانا محمدی
۱۴۰۰/۲/۲۳
فوق العاده بود هم متن کتاب و هم گوینده که بسیار مسلط و صدایی تاثیر گذار دارد.
مهدی عبدالغنی
۱۴۰۱/۱/۱۸
سلام
بنظرم خیلی کلی گویی شده بود واصل موضوع تشریح داده نشد
سید ابوالفضل موسوی
۱۴۰۰/۱۲/۵
مطمعن هستم اگر کسی تمرینات رو انجام بده فوق العاده تاثیرش رو میبینه
مانیا راعی
۱۴۰۰/۷/۱۰
بسیار عالی
همانطور که از آنتونی رابینز انتظار میرفت
صدای گوینده هم عالی بود
said jamshidy
۱۴۰۰/۵/۲۵
سعید جمشیدی
واقعا اثر ارزشمند و قابل ستایشیه
علی امینی
۱۴۰۰/۵/۱
بی نظیره عالیه این کتاب مخصوصا این گوینده
M Saba
۱۴۰۱/۱/۹
کتاب بسیار مفیدی هست باعث تغییرات بزرگی در زندگی میشه
فرحناز صف آرایی فرد
۱۴۰۱/۱/۹
ممنون از کتابراه. من خواندن این کتاب رو به همه پیشنهاد میدم
مشاهده همه نظرات ۳۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز

برای دریافت کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.