معرفی و دانلود کتاب صوتی موفقیت شغلی

عکس جلد کتاب صوتی موفقیت شغلی
قیمت:
48000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت شغلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت شغلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موفقیت شغلی

برایان تریسی یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان حوزه‌ی خودیاری و مدیریت است. او در کتاب صوتی موفقیت شغلی، تمام نکاتی را که دانستنشان برای رشد و ترقی در کار و حرفه‌ی آدمی لازم و ضروری به شمار می‌رود، به شما آموخته است.

درباره کتاب صوتی موفقیت شغلی:

برایان تریسی یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین مربیان موفقیت و پیشرفت در جهان است. آثار استثنایی این نویسنده‌ی کانادایی مدت‌هاست که به بیشتر زبان‌های زنده‌ی دنیا ترجمه شده‌اند، و هر ساله در شمارگان بالا تجدید چاپ می‌شوند. کتاب‌های موفقیت برایان تریسی تا امروز طیف وسیعی از مخاطبین را به سوی مسیر بی‌بازگشت موفقیت سوق داده‌اند. این کتاب‌ها به دلیل زبان ساده و آموزه‌های کاربردی‌شان بیش از تمام آثار مشابه خود در بازار طرفدار دارند. در همین راستا قصد داریم یکی از بهترین آثار برایان تریسی را به شما معرفی کنیم: کتاب موفقیت شغلی (TurboCoach)، که در زبان فارسی با عناوین گوناگونی ترجمه شده و شناخته می‌شود.

اغراق نخواهد بود اگر بگوییم که این اثر حاوی عصاره‌ی تمامی آموزه‌های نویسنده در باب اقتصاد و تجارت است. تریسی در این کتاب کوچک اما به شدت غنی و آموزنده، ذیل بیست و یک فصل، هر آنچه را که باید برای پیشرفت شغلی دانست، به شما آموزش داده است.

او در هر یک از فصول این اثر به یکی از مباحث مهم در زمینه‌ی تجارت پرداخته است. برخی از این مباحث و موضوعات عبارتند از: روش برخرود صحیح با مشتریان، شیوه‌ی تدوین اهداف سازمانی، نحوه‌ی تعیین اهداف میان‌مدت و بلندمدت، کسب سود، افزایش بهره‌وری و مسائلی از این دست. روش کار برایان تریسی در این اثر مبتنی بر پرسش و پاسخ بوده است. به این نحو که در آغاز هر فصل، سوالات مهمی که پیرامون مبحث مربوطه در ذهن اغلب افراد وجود دارد مطرح شده، و در ادامه پاسخ‌هایی جامع و کامل بدان‌‌ها داده شده است.

مخلص کلام این‌که با گوش سپردن به کتاب صوتی موفقیت شغلی و عمل به دستورالعمل‌های موجود در آن، ظرف مدت مدت زمانی کوتاه، کسب و کار خود را دستخوش تحولاتی فوق‌العاده خواهید دید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی موفقیت شغلی:

- برایان تریسی شما و حرفه‌تان را به سطحی عالی ارتقا می‌دهد. (Amazon)
- کتاب موفقیت شغلی تنها راه تضمینیِ موفقیت را به شما نشان می‌دهد. (Frequent Flyer)
- به راستی که تریسی به مخاطبین خود بینشی فوق‌العاده اعطا می‌کند. (Daily Morning News)

کتاب صوتی موفقیت شغلی مناسب چه کسانی است؟

تمام مخاطبینی که به دنبال رشد و ترقی در امور حرفه‌ای و تجاری هستند، می‌توانند خود را مخاطب برایان تریسی در کتاب موفقیت شغلی بدانند.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) به سال 1944، در کانادا دیده به جهان گشود. او شاگرد درس‌خوانی نبود و خیلی زود تحصیل را نیمه‌کاره رها کرد تا به دنبال کسب درآمد برود. اولین شغل برایان تریسی باربری در کشتی بود؛ کاری دشوار که برای هشت سال تنها منبع درآمد تریسی جوان بود. برایان سرانجام تصمیم به تغییر حرفه گرفت و کار فروشندگی را که به نظرش راحت‌تر می‌رسید برای گذران زندگی برگزید؛ ولی در این شغل هم چندان موفق نبود. این‌ عدم موفقیت‌های پی‌در‌پی روزی پرسشی مهم را در ذهن برایان تریسی برانگیخت: «چرا علی رغم اینکه سخت کار می‌کنم، موفقیت چندانی به دست نمی‌آورم؟» پاسخ‌هایی که تریسی به این پرسش داد، بعدها او را بدل به یکی از بزرگ‌ترین و سرشناس‌ترین نویسندگان در حوزه‌ی خودیاری و موفقیت کرد.

از آثار پرشمار وی می‌توان بدین موارد اشاره داشت: «فروش موفق، قورباغه‌ات را قورت بده، مدیریت زمان، عادت‌های میلیون دلاری، مدیریت کانونی، بهانه ممنوع، ازدواج با مرد دلخواه، راه نفوذ بر دل‌ها».

در بخشی از کتاب صوتی موفقیت شغلی می‌شنویم:

آیا می‌توانید زمینه‌های برتری خود را تشخیص دهید؟ اگر زمینه‌های برتری خود را می‌شناسید، آیا می‌دانید چگونه آنها را توسعه بدهید تا به بیشترین موفقیت در حرفه و تجارت خود برسید؟ در این فصل می‌شنوید که چگونه می‌توانید زمینه‌های برتری و نقاط قوت خود را تشخیص بدهید. زمینه‌های برتری و نقاط قوت شما می‌تواند سهم بزرگی در موفقیت شما داشته باشد و به نتایج فوق‌العاده ختم گردد. تمرینات کاربردی انتهای فصل به شما کمک می‌کند به زمینه‌ها و نقاط قوت خود پی ببرید.

شما از توانمندی‌ها و استعدادهای ویژه‌ای برخوردارید. اگر بتوانید به درستی آن‌ها را رشد و توسعه بدهید، می‌توانید برای دستیابی به همه‌ی هدف‌های خود در زندگی از آن‌ها استفاده نمایید. اگر می‌خواهید متعهد باشید که بر شرایط زندگی خود احاطه‌ی لازم را داشته باشید، اگر می‌خواهید به رؤیاهای خود تحقق بخشید، باید از این استعدادها و توانمندی‌های خود استفاده کنید...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
مقدمه
16 دقیقه
خواسته‌هایتان را مشخص کنید
9 دقیقه
در چه تجارتی هستید؟
8 دقیقه
رقبا
9 دقیقه
مشتریان
7 دقیقه
زمینه‌های برتری
7 دقیقه
موانع حساس را از میان بردارید
10 دقیقه
منحنی
14 دقیقه
بهره‌وری
13 دقیقه
قانون پرتو
12 دقیقه
از مبدأ صفر
15 دقیقه
تفویض اختیار
12 دقیقه
قدرت
9 دقیقه
قانون برتری نسبی
10 دقیقه
شرط پیروزی
13 دقیقه
رشد تجارت
17 دقیقه
رضایت مشتری
24 دقیقه
مشتریان مراجع
18 دقیقه
بازاریابی
11 دقیقه
تکمیل برنامه
14 دقیقه
مارک تجاری
16 دقیقه
سود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موفقیت شغلی
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهحامد فعال
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
48000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موفقیت شغلی

Mahdi Abdollahi
۱۴۰۲/۱/۱۴
برایان تریسی. این نویسنده هم از برترین‌های فروش و موفقیت است. کتاب‌هایش هم فوق العاده
زهرا دهقانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
سلام. کتاب خوب و کاربردی بود. سپاس فراوان
میثم خانجان
۱۴۰۱/۲/۲۴
همه کتاب‌های کاربران عالی و درجه یک
سیدحسن حسینی
۱۴۰۱/۱/۹
کتاب خوب و کاربردی میباشد
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موفقیت شغلی

برای دریافت کتاب صوتی موفقیت شغلی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.