معرفی و دانلود کتاب صوتی سرگذشت کانکوش

عکس جلد کتاب صوتی سرگذشت کانکوش
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت کانکوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سرگذشت کانکوش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سرگذشت کانکوش

کتاب صوتی سرگذشت کانکوش نوشته میم ونتورا، داستانی واقعی خانواده‌ای است که در حین فرار از عراق و پناهنده شدن در اروپا گربه خود را گم می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی سرگذشت کانکوش چیست؟

داستان گم شدن این گربه به قدری همه دنیا را دربرگرفت که حتی در شبکه‌های اجتماعی هم برای پیدا شدن صاحب گربه کمپین‌های حمایتی بسیاری ایجاد شد.

آسمان سیاه و تاریک بود و موج‌های بزرگ دریای اژه به بدنه قایق پلاستیکی برخورد می‌کردند. افراد حاضر بر روی قایق، برای گرم ماندن در هوای سرد ماه نوامبر به یکدیگر چسبیده بودند. اغلب آن‌ها جلیقه نجات به تن داشتند و تعداد زیادی هم نوزاد و بچه کودکشان را در آغوش گرفته بودند.

یکی از خانواده‌هایی که در آن شب سرد در سال 2015 سوار قایق شده بودند، یک زن بیوه عراقی، به همراه پنج بچه‌اش بود. آن‌ها از خانه‌شان در موصل عراق، فرار کرده بودند. در شهرشان تانک‌ها و سربازهای اسلحه به دست، مدام در خیابان‌ها بودند و صدای انفجار بمب‌ها و تیراندازی از همه نقاط شهر به گوش می‌رسید.

کتاب صوتی سرگذشت کانکوش برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای گروه سنی 9 تا 15 سال بسیار هیجان‌انگیز و جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی سرگذشت کانکوش می‌شنویم:

درست زمانی که خانواده‌ی کانکوش، توی جای امنی از ساحل مستقر شدن، متوجهِ رفتنِ اون شدن.

با روشن شدن هوا، کانکوش خودش رو توی یک روستای ماهی‌گیری توی جزیره لِسوس یونان پیدا کرد. پشم‌های تنش که همیشه سفید و تمیز بودن، الان خیس و شنی شده بود و شدیداً گرسنه بود. هیچ کدوم از خیابون‌ها و ساختمون‌ها به نظرش آشنا نمی‌اومدن و نمی‌تونست خانواده‌اش رو پیدا کنه.

گربه‌های وحشی توی دهکده راه می‌رفتن و گاهی ماهی‌گیرهای محلی و مغازه‌دارها براشون غذا می‌ریختن. کانکوش، توی حیاط یک کافه، یه کمی غذای خشکِ گربه پیدا کرد، اما همین که خواست شروع به خوردن کنه، گربه‌های دیگه دندون‌هاشون رو بهش نشون دادن و خرخر کنان، با پنجه‌های تیزشون بهش حمله‌ور شدن و اون مجبور به فرار شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
سرگذشت کانکوش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سرگذشت کانکوش
نویسنده
مترجمسارا مسعودی ثابت
گویندهمهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سرگذشت کانکوش

Elham Kh
۱۴۰۰/۱۲/۹
خوب بود ولی خیلی زمانش کم بود
ROBLOX ROBOX
۱۴۰۰/۱۲/۲
خوب بود من خوشم اومد
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سرگذشت کانکوش

برای دریافت کتاب صوتی سرگذشت کانکوش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.