معرفی و دانلود کتاب صوتی الفبای تغییر

عکس جلد کتاب صوتی الفبای تغییر
قیمت:
۴۴۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الفبای تغییر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الفبای تغییر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی الفبای تغییر

علی شمیسا در کتاب صوتی الفبای تغییر، رموز ارزشمندی که می‌تواند راهنمای شما در جاده‌ی تغییر و موفقیت باشد را رمزگشایی می‌کند. در این کتاب 100 قانون آورده شده که بتوانید بر آن‌ها تامل و مراقبه کنید و ابتدا ایرادات خود را تشخیص بدهید و بعد راه درمان قدم به قدم را شروع کنید.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا با کشف واقعیت‌ها و توانایی‌های خود، زندگی‌ رضایت‌بخش، خلاق و مستقل برای خود بسازید و تلاش بر این است که تلنگری روان‌شناختی به شما زده شود تا بتوانید قدری خودشناسی کنید و با رعایت قوانین آورده شده، به مرور شاهد تغییرات اساسی در خلق‌وخوی خود بشوید.

اگر به این حس درونی که می‌خواهید تغییر کنید، دست یافتید، باید بدانید که این تغییر نیاز به الفبایی دارد که بایستی آن‌ها را بدانید و درک کنید، عده‌ای وجود دارند که خود را دانای کل می‌دانند اما فردی که دغدغه خود‌شناسی دارد همیشه حس می‌کند که بایستی فرهنگ و ادبیاتی را بیاموزد و از جایی برای تغییر کردن شروع کند. بهتر است الفبای تحول و تغییر را از بزرگ‌ترین استاد انسان، یعنی طبیعت فرا بگیرید و این کتاب، شروعی برای تلنگر زدن به گاردهای ذهنی خودتان است، طوری که ابتدا عزت نفس خویش را پیدا می‌کنید و با اعتماد به‌ نفسی متعادل، دل در گرو تغییرات اساسی برای رسیدن به انسانی با کیفیت می‌سپارید.

در قسمتی از کتاب صوتی الفبای تغییر می‌شنویم:

یکی از بندهای ذهنی که رو به تغییر است، عزت‌نفس، اعتمادبه‌نفس، و امیدواری است. بگذار حس امیدواری در تو همیشه بیدار باشد، در سلول‌های ذهنت هر روز آیینه‌ای بگذار تا تصویر امید را در چشمان خود ببینی! امیدواری اگر در تو خوابش ببرد، پیدا کردنش کمی سخت خواهد بود. انسانی که امید نداشته باشد به واقعیت نمی‌پیوندد و برق تجلی در او روشن نخواهد شد. خالق هستی، میلیون‌ها نشانه‌ی امید برای انسان نقاشی کرده است، بد نیست هر روز ذوب تماشای این نشانه‌ها شوی تا نفست تازه شود. به صفحه‌های عاشقانه‌ی هستی نگاه کن! ذوق پرندگان را ببین و ببین تمام اجزای هستی در امیدواری محض به‌سر می‌برند، اما تو گاهی سردِ سرد می‌شوی و روی خیلی چیزها، پرهای گشوده نگاه خود را می‌بینی و از خیمه‌ها و خرابه‌های سوخته سر در می‌آوری و احساس می‌کنی که همه‌چیز به پایان رسیده، سعی کن به هر علامت و نشانه‌ای در طبیعت امید داشته باشی و شاید آن نشانه‌، برای تو پیامی داشته باشد. این‌قدر در لاک افسردگی مزمن فرو نرو! این‌قدر آه و ناله نکن، حافظ را بردار و برای خود فال بگیر تا ببینی تو را به کجا می‌برد این عشق!

احساس می‌کنی پیش یک درمانگر بزرگ، رفته‌ای و دوباره ذوق شیرین کودکی به سراغت می‌آید و از آن جا به سراغ فصل شیرین جوانی می‌روی و این قلب توست که به جریان می‌افتد، از جایت برمی‌خیزی، موسیقی می‌گذاری و سماع می‌کنی و چنگ و ساز درون نواخته می‌شود و سراسر امید، شور و بی‌ذهنی می‌شوی و این اوج رمیدن و دویدن در ناخودآگاه است.

به نشانه‌ها توجه کن، آب امید است، باد امید است، خاک امید است، آتش هم امید است، برای نجات خود به طبیعت پناه ببر، به نشانه‌ها و نشانی‌هایی که تپش قلب تو را به همراه دارد توجه کن! کبوتری که صبحگاهان می‌خواند، بادی که می‌وزد، باران و برفی که می‌آید، شکوفه‌هایی که می‌شکفند، اما تو ایستاده‌ای و گاهی بی‌حال و دلمرده از همه‌چیز می‌گذری. ذهنت را رها کن، این‌قدر سخت نگیر، ستون تا ستونی دیگر گشایش‌هاست، همه‌چیز را به چوب بدبینی نابود نکن! به هر لحظه و ثانیه‌ات امیدوار باش!

یکی از نشانه‌های خودباوری همین غلیان امیدواری است. جایگاه این احساس را در آرمان‌ها و هدف‌هایت مشخص کن! امید را با قلب خود پیوند بزن! امید را با تخیل خود دوست کن! بگذار امید در تمام لایه‌های احساس تو حضور جدی داشته باشد، تو نیاز داری که هر لحظه نبض امید خود را بگیری و خودت را شارژ کنی. انسان بی‌امید، انسان مرده است. اگرچه خیلی‌ها سعی می‌کنند این احساس را از تو بگیرند، تو نسبت به زنده و فعال بودن این حس، حساس باش! حتی بگذار حس امیدواری با تو بخوابد و بیدار شود. ناامیدی قلب و ذهن تو مچاله خواهد شد. امید، رنگین‌کمان خود را دارد. هر اندوه و غم و بدبینی را می‌توان با امید از بین برد. یادت باشد، زندگی، امتداد مرگ نیست. به لذت بردن از زندگی بیندیش!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
بخش اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۲ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۱ دقیقه
بخش هشتم
۲۲ دقیقه
بخش نهم
۲۲ دقیقه
بخش دهم
۲۳ دقیقه
بخش یازدهم
۲۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۲ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۰ دقیقه
بخش پانزدهم
۱۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۰ دقیقه
بخش هفدهم
۲۰ دقیقه
بخش هجدهم
۲۱ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۳ دقیقه
بخش بیستم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۹ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۱۷ دقیقه
بخش بیست و ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی الفبای تغییر
نویسنده
گویندهحسین پاکدل
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۴۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی الفبای تغییر

Hamid Mahdian
۱۳۹۸/۱/۲۸
به به واقعا... خیلی کامل بود و از هر جهت به عنوانهای مهم و کاربردی خصوصیتهای یک شخصیت خوب و متعادل همراه با گفتار خیلی دوستانه و صمیمی پرداخته بود و همینطور‌ راهکار و‌ به نوعی و به شیوه‌ایی راحت و واقعی به ماندگاری هر تغییری ویا عادت خاص و در نهایت روشن شدن حس عمل کردن وجودی به اون تغییرات رو به یک ارایٔه داده‌اند... عنوان ووییس کامل من نظرم تین هست که هرماه یا هر هفته میشه برای در مسیر ماندن خودشناسی و تغییر عادات ازش بهره برد... ممنون از همه انسانهای نیک و رشد کرده که باعث شنیده شدن و قابل دسترس بودن این کتاب صوتی شدن...
Mahsa Parsae
۱۴۰۱/۷/۲۵
اصلا دوست نداشتم جمع کردن مطلب از چند کتاب خارجی و یه جورایی ایرانیزه کردنش با جملات و حکایات قدیمی گوینده خوب بود ولی تا نیمه کتاب هر چی سعی کردم دیدم مطلب جدید و جالبی نداره متاسفانه اکثر نویسندگان ایرانی این روزا مطالب چند کتاب رو انگار میریزن توی مخلوط کن اسمشو میذارن کتاب!!!!!!
آزاده بیرانوند
۱۳۹۸/۲/۱۶
شعارگونه و غیر کاربردی
وای خوبییبیش اینه ک تصمیم میگیری ک چ چیزهایی رو تغییر بدی
در واقع یه چک لیسته ک میتونست توی یک ساعت بگه و ما هم بقیه وقتمونو صرف مطالعه بیشتر و شروع تغییر میکردیم
امیرخان نصری
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
خوبه ولی متاسفانه خیلی از کاراشو میدونستم ولی بهشون عمل نمیکردم
حسن قلیچ خانی
۱۳۹۸/۳/۱۴
ب نظرم خیلی از اینهارو میدونی ملی عمل نمیکن
مهسا .ر
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
برای من بشدت جالب و تاثیر گذار بود...
مهسا ریاحی
۱۴۰۱/۴/۱۵
بسیار عالی ومفید
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی الفبای تغییر

برای دریافت کتاب صوتی الفبای تغییر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.