معرفی و دانلود PDF کتاب برند‌ آفرینی مقصد

عکس جلد کتاب برند‌ آفرینی مقصد
قیمت:
۵۲۰۰۰ تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب برند‌ آفرینی مقصد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب برند‌ آفرینی مقصد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برند‌ آفرینی مقصد

کتاب برند‌ آفرینی مقصد اثر آمیت کومار سینگ منبع و راهنمایی ارزشمند برای برندآفرینی مکان و مقصد است که آخرین پیشرفت‌ها و اقدامات در این زمینه را ارائه می‌دهد.

شناسه یا برند، معرف مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و داشته‌های جذاب، متمایز و منحصر به فردی است که یک فرد، کالا، خدمت، مکان، شهر و یا کشور دارد و باعث سرعت و سهولت در ارتباط‌ها و انتخاب‌ها می‌شود. افرادی که با برندآفرینی مکان‌ها و مقصدها آشنا هستند، ارزش و اهمیت این پدیده را به درستی درک می‌کنند و معتقدند که برند پویا، گویا، رسا و گیرای یک محل، مقصد و یا مکان نقش بسیار زیادی در جذب و جلب گروه‌های گوناگون و مخاطبان دارد. در حقیقت تکنیک‌ها، فنون، گام‌ها و ابزارهای گوناگون هستند که جهت برندآفرینی محل و مکان می‌توانند ارتباط و انتخاب‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

کتاب برند‌آفرینی مقصد (Destination branding an introduction) به دو بخش اصلی مفاهیم و نمونه‌ها تقسیم شده است. نیمه اول متشکل از پنج مقاله است که به درک مفهوم برندآفرینی مقصد/ مکان اشاره می‌کند و نمونه‌هایی برای ایجاد اصول اساسی فراهم می‌سازد. اما پنج مورد بعدی مواردی هستند که محدوده رقابتی را نشان داده و آن را توضیح می‌دهند و درک ما از موضوع را با نشان دادن برخی مطالعات موردی مربوطه تقویت می‌کنند.

در کل از مباحث مورد بررسی آمیت کومار سینگ (Amit Kumar Singh) در این اثر مفهومی، فرآیند برندآفرینی مقصد، نحوه ساختاردهی، اجرا و مدیریت آن، تحلیل تطبیقی برند به محصول و برند کشور، ابعاد غیرقابل مدیریت برندآفرینی مقصد ابعادی بوده است و همچنین به دیدگاه‌هایی کاربردی از کارشناسان و منابع معتبر برای پیشبرد ایده برند مکان، می‌توان اشاره کرد.

در بخشی از کتاب برند‌آفرینی مقصد می‌خوانیم:

بیشتر مطالعات مربوط به تصاویر برندآفرینی مقصد از دیدگاه گردشگری تفریحی انجام شده‌اند. این مطالعه، تصاویر برند را از دیدگاه گردشگری تجاری بررسی می‌‌کند افرادی که برای جلسات تجاری، رویدادهای تشویقی، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها از مقصد بازدید می‌کنند و رابطه آن‌ها با کیفیت مفروض و ضوابط تجاری را امتحان می‌کنند.

داده‌های مربوط به ویژگی‌های تصویر برند که با 15 مقصد بریتانیا مرتبط هستند و خود را به عنوان مراکز گردشگری تجاری مطرح کرده‌اند، از طریق تحلیل شبکه مجموعه از نمونه 25 سازمان با استفاده از تسهیلات گردشگری تجاری جمع آوری شد. پرسشنامه‌ای برای اندازه‌گیری درجه بندی مدیران از کیفیت مفروض هر مقصد در ضوابط تجاری به کار رفته برای انتخاب مقصد، استفاده شد. داده‌ها با استفاده از تحلیل محتوا، تحلیل عامل توصیفی و آنالیز همبستگی تحلیل شدند.

تحلیل محتوا، 8 گروه از ویژگی‌های تصویر برند را شناسایی کرد. آنالیز عامل بعدی نیز سه بُعد مربوط را مشخص کرد: جذابیت کلی مقصد، قابلیت عملکرد و محیط. در حالیکه هر سه ویژگی با کیفیت مفروض همبستگی دارند، ضوابط تجاری تحت تأثیر عملکرد مقصد بودند تا ویژگی‌های محیطی. نتایج این مطالعه، مبنایی آگاهانه را فراهم می‌کند که بر اساس آن راهبرد مکان‌یابی گردشگری برندآفرینی مقصد با فراهم‌سازی چارچوبی برای انتخاب ویژگی‌های تصویر برند مربوطه ارائه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

کلیات
بخش 1 : مفاهیم
1 تصاویر برندآفرینی مقصد (گراهام هانکیشون)
2 برندآفرینی مقصد: مفهوم و سنجش
3 چگونه فرایند برندآفرینی یک کشور را ساختاردهی و مدیریت کنیم؟ (برنارد ال. سیمونین و جورج دی وینسنت)
4 ملت به عنوان برند (امیت کومار سینگ)
5 برندآفرینی مقصد: برندآفرینی محل غیرقابل مدیریت «بودیل استیلینگ بلیتفلد»
6 برندآفرینی شهر (ش. وی رام راج)
بخش 2 : نمونه‌ها
7 دوبی: ایجاد یک برند (داکشا بات)
8 - 160
9 بازیابی مقصد: بررسی موردی کشور خود خدا
10 مالزی آسیای واقعی
11 اوتارانچال: برندآفرینی از طریق گردشگری
12 برندآفرینی هند: چالش‌های راهبردی و روش‌های مناسب

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب برند‌ آفرینی مقصد
نویسنده
مترجماحمد روستا، فرانک صالحی
ناشر چاپیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۸۶
زبانفارسی
شابک978-964-468-402-9
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۵۲۰۰۰ ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب برند‌ آفرینی مقصد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب برند‌ آفرینی مقصد

برای دریافت کتاب برند‌ آفرینی مقصد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.