معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق

عکس جلد کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق

کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق نوشته‌ی عبدالحسین حق بین، با تکیه بر قوانین و یافته‌های علمی و همچنین اشعار و سخنان عرفانی از بزرگان، به شما کمک می‌کند تا سلامت جسم و روح‌تان را حفظ کنید و انرژی درونی خود بالاتر ببرید.

درباره کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق:

در شرایط تنش‌زا و اضطراب‌آور مانند دورانی که هم‌اکنون در آن زندگی می‌کنیم و ویروس کرونا بر همه چیز سایه افکنده است، چگونه می‌توان سلامتی و تندرستی خود را نگه داریم؟ راه‌حل افزایش و تقویت انرژی‌ چه می‌تواند باشد؟ کتاب مراقبه بر شعله عشق به عنوان راهنمایی مناسب، با استفاده از یافته‌های علمی و اشعار بزرگان، پاسخ این پرسش‌ها را می‌دهد. همچنین این اثر شما را تشویق می‌کند تا برای پرورش روح و جسم‌تان به مراقبه بپردازید و بر روی احساسات متعالی نظیر عشق تمرکز کنید و در نهایت با شکرگزاری و داشتن افکار مثبت به تقویت سیستم ایمنی و سلامتی خود کمک نمایید.

در فصل اول کتاب به این موضوع اشاره می‌شود که انسان تنها از جنس ماده نیست و انرژی، بخش بیش‌تر جسم را اشغال کرده است و انسان می‌تواند با استفاده از آن کارهای بزرگ مثبت یا منفی انجام دهد. در فصل دوم مراکز انرژی بدن و روش‌های تقویت آن‌ها معرفی می‌شود؛ در نتیجه این تقویت، انسجام و تعادل مغز و بدن را به دنبال دارد.

فصل سوم به اهمیت عشق و مهربانی برای رسیدن به سلامتی و آرامش می‌پردازد و این موضوع بیان می‌شود که هم از نظر علمی و هم از نظر شاعران بزرگ و سایر اندیشمندان، عشق راه شفا و بهبودی همۀ دردهای انسان و کل بشریت از قبیل تخریب محیط زیست، خشونت، طمع، حرص و... است.

در فصل چهارم به شرایط ورود به لحظۀ طلایی حال پرداخته می‌شود. اجرای قوانین هستی به ویژه تسلیم و پذیرش شکر‌گزاری و پذیرش برتری عقل کل یا هشیاری کل بر هشیاری فردی یا عقل جزئی از شرایط اولیه این موضوع محسوب می‌شود. همچنین این‌که هشیاری کل با قانون قضا یا کن فَیکون (بشو و می‌شود) می‌تواند زمینه دسترسی به امکانات بی‌نهایت از جمله سلامتی را فراهم کند، از دیگر عوامل مهم و اولیه به شمار می‌آیند.

در فصل پنجم اینگونه مطرح می‌شود که برای رسیدن به لحظۀ طلایی حال، باید خود را تغییر داد که این تغییر و تبدیل با قرار دادن عدم یا خلأ در مرکز خود امکان‌پذیر است؛ به بیانی ساده‌تر اگر انسان دارای هر نوع وابستگی به پول، ماشین، خانه، افراد و سایر چیزها باشد، امکان رفتن به لحظۀ حال برایش وجود نخواهد داشت.

کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در لحظات سخت و دشوار زندگی‌تان مدام از نظر روحی و جسمی دچار ضعف و ناراحتی هستید و دوست دارید به آرامشی درونی برسید، این کتاب راهنمایی اثرگذار برای شما خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق می‌شنویم:

مشرق و مغرب هردو از آن خداست؛ پس شما به هر جانب که رو کنید، روی خدا همانجاست. همانا خداوند را ملکی وسیع و دانشی بی‌کران است. (آیه 115، سوره بقره)

در فصل گذشته درمورد وظایف مراکز انرژی بدن صحبت شد و در این فصل ابتدا اهمیت مرکز انرژی یا چاکرای چهارم یعنی قلب که مرکز احساسات متعالی مثل عشق، شادی و شکرگزاری است، بیان می‌شود. عشق شاید نوعی وحدت هشیاری فردی با هشیاری کل باشد که در قالب واژه‌ها قابل بیان نیست. همانطور که مولانا می‌گوید: در نیاید عشق در گفت و شنید / عشق دریایی‌ست قعرش ناپدید

سپس اثرات متقابل میدان الکترومغناطیسی زمین و خورشید بر میدان الکترومغناطیسی بدن بررسی می‌شود و راه موثر افزایش انرژی هماهنگ شدن با انرژی کل هستی که همانا توجه، تمرکز و مراقبه دائم بر احساسات متعالی به ویژه عشق است، ارائه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۸ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل اول: ماهیت و توانایی‌های شگفت‌انگیز انسان
۲۵ دقیقه
فصل دوم: تقویت سلامتی با استفاده از مراکز انرژی
۱۷ دقیقه
فصل سوم: مراقبه بر شعله عشق
۲۸ دقیقه
فصل چهارم: ایجاد زمینه ورود به لحظه طلایی حال یا فضایی با بی‌نهایت امکانات
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: تغییر خود با رفتن به لحظه طلایی حال با قراردادن عدم یا خلا در مرکز خود
۴ دقیقه
سخن پایانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق
نویسنده
گویندهغزاله علوی زاده، عبدالحسین حق بین
ناشر صوتیانتشارات مرجع علم
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق

میترا ن
۱۴۰۰/۵/۱۱
کتاب بسیار عالی و آموزنده‌ای بود و صدای گوینده‌ها بسیار دلنشین بود.. مطالب کتاب تکمیل کننده و خلاصه کل کتابهایی بود که توی این زمینه مطالعه کرده بودم. همراه با اشعاری عالی که انسان رو به وجد میاره...
خیلی لذت بردم، تشکر فراوان از نویسنده‌ی محترم و روایان عزیز.. 🙏🌹🌹🌹
رها ناصری
۱۴۰۰/۶/۱۲
با سپاس از زحمات شماخلاصه خوبی بود صدای گوینده هم دلنشین بود بسیار بسیار عالی جمع آوری شده بااین که خلاصه گفته خیلی خوب مطلب رو میرسونه شعرهای مولانا خودش راهنمای زندگی فوقالعادس به این صورت که درست کردین جذاب تر شده خیلی ممنون از خلاقیت شما که به شکل مراقبه در آوردید
سحر موسوی
۱۴۰۰/۵/۳۱
این کتاب صوتی را به همه توصیه میکنم فرق صوت این کتاب با صوت‌های دیگر این کتاب امده به صورت پرسش و پاسخ است مثلا یک جای میگه ایا قلب هم مغز دارد و پاسخ میده بله قلب برای خودش مغز دارد بهش میگن مغز قلب خیلی کتاب جالبی است
Zahra Faraji
۱۴۰۰/۵/۱
از نویسنده و خواننده‌های محترم بی نهایت سپاسگزارم نهایت تلاششون رو کرده بودن تا لپ کلام ب شنونده برسانند
من لپ کلام دریافت کردم تحسینتون میکنم و از خداوند سپاسگزارم بخاطر این اپلیکیشن فوق العاده
مصطفی دادرس
۱۴۰۰/۸/۸
بسیار کتاب ضعیف و گوینده مرد بد بود، انگار برای بچه‌ها کتاب قصه میخوند، یکسری مطالب متناقض و سوال جواب‌های الکی، نویسنده توهم زده یکسره از امواج آلفا و بتا میگه بعد یک شعر از حافظ و مولوی میگه که هیچ ربطی به جواب نداره
مجتبی بهزادی
۱۴۰۰/۷/۵
با سلام
بسیار مفید و کاربردی بود، تشکر و خسته نباشید از همه عوامل، چون موضوع کتاب مراقبه بود، بهتر می‌بود اگر، خانم علوی زاده با صدای دلنشین و حرفه‌ای شون کتاب را تا پایان گوینده گی میکردند، آقا هم زحمتشون البته تقدیر
رضا ثمری
۱۴۰۰/۴/۲۲
مطالب بسیار ابتدایی وپیش پا افتاده وگاها با برداشتهای اشتباه بیان شده. نویسنده محترم زمان خیلی بیشتری را برای پژوهش بایستی در نظر می‌گرفتند.
Sedighe Ghadimi
۱۴۰۰/۷/۳۰
پیاده کردن تکنیک‌های مورد نظر اثر موقت در ایجاد آرامش دارد اما آرامش حقیقی چیز دیگری است که با این مراقبه حاصل نمی‌شود. آرامش حقیقی با در آغوش حق قرار گرفتن حاصل می‌شود. آنچه می‌یافت نشود آنم آرزوست
مشاهده همه نظرات ۱۱۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق

برای دریافت کتاب صوتی مراقبه بر شعله عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.