معرفی و دانلود کتاب صوتی مهندسی زبان بدن

عکس جلد کتاب صوتی مهندسی زبان بدن
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهندسی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهندسی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مهندسی زبان بدن

زبان بدن چیست و چه اهمیتی دارد؟ پویا ودایع در کتاب صوتی مهندسی زبان بدن به شکلی مختصر و مفید به این پرسش پاسخ داده است. اثر حاضر برای افرادی که مشتاقِ بهبود توانایی‌های ارتباطی خود هستند، گفتنی‌های فراوانی دارد.

درباره کتاب صوتی مهندسی زبان بدن:

قضاوت درباره‌ی کیفیت یک ارتباط، اعم از شخصی، کاری و...، به عوامل متعددی بستگی دارد. در این میان اما دسته‌ای از عوامل از اهمیت بیشتری برخوردارند. شاید برایتان عجیب باشد که بگوییم ارتباط غیرکلامی به اندازه‌ی ارتباط کلامی، و چه بسا بیش از آن، مهم و شایسته‌ی توجه است. پس باید آن را جدی بگیرید!... پویا ودایع در کتاب صوتی مهندسی زبان بدن به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس بالا در محافل حاضر شوید؛ بر رفتار و حرکات خود کنترل داشته باشید و اینگونه، در عرصه‌های شخصی و شغلی بدرخشید.

حال ممکن است بپرسید که چرا برای درخشش در زندگی باید به کتابی در باب زبان بدن گوش داد؟ در پاسخ می‌گوییم که این یک واقعیت علمی‌ و اثبات‌شده است که حرکات و ژست‌های آدم‌ها، اغلب اهداف و نیت‌های واقعی‌شان را نشان می‌دهد؛ با این حال بیشتر انسان‌ها نمی‌دانند که چگونه باید زبان بدن را رمزگشایی کنند و حتی در مورد حالات و رفتارهای شخصی خود نیز اطلاعات چندانی ندارند. در نتیجه، در ارتباطات خود سردرگم شده و موقعیت‌ها و فرصت‌های گوناگونی را از دست می‌دهند.

پویا ودایع در کتاب مهندسی زبان بدن با ذکر نکاتی کاربردی به شما کمک می‌کند که از وضعیتِ توصیف‌شده اجتناب کنید.

نسخه‌ی متنی کتاب حاضر پیش از این در کتابراه به انتشار رسیده بوده؛ در اثر حاضر به نسخه‌ی گویای کتاب با خوانش نسرین رضایی گوش خواهید داد.

کتاب صوتی مهندسی زبان بدن مناسب چه کسانی است؟

کتاب حاضر را به علاقه‌مندانِ مباحث مرتبط با روابط عمومی پیشنهاد می‌کنیم.

با پویا ودایع بیشتر آشنا شویم:

او روانشناس، مدرس و نویسنده‌ی 13 عنوان کتاب با موضوعات متنوع است. از میان آثار پویا ودایع می‌توان به عناوینی چون «زبان بدن عاشقانه» و «99 راهبرد مذاکره» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی مهندسی زبان بدن می‌شنویم:

افراد دروغگو دست‌کم باید 5 تا از 12 نمونه‌ از علائم زیر را داشته باشند. آنگاه می‌توانید به دروغگو بودن آن‌ها اطمینان پیدا کنید. لازم به ذکر است که این روش شناخت با زبان بدن تا 80 درصد صحیح است و افراد متقلب می‌توانند با تمرین و تمرکز به شما دروغ بگویند. اما با تمرین و تمرکز روی نکاتی که خواهید آموخت می‌توانید احتمال تشخیص افراد دروغگو را تا 100 درصد و بدون خطا بالا ببرید.

1: پلک زدن بیش از حد

اگر فردی که با شما صحبت می‌کند، بیش از حد پلک می‌زند، در حالی که در حالت عادی از پلک زدن‌های پی در پی خبری نبود، به درستی حرف‌هایش شک کنید.

2: انداختن شانه‌ها به بالا

اگر فردی موقع حرف زدن یکی از شانه‌های خود را بالا انداخت و کج کرد بدانید که دارد دروغ می‌گوید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
قسمت یک
16 دقیقه
قسمت دو
23 دقیقه
قسمت سه
10 دقیقه
قسمت چهار
20 دقیقه
قسمت پنج
20 دقیقه
قسمت شش
18 دقیقه
قسمت هفت
12 دقیقه
قسمت هشت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مهندسی زبان بدن
نویسنده
گویندهنسرین رضایی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مهندسی زبان بدن

علی محمدبیگی
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
این کتاب با دیگر کتب مرتبط بازبان بدن یک تفاوت مهم دارد، دوستان توجه داشته باشید که این کتاب به استثنا کتب مرتبط با علم زبان بدن با فرهنگ ما همخوانی دارد و مناسب فرهنگ ایران نوشته شده این در حالیست که الباقی بر اساس فرهنگ اروپایی نوشته شده و علاوه بر آن این به زبان بدن از راه دور مثل تغیر صدا از که پشت تلفن اشاراتی دارد در کتب دیگر بدین گونه با ظریف بینی نوشته نشده سعی کنید نسخه صوتی را خریداری کنید که بهتر درک شود
سالار رحیمی کیا
۱۴۰۱/۳/۱۴
کتاب که نمیشه گفت کتابچه‌ای هست که نکات بی اهمیت اینترنتی رو منتشر کرده و نویسنده نظرات خودشو اعمال کرده. مثلا به جای بررسی علمی زبان بدن هی میگه شرعاً یا بلحاظ دینی!!!
خلاصه اصلا توصیه نمیشه. کتب آلن پیز در این زمینه عالیه.
امیر حسین گیتی رخ
۱۴۰۱/۹/۱۷
من برای اینکه این کتاب با فرهنگ ایرانیا نزدیک بود و زبان بدن رو تو فرانگ ما توضیح میداد لذت بردم
محمدرضا کهندل
۱۴۰۲/۷/۴
برای اون کسانی که می‌خواهند ارتباط بهتری با اطرافیان داشته باشند.
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مهندسی زبان بدن

برای دریافت کتاب صوتی مهندسی زبان بدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.