معرفی و دانلود کتاب دیگر بدهکار نباش

عکس جلد کتاب دیگر بدهکار نباش
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دیگر بدهکار نباش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دیگر بدهکار نباش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دیگر بدهکار نباش

وحیدرضا حاجیوندی در کتاب دیگر بدهکار نباش، راه گذر از دوران سخت بدهکاری و رسیدن به آرامش شغلی، مالی و اجتماعی را به شما نشان می‌دهد و راهنمایی‌تان می‌کند که چطور این دوران را با حفظ سلامت روحی و روانی و کنترل بر روابط اقتصادی و اجتماعی سپری کنید.

درباره‌ی کتاب دیگر بدهکار نباش:

بدهکاری درد بزرگی است که فقیر و غنی نمی‌شناسد و هنگامی‌که شخصی دچار آن گشت، تمامی زندگی و روابطش بهم می‌ریزد و حتی کسانی که در رفاه کامل هستند، هنگامی‌که دچار بدهی می‌شوند؛ خواب و خوراک آن‌ها بهم ریخته و روابطشان با خانواده و دوستان مختل می‌شود و فشار طلبکارها بر کار و راندمان کاری آن‌ها تأثیر گذاشته و آن‌ها را وادار به اشتباهاتی غیرقابل‌ جبران می‌کند که هر دم، به این فشار و تأثیرات مخرب آن بیشتر دامن می‌زند.

گرفتن وام‌های با سود سنگین، دادن ربا و قرض گرفتن‌های پیاپی منجر به ورشکستگی و درماندگی شخص می‌شود و از آنجایی‌ که انسان‌ها همیشه قسمتی از ناراحتی‌های خود را به‌ تمامی زندگی تعمیم می‌دهند، زندگی در نظر شخص زشت و بی‌معنی شده و حتی در مواردی شخص خدای نکرده دست به خودکشی می‌زند، اما چرا این‌گونه می‌شود؟

انسان‌ها برای معاش و رفع نیازهای اولیه خود مثل خورد و خوراک، مسکن، تفریحات و در کل گذراندن زندگی مجبور به تلاش و کار کردن هستند که این کار و تلاش کردن علاوه بر مزایایی همچون کسب درآمد، داشتن هویت شخصی و اجتماعی و کمک به حفظ سلامت روانی، تبعاتی نیز همچون روزمرگی، بدهکار شدن و در یک قالب قرار گرفتن در پی دارد و شما مثل قطاری بر روی ریل هر روز تنها به کاری که به‌عنوان شغل برگزیده‌اید، رو به‌ جلو حرکت کرده و در این راه با حوادث و اتفاقاتی روبه‌رو می‌شوید که به‌ناچار با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنید.

کتابی دیگر بدهکار نباش (Don't be debtor anymore) کتابی عملی و نه‌تنها بر اساس گفته‌ها و شنیدارهاست بلکه تجربه شخصی نویسنده و گذر از این شرایط سخت است. زندگی یک معامله است و این معامله بی‌پایان در تمامی روابط اقتصادی و اجتماعی و مالی‌تان جریان دارد و وظیفه شما تعادل در روابطتان است تا بتوانید دوران زندگی خود را به‌خوبی و در تعادل بگذرانید چراکه تعادل رمز آرامش است.

کتاب دیگر بدهکار نباش برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر به بدهکاران کمک می‌کند تا از شرایطی که در آن قرار گرفته‌اند با آسودگی بیشتری عبور کنند.

در بخشی از کتاب دیگر بدهکار نباش می‌خوانیم:

اگر شما شخصی را که با موسیقی آشنایی ندارد پشت پیانویی بنشانید و از او بخواهید تا بنوازد، او نمی‌داند که باید چگونه بنوازد و اگر هم اصرار کنید آهنگ درهم و برهمی را می‌نوازد، چه چیز باعث می‌شود که یک پیانیست خوب بنوازد؟ تجربه‌های شکست و پیروزی! او این‌قدر تکرار کرده و تجربیات اساتید قبل از خود را در ذهن مرور کرده تا تبدیل به یک پیانیست واقعی شده است، خوب حالا شما اگر الگویی نداشته باشید چگونه می‌توانید کاری را درست انجام دهید؟

افراد موفق در حرفه‌های خود را مورد بررسی قرار دهید و کارهای آن‌ها را الگوی خود کنید. رفتارهای آن‌ها را در مواجه با مشتری و شرایط مورد بررسی قرار دهید که چگونه شرایط بحران را مدیریت می‌کنند برای خود الگویی بی‌نظیری قرار دهید. معمولاً ما این کار را در مدل موها و لباس‌ها خود خوب انجام می‌دهیم. اما بهتر است در روابط اقتصادی و اجتماعی نیز همین کار را بکنیم تا می‌توانید تجربه کسب کنید بازی‌های مفید را یاد بگیرید.

کارهای مختلف را نظاره کنید تا ببینید چه‌کاری می‌تواند برای شما درآمد بیشتری داشته باشد. هر کاری که می‌تواند درآمد بیشتری را برای شما داشته باشد فرابگیرید و وسعت فکر داشته باشید تخصص مال حشرات است ما انسان‌ها باید در خیلی چیزها سررشته داشته باشیم تا در موقع لزوم از آن استفاده کنیم.

به دنیا نظاره کنید و ببینید دیگران چگونه موفقند. هر دوست شما معلمی است، یکی شیک است، یکی پشتکار دارد، دیگری خوش‌رو است و دیگری در کارش موفق، به رفتار آن‌ها دقت کنید و بهترین را الگو قرار دهید. اگر به چیزی فکر نکنید خوب نمی‌توانید آن را انجام بدهید؛ بنابراین به چیزهای زیادی توجه کنید تا بتوانید کارهای زیادی انجام بدهید. هنگام مواجه با بدهکاری فقط به مشکل خود نگاه نکنید و غر بزنید بلکه راه‌ها را جستجو کنید تا بر شما آشکار شوند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
انسان‌ها شرایط را می‌سازند
تقویت تخیل، رویابینی و تمرکز
مواجه با طلبکارها و شرایط موجود
دعا و ارتباط با خدا
شما هیپنوتیز می‌شوید
ذهن سالم شرایط سالم می‌سازد
خواست شما زندگی شما می‌شود
تعمیم به همه‌چیز
تجربه‌های الگو
پایانی بر ولخرجی‌ها
تأثیر مشاهده‌گر
ارتعاش
یک عمل‌گرایی واقعی
سخن پایانی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دیگر بدهکار نباش
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات فرهنگستان ادب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات56
زبانفارسی
شابک978-622-7618-22-8
موضوع کتابکتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دیگر بدهکار نباش

Vahid Haji
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
این کتاب تنها مشکلات مالی شما را حل نمیکند بلکه درسی از خودزندگی است
میثم زرندی پور
۱۴۰۱/۱۲/۱۸
برای رهایی از شربدهی‌های تلمبارشده عالیه
یاشار مقدم
۱۴۰۰/۶/۲۱
کتاب خوب، مفید و با نگارش دقیق.
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب دیگر بدهکار نباش

برای دریافت کتاب دیگر بدهکار نباش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.