معرفی و دانلود کتاب صوتی اتوبوس انرژی

عکس جلد کتاب صوتی اتوبوس انرژی
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتوبوس انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتوبوس انرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اتوبوس انرژی

جان گوردون در کتاب صوتی اتوبوس انرژی که در زمرۀ پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد، در قالب یک داستان جذاب قوانینی طلایی را فاش می‌کند که شما به کمک آن‌ها می‌توانید به کوهی از انرژی مثبت در زندگی و کار تبدیل شوید تا از این طریق با تفکر مثبت و انرژی بسیار به موفقیت واقعی در زندگی دست یابید.

دربارۀ کتاب صوتی اتوبوس انرژی:

با توجه به مشکلات و چالش‌هایی که در دنیای امروز، همۀ انسان‌ها در کار و زندگی با آن‌ها دست به گریبان هستند، جان گوردون (Jon Gordon) این داستان خارق‌العاده را با افکار پرشور و مثبت بیان می‌کند تا یک نقشۀ موفقیت‌آمیز برای چیره شدن بر مشکلات و سختی‌ها ارائه دهد. کتاب اتوبوس انرژی (The Energy Bus) به شما کمک می‌کند تا مانع ورود اندیشه‌های منفی و بد به ذهنتان شوید و با پرورش تفکر مثبت در خود و تیمتان زندگی جدیدی را بسازید. زمانی که به اتوبوس انرژی سوار می‌شوید، با کاراکترهای داستان همراه شده، تجربه‌های جدید به دست می‌آورید و سرانجام لذت وافری از این سفر می‌برید.

با وجود اینکه این داستان در یک محیط کاری رخ می‌دهد اما خوب است بدانید که این کتاب برای عموم مردم نگاشته شده است. همۀ شما بخشی از یک تیم محسوب می‌شوید و هر یک از اعضای تیمتان (تیم کاری، ورزشی، خانوادگی، کلیسا یا مدرسه) می‌توانند از ده قانون ساده و قدرتمندی که در این کتاب مطرح شده است، استفاده کنند. علاوه بر این، افراد و تیم‌های مثبت نتایج خوبی به وجود می‌آورند که پایه اصلی آن، انرژی مثبت است.

انرژی مثبت اصطلاحی است که در اتاق‌های کنفرانس، کلاس‌های درس، رختکن‌ها و حتی اتاق‌های نشیمن بارها و بارها در مورد آن سخن گفته می‌شود. شاید به این علت که پژوهش‌های جدید بسیاری هستند که نشان می‌دهند افراد، ارتباطات، تعاملات، کار و فرهنگ‌های تیمی مثبت به نتایج درخشانی ختم می‌شوند. همۀ شما از این نکته آگاه هستید که هر فرد، حرفه، شرکت، سازمان، خانواده و هر تیمی در نهایت ناچار خواهد بود بر منفی‌گرایی، مشکلات و سختی‌ها غلبه کند تا بتواند تعریف خوب و مناسبی از خود ارائه دهد و به موفقیت دست یابد.

هیچ شخصی بدون آزموده شدن از زندگی گذر نمی‌کند و جواب تمامی این آزمون‌ها انرژی مثبت است. منظور از انرژی، جنب‌وجوش و بالا و پریدن نیست، هر چند قطعاً این نوع از انرژی هم زمان و مکان خاص خود را دارد؛ بلکه در حقیقت زمانی که از انرژی مثبت سخن به میان می‌آید منظور خوش‌بینی، اعتماد، اشتیاق، عشق، هدف، شادی، شور و شوق و روحیه برای زندگی، کار و عمل در سطحی بالاتر است؛ تا بتوانید هدایت تیم‌های موفق را در دست بگیرید، بر سختی‌های زندگی و کار چیره شوید، انرژی مثبتتان را با همکاران، کارمندان و مشتریانتان تقسیم کنید، بهترین را از وجود خود و دیگران بیرون بیاورید و بر تمام افراد و موقعیت‌های منفی که باعث تهدید سلامتی، خانواده، تیم و موفقیت شما هستند، غلبه کنید.

انرژی مثبت امری کاملاً واقعی است و جان گوردون در کارش با صدها نفر از مدیران، فروشندگان، تیم‌ها، مریبان، سازمان‌ها، معلمان، ورزشکاران، مادران، پدران و حتی بچه‌ها قدرت خارق‌العاده انرژی مثبت را نظاره‌گر بوده است؛ مدیرانی را دیده که مدارس خود را اداره می‌کنند و روحیه را بالا می‌برند. مدیران به او گفته‌اند چطور از راهکارهایش بهره برده‌اند تا به کارمندان و تیمشان در مسیر موفقیت کمک کنند. افرادی که بر سرطان غلبه کردند، به او گفته‌اند که چگونه با دیدگاه مثبت به پیروزی دست یافتند. ورزشکاران نیز برایش تعریف کرده‌اند که چطور مشکلات را به زانو درآوردند تا به هدف‌هایشان برسند. کارمندان سخت‌کوش به او ایمیل زده‌اند و داستان‌های فراوان پیشرفت و موفقیت‌هایشان را در محل کار گفته‌اند.

کتاب صوتی اتوبوس انرژی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

همه شما می‌توانید از این کتاب برای پرورش انرژی مثبت در زندگی و کارتان استفاده کنید و سپس آن را با همکاران، مشتریان، سازمان، تیم، دوستان و خانواده‌تان به اشتراک بگذارید. وقتی اصول اتوبوس انرژی را به کار می‌گیرید به شادی و موفقیت بیشتر، عملکرد بالاتر، کار گروهی مؤثرتر و نتایج قابل‌توجهی دست خواهید یافت.

جان گوردون را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده و سخنرانی آمریکایی است که در مورد موضوعاتی مانند مدیریت، فرهنگ، فروش و کار تیمی فعالیت می‌کند. گوردون و موسسۀ مشاوره‌اش به پرورش مدیران، سازمان‌ها و تیم‌های مثبت علاقه‌مند هستند. وی فارغ‌التحصیل دانشگاه کرنل و دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس از دانشگاه اِموری است. کتاب‌های پرفروش و سخنرانی‌هایش، الهام‌بخش خوانندگان و مخاطبان بسیاری در سراسر جهان بوده‌ است. او کتا‌ب‌های مختلفی نوشته است که هشت عنوان از آن‌ها از جمله اتوبوس انرژی، اردوگاه آموزشی، نجار، شما ابتدا در رختکن برنده می‌شوید، قدرت مدیریت مثبت، قدرت تیم مثبت، دانۀ قهوه و مثبت بمانید پرفروش شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی اتوبوس انرژی می‌شنویم:

روز بعد جرج زودتر از روز قبل به ایستگاه اتوبوس رسید. روی نیمکت ایستگاه نشست و در مورد اتفاقات روز گذشته در محل کارش فکر کرد. جرج می‌خواست کاری کند تا اوضاع را سروسامان بدهد ولی طبق معمول بحران پشت بحران رخ داد و او و تیمش بیشتر وقت روز را به حل و فصل اختلافات و خاموش کردن آتش پرداختند تا کار دیگری. جرج به تک‌تک اعضای تیمش و نقش هر کدام در تشدید مشکلات فکر کرد.

«باید تک‌تک آن‌ها را اخراج کنم.» با این فکر لبخندی بر لبانش شکل گرفت و واقع‌بین شد. می‌دانست که نمی‌تواند چنین کاری بکند. اگر قرار بر اخراج باشد خود او باید پیش از همه شرکت را ترک می‌کرد. از این گذشته آن‌ها آدم‌های بدی نبودند. چند نفر از آن‌ها را خود جرج استخدام کرده بود. جرج با خودش فکر کرد که فقط تا حدودی مسیر را گم کردند. درست مثل ازدواج ناموفقی که نمی‌توانید علتی برایش پیدا کنید اما می‌دانید که چیزی درست نیست.

جرج چنان در فکر فرورفته بود که صدای توقف اتوبوس شماره 11 را نشنید. وقتی سرش را بالا آورد جوی را دید که پشت فرمان نشسته و لبخند می‌زند. لبخند جوی جرج را هم به لبخند زدن واداشت.

- «ببین کی اینجاست! چطوری دوست عزیز؟ فکر نمی‌کردم دوباره ببینمت.»

- «منم همین طور. من دیروز هم سوار اتوبوس شدم ولی شما نبودید. کجا بودید؟»

- «دوشنبه‌ها مرخصی‌ام. سه‌شنبه‌ها از پدر بیمارم مراقبت می‌کنم. پدرم فراموشی دارد و چیزی یادش نمی‌آید. نه اسمش، نه غرورش، نه حتی شادی را به یاد نمی‌آورد. می‌توانید تصور کنید که حتی من را هم یادش نمی‌آید؟ خیلی سخت است که هر هفته به دیدن پدرت بروی و او تو را نشناسد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
فصل اول - لاستیک پنچر
۳ دقیقه
فصل دوم - خبرهای خوب، خبرهای بد
۵ دقیقه
فصل سوم - پیاده‌روی طولانی تا خانه
۴ دقیقه
فصل چهارم - جرج از خواب بیدار می‌شود
۲ دقیقه
فصل پنجم - جوی در اتوبوس نبود
۸ دقیقه
فصل ششم - قوانین
۱۱ دقیقه
فصل هفتم - تو راننده‌ای
۵ دقیقه
فصل هشتم - زندگی تماماً انرژی است
۶ دقیقه
فصل نهم - جرج از چشم‌انداز زندگی‌اش می‌گوید
۷ دقیقه
فصل دهم - تمرکز
۱۰ دقیقه
فصل یازدهم - قدرت انرژی مثبت
۵ دقیقه
فصل دوازدهم - جرج به پیاده‌روی می‌رود
۴ دقیقه
فصل سیزدهم - نظریه ضربه عالی به توپ گلف
۹ دقیقه
فصل چهاردهم - بلیت‌های اتوبوس
۳ دقیقه
فصل پانزدهم - آخر هفته طولانی
۴ دقیقه
فصل شانزدهم - چه کسی سوار اتوبوس است؟
۸ دقیقه
فصل هفدهم - دشمن ما منفی‌نگری است
۵ دقیقه
فصل هجدهم - ورود انرژی‌خوارها به اتوبوس ممنوع!
۵ دقیقه
فصل نوزدهم - قانون نهایی انرژی مثبت
۱۴ دقیقه
فصل بیستم - جرج کنترل اتوبوسش را به دست می‌گیرد
۲ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - جرج خواب می‌بیند
۴ دقیقه
فصل بیست‌ودوم - امروز بهتر از دیروز
۵ دقیقه
فصل بیست‌وسوم - احساس خوب
۵ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم - با قلبت رهبری کن
۱۶ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم - مدیر ارشد انرژی
۱۳ دقیقه
فصل بیست‌وششم - عاشق مسافرانت باش
۶ دقیقه
فصل بیست‌وهفتم - قوانین عشق
۷ دقیقه
فصل بیست‌وهشتم - ترس و اعتماد
۱۱ دقیقه
فصل بیست‌ونهم - روز بعد
۵ دقیقه
فصل سی‌ام - تیم، انگیزه می‌گیرد
۱۴ دقیقه
فصل سی‌ویکم - روز بازی
۵ دقیقه
فصل سی‌ودوم - مراسم معرفی
۶ دقیقه
فصل سی‌وسوم - شادی
۳ دقیقه
فصل سی‌وچهارم - با اتوبوس بیشتر خوش می‌گذرد
۹ دقیقه
ده قانون برای سفر زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اتوبوس انرژی
نویسنده
مترجمامین اصغری
گویندهمعصومه عزیز محمدی، مهیار ستاری، اعظم حبیبی، ندا پوریان، حامد بیطرفان، محسن زرآبادی پور، بسام قیدی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب صوتی اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اتوبوس انرژی

Mahya Miri
۱۴۰۰/۳/۹
من از این کتاب راضی بودم. نکات به ظاهر ساده اما کاربردی رو بهتون یادآوری میکنه و چیزی که این کتاب رو برای من جذاب کرد این بود که این راهکارها رو یک آدم ساده و معمولی یعنی راننده اتوبوس بیان میکنه نه آدمی که سخنران جهانی یا کوچ یا... هست. نویسنده با این کارش میخواد بهمون بگه این نکات خیلی ساده و در عین حال بسیار بسیار کاربردی هستن
اگر فکر میکنید تمام زندگیتون رو انرژی‌های منفی و بدبیاری‌های پشت سر هم فرا گرفته، و یا اگر حس میکنید خودتون و یا اعضای تیمتون دیگه انرژی سابق رو ندارید، این کتاب رو مطالعه کنید
در مورد گوینده‌ها هم باید بگم واقعا عالی بودن و با اجرای خوبشون جذابیت کتاب رو چندین برابر کردن
مریم قزلباش
۱۴۰۰/۲/۳
وقتی با این کتاب روبرو شدم. دچار چالشی مثل موضوع خود کتاب بودم. شاید انرژی درونی خودم بود که این کتاب رو به سمت من جذب کرد. من باید مسئولیت انتخاب‌های خودم رو بپذیرم و از هر چالشی درسش رو بگیرم. به تمام افرادی که فکر میکنند خارج از محیط درونی خودشون کسی مقصر اتفاق‌های افتاده هست این کتاب رو معرفی میکنم. از کتابراه بابت زحماتی که میکشند بسیار سپاسگزارم.
زهرا جان
۱۴۰۱/۳/۱۶
من از این کتاب راضی بودم ماجرای شخصی غرغرو که نزدیک بود ورشکست بشه ورابطه‌اش باخانوادش هم خیلی آسیب دیده بود وقتی یه بار مجبور میشه بخاطر پنچر شدن لاستیک ماشینش با اتوبوس به محل کارش بره و اتفاقا وارد اتوبوس انرژی میشه که اونجا کمکش میکنن نکات ساده‌ای رو رعایت کنه وکم کم اونو از ورشکستگی وروابط بد نجات میدن و...
Fahimeh
۱۴۰۰/۱/۱۶
من تابه حال کتاب این نویسنده رو نخوندم ولی واقعا کتاب فوق العاده خوبیه بااینکه اسمش اتوبوسه ولی فوق العاده کتاب خوبیه توصیه میکنم دوستان هزار درصد کتابو بخونید چون فوق العادس در مورد مثبت اندیشیه و خیلیییییی خوب روی من و زندگیم تاثیر داره دوستان. ممنون از کتابراه و ممنون از گوینده این کتاب
محمدپویا امینی
۱۴۰۱/۲/۱
این کتاب و ده قانون ارائه شده در آن را بعنوان مراقبه روزانه تقریبا هر روز با همسرم سر میز صبحانه دنبال میکنیم،
چگونگی مبدل شدن شخصی از منفی نگر به کسیکه زندگی‌اش با تغییر زاویه‌ی دیدش تبدیل به الگو می‌شود، از جذابیتهای قدرت مفهوم‌پردازی و تحلیل نویسنده است
بابک نیکوئیان
۱۴۰۰/۱/۹
واقعا عالی بود هرگز تصور نمیکردم چنین نویسنده ناشناسی، البته برای من، چنین کتاب بی نظیری خلق کند، اجرا و راویان هم فوق العاده عالی هستند با تشکر از تولید کنندگان این اثر عالی صوتی پنج ستاره برای این اثر کمه
جهان عظیم
۱۴۰۰/۱/۷
اصلا فکرشم نمیکنید ک این کتاب تا چ حد تو. زندکیتون. میتونه. تاثیر داشته باشه
با اینکه اسمش اتوبوسه ولی کلی تمام مساعلی رو. ک. باعث عقب موندن از چرخه زندکیتون شدید رو بهتون یاد میده و. باید بگم فوق العادست
پوریا وکیلی
۱۴۰۰/۱/۳۰
کتاب فوق شیوا، جذاب، ساده و کاملا قابل درک و عمل است. از خواندش لذت بردم. و جالب اینکه روز دومی که مطالعه و انرژی دادن به خودم را شروع کرد شاهد بروز یه اتفاق مالی بسیار خوب برای خودم و‌خانوادم بودم.
r. Karimiyan
۱۴۰۰/۴/۶
خیلی خوشحالم که این کتاب رو گوش دادم متن بسیار خوب و تیم گویندگی فوق العاده و حرفه‌ای لذت شنیدنش رو دو چندان کرد، ممنونم هم از کتابراه هم از تیم تولید این کتاب صوتی.
Majid 1
۱۴۰۰/۱۱/۸
کتاب نسبتا خوبیه باید رو کارا تمرکز داشته باشی و مثبت باشی اما میتونس بهتر باشه راهش مرسی.
تصور کن یکی بگه غصت منم ناراحت میکنه هاپس شاد باش به همین قشنگی.
علی اعتماد
۱۴۰۰/۱۱/۴
من با شنیدن این کتاب به قدری انرژی گرفتم که هر روز رو با بیشتر انرژی شروع میکنم و از هر لحظه زندگی نهایت لذت رو میبرم.
انرژی که تموم نمیشه...
شهرزاد منصوری
۱۴۰۰/۱۰/۵
رمان جذابی بود که طی روایت داستان، درسها و‌نکته‌های آموزنده‌ای برای رسیدن به آرامش و طمأنینه ارایه میده که کمک میکنه در زندگی و کار هم بهتر و کارآمدتر باشیم
زهرا یزدانی
۱۴۰۰/۱۲/۲
کتاب قوی هست و داستان جالبی داره.
ضمن اینکه بیان گوینده‌ها به شدت کتاب رو جذاب تر و پرانرژی تر کرده:)
من که حتما بهتون پیشنهاد میکنم!
امیر نورالدینی
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
من کتاب صوتی زیاد گوش می‌کنم و بیشتر کتاب‌ها در زمینه موفقیت کسب و کار و رشد فردی هستش و به جرات می‌تونم بگم یکی از بهترینها بود
مسعود بی دل
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب با محتوای هدفمند بودن وبا انرژی بودن گوینده‌ها واقعا خوبن مخصوصا گوینده جوی واقعا صداش وانرژیش عالی بود
ممنون بابت گویندگی عالیتون
مشاهده همه نظرات ۵۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اتوبوس انرژی

برای دریافت کتاب صوتی اتوبوس انرژی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.